cocacoladan açıklama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Kardeşim yok Finlandiya şirketi diyorsunuz yok amerika şirketi diyorsunuz,
kardeşim anlamıyorsun galiba bi ülkede bi marka üretimi yapılıyor diye o marka o ülkeye mi ait? Israilli Siyonist teröristler onu satın alamaz mı?
Nokia microsoft'un aklını kaçırdın galiba.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Evet sen cocacola iiçiyorsun diye israilin yaptığı zulümleri destekliyorsun demektir.

Gerçekten çok ozur dilerim sozum meclisten dışarı ama böyle bir düşünce varsa orada geri kalmışlık vardır.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
arjantinde mi üretiliyor
Ulan tövbe ya rabbim sen sabır ver. Bişey anlatmıyorum kardeşim sen haklısın coca cola amerikanın diye israile para göndermek zorunda yardım etmek zorunda. İnanmak istediğine inan hadi eyvallah.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Koskoca israil ordusu, coca cola ile yıkılacak bi ordu değil. Arkasında koskoca Amerika var. Adamlar sadece kola ile geçimini sağlıyomuş, bütün o ordu gücü vs, kola ile güçleniyo sanıyosunuz heralde..

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Koskoca israil ordusu, coca cola ile yıkılacak bi ordu değil. Arkasında koskoca Amerika var. Adamlar sadece kola ile geçimini sağlıyomuş, bütün o ordu gücü vs, kola ile güçleniyo sanıyosunuz heralde..

Kola içip güç topluyorlardır kesin :sirit:

neyle gönderildiyse gönderildi.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bütün ordu kola ile geçiniyor diye bir yorum görmedim uydurma yapıyorsun.

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Gerçekten çok ozur dilerim sozum meclisten dışarı ama böyle bir düşünce varsa orada geri kalmışlık vardır.
bencede haklısın
Ulan tövbe ya rabbim sen sabır ver. Bişey anlatmıyorum kardeşim sen haklısın coca cola amerikanın diye israile para göndermek zorunda yardım etmek zorunda. İnanmak istediğine inan hadi eyvallah.
evet para göndemek zorunda nerden buluyolar o parayı coco cola senede ne hasılat yapıyor sen biliyormusun hepsi patronlarına kalsa googleden zengin olur adamlar

messevim

messevim

Üye
Diyelim ülkemiz de pkk bir ürün üretse. Ben o üründen satın alsam pkk yı desteklemiş olmazmıyım ? Benim desteklediğim pkk gidip cinayet işlese onda ortaklık yapmış olmaz mıyım ?

• Beğen
Tepkiler: ByKatre ve bilal72
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Siz zamanında nokia israilindir dediniz ya ben o zaman için konuşuyorum şimdi nokia israilin malı mıdır dedim?

Ben Nokia israilin demedim. Nokia için israilin bile demişler dedim.

enterneoll

enterneoll

Üye
arkadaşlar ayranı fazla kaçırmayın sonuçlar işte bu başlıktaki gibi olur

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Diyelim ülkemiz de pkk bir ürün üretse. Ben o üründen satın alsam pkk yı desteklemiş olmazmıyım ? Benim desteklediğim pkk gidip cinayet işlese onda ortaklık yapmış olmaz mıyım ?

Duymak istediğiniz cevabı duyana kadar susmayacaksınız o yüzden cevabım bana kalsın.

• Beğen
Tepkiler: bilal72
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
gidin cola turka için ikiside aynı zıkkım paranız ülkenizde kalsın bari

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
bencede haklısın

evet para göndemek zorunda nerden buluyolar o parayı coco cola senede ne hasılat yapıyor sen biliyormusun hepsi patronlarına kalsa googleden zengin olur adamlar

250 ülke ithalat ediyor 10-15 tanesi bıraksın coca colanın gerçekten umrunda olur

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
250 ülke ithalat ediyor 10-15 tanesi bıraksın coca colanın gerçekten umrunda olur

olmaz ama biz elimizden geleni yapalım gerisini allaha haval edelim en azıdan çanak tutmamış oluruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...