cocacoladan açıklama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
vala amerikaninda israilinde sermayesi bitmez arkdas zaten dunya piyasinin temllerini olustran sirketlerin cgunda yahudi yapi tasi cikiyor onu gectim hadi abd ye aksin e israil onun yavrusu bgun biz bile abd nin unlu sirketleri apple olsun google olsun n bilim.iste doguda batida para yardiriyor arkads abd ye heryerde somurusu var nrydeyse
nerden bulmuşlar bu itler o kıtayı kıtaları batsın

bilal72

bilal72

Üye
Dün ben kahvehanedeydim okey taşlarının sesleri arasında yapılan goygoylar burdakinden daha ciddiydi yeminle.

Neyse ben yine okeye döneyim.
Evet müslümanlar okeye devam; kardeşlerin ölmüş, çocuklar katledilmiş sana ne sen ne karışıyorsun!! Otur oyununu oyna kolanı iç.

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
The SLayeR

The SLayeR

Üye
zaten onlarin imaji burda amerikan yoktur amerikali vardir. orjinal abd li diye bise yok ama basbelasi abd var

doctorrr

doctorrr

Üye
Evet müslümanlar okeye devam; kardeşlerin ölmüş, çocuklar katledilmiş sana ne sen ne karışıyorsun!! Otur oyununu oyna kolanı iç.
Bunu yazan da El Qassam Tugayları sözcüsü heralde bak hele bak. Batı Şeria'dan yazıyorsun sanırsam.

Ankara'da her boykot girişimine katıldım, eylemlere katıldım annem bir Filistin göçmeni sen n'aptın sanaldan yardıra yardıra

• Beğen
Tepkiler: semihguney
zombaka

zombaka

Üye
    Konu Sahibi
bişey merak ettim şimdi cocacola ben israil malıyım dese buna inancaksınız kesin yada mark bilmem ne ben yahudiyim dese inancaksınız ama biri ben israil malı değilim diyor diherki yahudi değilim ateist im diyor niye inanmıyosunuz

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
bişey merak ettim şimdi cocacola ben israil malıyım dese buna inancaksınız kesin yada mark bilmem ne ben yahudiyim dese inancaksınız ama biri ben israil malı değilim diyor diherki yahudi değilim ateist im diyor niye inanmıyosunuz
yalan çok adamlarda sıkıntı yok yalan çok yola devam

The SLayeR

The SLayeR

Üye
zaman herseyi gsterecektir bKalim nolcak dunyanin seyri

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Bunu yazan da El Qassam Tugayları sözcüsü heralde bak hele bak. Batı Şeria'dan yazıyorsun sanırsam.

Ankara'da her boykot girişimine katıldım, eylemlere katıldım annem bir Filistin göçmeni sen n'aptın sanaldan yardıra yardıra
ne yapalım kardeşim sende haklısın elden başka bir şey gelmiyor ben bu forumda filistine hiç acımıyorum hak ediyorlar hepsi terörist ben kendi ırkıma bakarım diyen gördüm sonra güzel bir açıklama yaptım arkadaş özür diledi bunu yapmak bile bir şeref benim için elden başka şey gelmiyor

doctorrr

doctorrr

Üye
Hükümete tek bir tane suç bulmayıp İsrael'le ilişkileri kesmesini talep etmeyip boyuna coca cola dökerek facebookta dua kasarak çok güzel Filistin'i savunuyorsunuz bravo bunun çok yararı dokundu orada katledilen çocuklara. Böyle yaparsanız tabi ki de sizle gırgır geçerler kusra bakmayın.

Kola içmeyerek ''Hitler seni özlüyoruz'' anahtarlı bulmaca çözerek çok başarılı oldunuz İsrael Filistin'den çekildi

• Beğen
Tepkiler: IchigoKurosaki, 0MG90, The SLayeR ve 1 kişi daha
semihguney

semihguney

Üye
Hükümete tek bir tane suç bulmayıp İsrael'le ilişkileri kesmesini talep etmeyip boyuna coca cola dökerek facebookta dua kasarak çok güzel Filistin'i savunuyorsunuz bravo bunun çok yararı dokundu orada katledilen çocuklara. Böyle yaparsanız tabi ki de sizle gırgır geçerler kusra bakmayın.

Kola içmeyerek ''Hitler seni özlüyoruz'' anahtarlı bulmaca çözerek çok başarılı oldunuz İsrael Filistin'den çekildi
hükümet israili kınadı bi kere tamam mı hemde çok pis kınadı öyle böyle değil israilliler kahroldu (!) Aklını kullananlar ise strateji üretirler kınamazlar !

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR ve doctorrr
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
birşeyi araştırmadan bir kaç siteden yazıyla gelip facebooktan bir kaç resim görüpte gelip burda körü körüne inandığınız şeyleri tartışmayın. Müslüman kardeşlerini görüp yas tutunca sana ne günah nede sevap yazılıyor. aslında günah yazılıyor körü körüne inandığınız için. dinimize aykırı sonuçta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...