Clash of clans inşaatçı için hile varmı

• 22 Temmuz 2014
  • 15695 Okunma
  • 24 Cevap

1. Öncelikle merhabalar
    Başlıktada belirttiğim gibi inşaatçı almam için taş hilesi veya inşaatçı hilesi var ise lütfen link atın

Telefonumun modeli Galaxy Note 3

Yazan: akanemrullah
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Yok bosuna bekleme

Nexus ile gönderdi
  3. Araştırdım varmış ama güncel değilmiş güncelleştirirler heralde ☺

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Yahu parayla satilan seyin hilesini nasil yapacaklar gidip supercellemk saldiracaklar :D

Nexus ile gönderdi
  5. hilesi yok

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Server a baglanan bu tarz oyunlarda hile olamaz çünkü normalde telefonundaki komutdosyalarini degistirip altin vs fu ll yapiyorsun. Ama bu tarz oyunlarda bilgilerin serverdan geliyor. Server a mudahale edemessin. :) o yuzden imkansiz gibi bisi.. online oynanan her oyun boyle. Senn cihazinda olan dosyalarla oyniyabilirsin sadecd

Samsung ile gönderdi
  7. Ama en azından mücevher kutusunun süresi azalmaz mı ☺

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Hocam serverden geliyor iste bilgiler seni n gmail hesabini gorunce server sana bi dizi cod gonderiyor ve o codlar uygulama tarafindan islenip ekraninda gozukuyor aslinda sadece snn telde gorsellik icin olan dosyalar var. Hili olmaz online oyunlarda pc de yapanlar var ama onlarda. Asosyal dahiler. Arastir george hortz ! :) yani ugrasmaya deymez yanlis bisi indirirsiz tele yazik olur[DOUBLEPOST=1406126643,1406126325][/DOUBLEPOST]
    Hem android cihazlarda tele yuklenmis net istemeyen oyunlarda hile yapman icin cihaz rootlu olmali cifte sorun... gerci kimi apk ve obb ler editli oluyor :)

Samsung ile gönderdi
  9. Anladım
    Teşekkürler

Mobil cihaz ile gönderdi
    lostarceus bunu beğendi.
  10. Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Arkadaşlar size 4 adimda CLASH OF CLANS ta mücevher kazanma taltiğini soylicem...
    1) öncelikle google playdan WHAFF REWARDS programini indirin...
    2) sonra programi açin ve sağ ust kösede bulunan LOGİN yazisina basip facebooktan baglanin...
    3)Facebooktan baglandiktan sonra sizden kod isteyecek ve şu kodu yazin ''' AG75261'''...
    4) para kazanmaya baslamak icin orda bulunan istekleri yapip para kazanmaya baslayin..
    TOPLAM PARANIZ 12$ OLUNCA BU PARAYI GOOGLE PLAY KODUNA CEVIRIP 1200 MUCEVHER ALABILECEKSINIZ...
    BEN YAPTIM SUPER BISI..

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Oyundan.Ban sikintisi vardir gibime geldi :D

Samsung ile gönderdi
  14. Güvenilir mi? Ban durumu olabilir mi 4 inşaatcim var 8. Seviye köyüm hersey fu ll emegimin boşa gitmesinden korkuyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Valla bilemicem ben 83 lvl lim hic bisekilde riske bile atmamak icin bisi denemyorum manuel okcularla altin kasiyorum :)

Samsung ile gönderdi
  16. En iyisini yapyosun bn 80 lvlim

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Bilgilrr sunucudan geliyirsa acaba sunucuya hile yapan yokmudur bence yapanlar vardir arkadasimda oyunun ilk baslarinda fredoom çalismis yesil tasla gelismis ama güncellediler oyunu iste

Samsung ile gönderdi
  18. bulursanız banada söyleyin hep beraber ban yiyek :ehe:ehe:ehe:ehe:bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann:

19. Oyunda Hile Yapan Var Fakat Tadini cikaramadan Ban Yiyorlar Ban Yemeden Hile Yapamazsiniz Sunucular Ust duzey Korunuyor :)

Samsung ile gönderdi
    T.serdar bunu beğendi.
  20. Bırakın artık hile merağını clash ı hileli yapınca ne yapacaksın sanki seni hiç farketmicekler.Oyunun birkere zevki kalmaz.Hilesi var ama korumalar çok sağlam açık hemen kapatılıyor.Bırakın artık bu hile işlerini.

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 18:44