çok çok çok acil 701 açılmıyor !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
çok çok çok acil 701 açılmıyor !!!!
TELEFONA yıldız7370kare yaparak format attım cihaz açılmıyor.noıkıa yazısı geliyor.sonra yok.lütfen yardım edin ya

kuralsiz9

Üye
uzun süre beklemen gerekir eğer batarya falan çıkardı isen telefon dead olmus olabilir buda dead flash gerektirir forum da konusu var mobil im link veremiyorum

mustafasen

mustafasen

Üye
korkmayın bayağı bir süre beklemek gerekiyor. Ben şimdi formatladim tam ümitlerin bitmiştiki bir baktım kendi kendine açılıyor.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
sim kartı ve varsa hafıza kartını çıkarıp açmayı denedin mi?

alp047

alp047

Üye
Kardeş KorKma bataryayi çiar taK olur

serbest888

serbest888

Üye
konu sahibi HERHALDE olayı çözmüş 1 haftadır herkes elinden geldiğince yardımcı olmuş ama kendisi bi merak edipte buraya bakıp son durumu soylememis

PYTHONs

Üye
bendede olmustu c601 kullaniyorum avkon pil tupleri denerken olmustu hard format at gecer

- - - Eklendi - - -

konu sahibi HERHALDE olayı çözmüş 1 haftadır herkes elinden geldiğince yardımcı olmuş ama kendisi bi merak edipte buraya bakıp son durumu soylememis
haklisin kardesim. katiliyorum.

majorty

Üye
uzun süre beklemen gerekir eğer batarya falan çıkardı isen telefon dead olmus olabilir buda dead flash gerektirir forum da konusu var mobil im link veremiyorum
keşke bu yazıyı 3 saat önce görseydim :D
hard format atıyodum ekran dondu kaldı sandım bataryayı çıkardım.flash atmayı falan da beceremem şimdi

hizan

hizan

Üye
keşke bu yazıyı 3 saat önce görseydim :D
hard format atıyodum ekran dondu kaldı sandım bataryayı çıkardım.flash atmayı falan da beceremem şimdi

şu an telefonun açılmıyormu.

majorty

Üye
hayır arkadaşın dediği gibi siyah ekranda kalıyor

- - - Eklendi - - -

sonunda hard format attım ama haritalar falan hep silinmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt