Uygulama t mobile sgh-t889 güncelleme sorun

Sponsorlu Bağlantılar

bysekoin

Üye
    Konu Sahibi
t mobile sgh-t889 güncelleme sorun
selamun aleyküm arkadaşlar.sizden yardım istiycektim. açıklayıcı bi şekilde anlatmaya calışçam çünkü 1 haftadır ugraşıorum çıldırcam. amerikadan note 2 geldi 1 sene önce. içinde 4.1.2 olarak geldi. ve bunda türkçe dil seçenegi yoktu ben marketten local setting ve morelocal programı ile türkçe yapmıştım. mis gibi oldu. daha sonra 4.3 güncellemesi geldi telefonuma kiesten güncelledim telimi.4.3 kullanıodum türkçe. daha sonra bisebebten dolayı fabrika ayarlarına çevirdim telefonu fakat bu programlar şimdi sorun çıkartıyor. hata verior yani türkçeleştirmiormuş direk programdan atıor bi yazı çıkıor. ama ben 4.3 iken kullanmıştım halbuki. ne ettiysem türkçe yapamadım. daha sonra aklıma geldi 4.1.2 ye geri çevirip sonra türkçelestirip daha sonra 4.3 ü tekrar kursam sorunum çözülcek fakat okadar dosya rom indirdim odinde yarıya gelio hata verior . ben yanlış rommu indirdim ondanda şüpheliyim ama sanmıorum sgh-t889 un modelini indirdim. yada yüklemedemi ben beceremiorum. telefonu wibe system bide wibe format mı ne var onları yaptıktan sonra odinle baglanıom pda dan tek dosya seçip yüklemeye baslıodum. bana fikir verebilcek bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum saygılar..
MODEL: SGH-T889 SAMSUNG ( NOTE 2)

asq69

Üye
Aynı sorun bendede var kardeşim, còzdunmu

Üst Alt