Strateji [çözüldü] Age of Empires 2: Conquerors nasıl online oynayabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
[çözüldü] Age of Empires 2: Conquerors nasıl online oynayabilirim?
selam arkadaşlar Age of empires 2:conqueors nasıl online oynayabilirşm bilen var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

CsWqIve34

Üye
bilen vardir yoksada bilmeyen vardir saka saka

Oynayamassin

Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
bazı yerlere yazmışlar da çok karmaşıktı

Bülent872

Bülent872

Üye
la sana kaç kere dicem aoe2 online olmuyor sadece aoe2 HD online oluyor, bunu geçtim sen yenebileceğini falan düşünüyormusun :)

exp_l0it

exp_l0it

Üye
gameranger a bakın bi belki vardır..

Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
la sana kaç kere dicem aoe2 online olmuyor sadece aoe2 HD online oluyor, bunu geçtim sen yenebileceğini falan düşünüyormusun :)

Hamachi mi ne öyle birşey varmış onla yapıyorlar nasıl oynadığıma gelirsek :ehe...

interka

interka

Üye
Hamaciyle oynaniyo evet

interka

interka

Üye
Uzun zaman oldu oynamiyorum. Yanlis hatirlamiyorsam tcp ip kismina hamacide ki ip girip baglaniyorduk. Gameranger daha kolaydi sanirim onu dene

NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Gameranger tarafımdan denenmiştir harika bir program birtek age of değil cod,nfs,fifa 11 fifa 12 swat vb birçok oyun desteklemektedir

Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
gameranger ile nasıl yapıldığına baktım oldukça basit gözüküyor sonucu buraya yazarım

NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Cok basit kardeşim emin ol Az Bir Bilgisayar bilgisi olan insan bile kullanabilir

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice

karacazade46

Üye
Gameranger ve Voobly üzerinden oynayabilirsin. Ben voobly üzerinden sürekli oynuyorum

Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
general4242

general4242

Üye
kesınlıklle gameranger onerırım cok basıt kullanıslı özelden lınk attım

Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
kesınlıklle gameranger onerırım cok basıt kullanıslı özelden lınk attım
Hocam linklerden indiremedim 5800 ile turbobit zulüm oluyor telefona indirip pc ye atarak yapıyorum yinede sağolun voobly ile deneyeceğim

karacazade46

Üye
Hocam linklerden indiremedim 5800 ile turbobit zulüm oluyor telefona indirip pc ye atarak yapıyorum yinede sağolun voobly ile deneyeceğim
İnternet olamdan online age of nasıl oynayacaksın ki? Mobil internet çok kasar hızlı değilse.

Üst Alt