ÇOK ACİL - N8 Phoenix Güncellemede Hata ve Açılmıyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizlily

Üye
    Konu Sahibi
ÇOK ACİL - N8 Phoenix Güncellemede Hata ve Açılmıyor...
iyi eceler arkadaşlar, phoenix ile güncelleme yaparken güncelleme yarıda kaldı, yüzde yüzü geçti ama sonra hata verdi ve flashing ailed hatası aldım.telefon kapalı şuan, açma tuşuna basıyorum titriyor,basık tutuyorum üç dea titriyor tık yok yine.phoenix açık iken kablo ile bağlıyken de aygıt buldu sesi geliyor sonra gidiyor,phoenix de görmüyor.bricked dedikleri galiba.ne yapabilirim acil yardıma ihtiyacım var.garantiye versem yaparlar mı nedir durum?:vur

SilentOne

SilentOne

Üye
bnce gönder ve durduk yere oldu de

denizlily

Üye
    Konu Sahibi
ya belki noika software updater ile yaparken oldu diyebiliriz tamam ama, pazartesiye çok verdik mi de gelesiye ne kadar sürer kim bilir,çalışan bir yöntem çare lütfen... :(

----------Eklendi @ 01:44:24 ---------- Yazıldı @ 01:37:57 ----------

bazı sitelerle "dead phone USB flashing methodu anlatılıyor bricked telefonlar için ama o da garantiyi öldürüyo galiba...
garantiye zarar vermeden var mı bi arkadaşımız fikri olan?

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
arkadasim jaf programiyla oluyor acilmiyan cihazlar aciliyor nette ara cikiyor.servis tarih oldu artik hersey yapilabiliyor.

accman

accman

Üye
yalnız şöyle bi sorun da var ki "dead phone flash" yaptığında servis tarafından anlaşılıyor denmişti forumda..bu riski göze alıyorsan kendin at...

cell o

Üye
Üstad yeni yayınladığın belle yi telefona atarken yanlış bir yere bastım telefon açılmıyor.Servis yolu gözüktü.Orjinal rm 596 yı flash atamadım.Serviste bu anlaşılırmı? Selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt