Creative Bilindik bir marka mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PhenixD

Üye
    Konu Sahibi
Creative Bilindik bir marka mı ?
Arkadaşlar yeni bir mp4 alacağım..Creativenin modelleri hoşuma gitti..Creative bilindik bir marka mı? Şimdiden teşekkürler..:heyo::heyo::heyo:

N!rvana

N!rvana

Üye
valla ben bir mp3 alıcak lsam en önce Creative alırım :] birtane 5 yıl önce muvo V100 (1GB) mp3 aldım ahanda bugün artık hiç bir bilgiisayar görmüyo yani usb bozuldu. Bana sorarsan iyi bile dayandı ne hareket tuşu bozuldu ne birşeyi aldığım günkü gibi sadece biraz geç açılıyo o kadar biraz öncede Creative SBS A220 2+1 Speaker aldım :) anlıycağınnn güzel ve bilindik bir marka.

TaZZzZ

TaZZzZ

Üye
Creative bilindik bir marka olmazmı yaw...

N!rvana

N!rvana

Üye
Yalnız arkadaşlar maxicepte A220 speker 2+1 ile ilgili hiçbirşey bulamadım yorumları görüp daha çok aldığım için sevinmek istiyordum ::):) ajsdajsbda

TaZZzZ

TaZZzZ

Üye
ne kadara aldın ??

N!rvana

N!rvana

Üye
50 liraya aldım :

TaZZzZ

TaZZzZ

Üye
fiyata göre güzel bi alet..:D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Güzel markadir :)

elive

elive

Emekli Yönetici
Şuan Creative mp3 lerini piyasada bulmakzor. Creative singapur asıllıdev bir firma. işi müzik ürünleri... kaliteli ve sağlam.. rahatlıkla tavsiye edebilrim.

N!rvana

N!rvana

Üye
:] :] biraz daha fazla olsa kendim yaparım daha iyi :):)

Depeche Mode

Üye
bilindiktir. cowon'nun yanında dandiriktir.

N!rvana

N!rvana

Üye
Benim muvo mp3 çaları bilgisayar görmüyo sorunlu acaba sebebi nedir yardımcı olucak biri var mı aacaba ?

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
fazla duymadım... Philips i öneririm...

N!rvana

N!rvana

Üye
alıcaksan creativ al philips creativ yanı

MetQ7

MetQ7

Üye
Creative iyi bir seçim için rahat olsun:naughty:

vic353

vic353

Üye
creative nin işi bu mp3 player :)

N!rvana

N!rvana

Üye
kulanlıklarının pek iyi olduğu söylenemez ama creative kulaklıkları iyi aslında bir çelişki var diyeceksiniz evet :) mp3lerin yanında verilen kulaklıklar tercih edilmez :)

hoss

hoss

Üye
creative iyi markadaır

Repeal

Repeal

Üye
Creative zamanında bizim windows 95 bilgisayarlarda yıldırım sesi ile bilgisayar açtıran mükemmel bir ses teknolojisi firmasıdır. Philipsten önce gelir seste. Sony creative philipstir... Creative reistir, yoldaştır, hacıdır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt