Tavsiye ÇoK ACil Sony Xperia USorun Allah RIzası İçinArkadaşlar telefonumda experince v2 romu yüklüydü telef

Sponsorlu Bağlantılar

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
    Konu Sahibi
ÇoK ACil Sony Xperia USorun Allah RIzası İçinArkadaşlar telefonumda experince v2 romu yüklüydü telef
Arkadaşlar telefonumda experince v2 romu yüklüydü telefonun sim kart yvasını kırınca tamiirciye verdim oda malzeme olmadığını söyledi.Telefonu aldığım gün ise telefon kapanıyor experince v2 yazısına gelyor kendine reset atıyordu..Neyse başka bir rom yükledim ama bu sefer bluetooth açılmıyor wifiyi açınca telefon kendine reset atyıor eskisi gibi oluyordu.Denediğim tüm romlarda aynı sorun oldu.Bugün başka rom denedim olmadı.Orjinal romu yükledim olmadı. internetten başka kernel buldum cmw ile yükledim bu sefer telefon sony yazısından sonra siyah ekranda kalıyor.Yarın ona orjinal rom atarak düzeltirim o sorun değilde bu wifi ve bluetooth işi epey canımı sıktı.

acaba wifi ve bluetooth yeri bu resimdeki yer mi çünkü ordaki o şey oradan komuş gibi.

Invoke

Invoke

Üye
.

Invoke

Invoke

Üye

Yazdığım şeyin saçma olduğunun farkına varınca mesajımı düzenlemiştim. :D

Telefoncu bozmuş büyük ihtimalle, orijinal rom dahil denediyseniz yapacak bir şey yok. Sorun yazılımsal değil demek ki.

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
    Konu Sahibi
Yazdığım şeyin saçma olduğunun farkına varınca mesajımı düzenlemiştim. :D

Telefoncu bozmuş büyük ihtimalle, orijinal rom dahil denediyseniz yapacak bir şey yok. Sorun yazılımsal değil demek ki.

Peki bu wifi problemi düzeltilebilir mi ?

Üst Alt