Çok rica ediyorum SAMSUNG SGH-L700 tema,oyun,program ne varsa burda paylaşırmısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

ozgur1996

Üye
burn54 msni ekledim bana gönderirsen sevinirim

niyazi_123

Üye
kardesım e 250 ye yukllenmıyormu

Sinan139

Üye
arkadaşlar tüm bunlara gerek yok sadece ayarlardan usb ayarlarına girin ortam yürütücüyu secin ve oyunları ister usb isterseniz bluetooth la aatın ama jar ve jat aynı klosörde olsun klosörü tele kopyalayın ve adını degitirip games yapın sonra *#6984125*# tuşlayın
- admin settings de (yönetici ayarları) [4] numaralı Internals seçeneğini seçin
- *#9072641*# kodunu girin
[7] nolu storage settings (depolama ayarları) seçeneğini seçin
[1] nolu update media database [medya veritabanını güncelle) seçeneğini seçin
[2] nolu update java database ( java veritabanını güncelle) seçeneğini seçin
[8] nolu create Ax data file (ax data dosyası oluştur) seçeneğini seçin
admin menüsünden (yönetici menüsünden çıkış yapın)

13- şimdi kopyaladığınız oyunlar dosyalarım- oyunlar ve daha fazlası klasöründe bulunacaktır

• Beğen
Tepkiler: XYARGICX
AnDreyLaurRenTe

AnDreyLaurRenTe

Üye
Benim Telefonum Samsung m3510 beat buna qöre Tema arıyorum BuLan,sıte weya dosyası oLan warsa Bana AtabiLirmi ..? YardımLarınızı Beklıorum..!

Samsun55''

Samsun55''

Üye
:hmmm

mehmetemre043

Üye
kullanmasını bilene süper bir telefon

asdw11

Üye
bu adresten alabilirsiniz 236 tane oyun hepsideçalıo kardeşler!!! one thans no problems:D:oke:

tayyibi

tayyibi

Üye
bi de burdan yak ben hep burdan indiriyom 176X220

ufukks91

Üye
ag telefon'un sebekesınde de sorun oluyo .. D

undersides

Üye
ARkadaslaR L700 oyun_program bulan kişiler siteye paylaşabilirlermi aceba ben bulamadımda::oke:

--------------- Ekleme ---------------

brun bende ekledım msn ye kabul edermısın pes ile ilgili bilgi almak [email protected]

relaxson

Üye
merhaba samsung sgh l700 telefonumda tek numaranın mesajını nasıl engelleyebilirim

bursa1616

bursa1616

Üye
ŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

bberk996

bberk996

Üye
oyun için veya video için telefonun internetinden izlecep.com a girin ordan iniyor

prslhn

Üye
burn54 kardeş şu oynadığın oyunu benlede paylaşsan

bekir1141

Üye
Arkadaşım ayarlara gir ordan telefon ayarlarına tıkla içinde usb ayarları var ona tıkla orda karşına seçenekler çıkçak yığın bellek yazanı işaretle sonra çık usb yi bilgisayara takınca olcak sonra iyi eylenceler kolay gelsin

desperado665147

Üye
L700 tek kulanan arakadaşlar telefon tarayı ayarlarından Vodafone ısp varsa düzenleden bana oldugu gibi yazar mısınız Lütfen varsa ama

Üst Alt