Çeşitli Clash of clans inşaatçı için hile varmı

Sponsorlu Bağlantılar

akanemrullah

akanemrullah

Üye
    Konu Sahibi
Clash of clans inşaatçı için hile varmı
Öncelikle merhabalar
Başlıktada belirttiğim gibi inşaatçı almam için taş hilesi veya inşaatçı hilesi var ise lütfen link atın

Telefonumun modeli Galaxy Note 3

avast

avast

Üye
Yok bosuna bekleme

majestee007

Üye
hilesi yok

lostarceus

lostarceus

Üye
Öncelikle merhabalar
Başlıktada belirttiğim gibi inşaatçı almam için taş hilesi veya inşaatçı hilesi var ise lütfen link atın

Telefonumun modeli Galaxy Note 3
Server a baglanan bu tarz oyunlarda hile olamaz çünkü normalde telefonundaki komutdosyalarini degistirip altin vs full yapiyorsun. Ama bu tarz oyunlarda bilgilerin serverdan geliyor. Server a mudahale edemessin. :) o yuzden imkansiz gibi bisi.. online oynanan her oyun boyle. Senn cihazinda olan dosyalarla oyniyabilirsin sadecd

akanemrullah

akanemrullah

Üye
    Konu Sahibi
Server a baglanan bu tarz oyunlarda hile olamaz çünkü normalde telefonundaki komutdosyalarini degistirip altin vs fu ll yapiyorsun. Ama bu tarz oyunlarda bilgilerin serverdan geliyor. Server a mudahale edemessin. :) o yuzden imkansiz gibi bisi.. online oynanan her oyun boyle. Senn cihazinda olan dosyalarla oyniyabilirsin sadecd
Ama en azından mücevher kutusunun süresi azalmaz mı ☺

lostarceus

lostarceus

Üye
Hocam serverden geliyor iste bilgiler seni n gmail hesabini gorunce server sana bi dizi cod gonderiyor ve o codlar uygulama tarafindan islenip ekraninda gozukuyor aslinda sadece snn telde gorsellik icin olan dosyalar var. Hili olmaz online oyunlarda pc de yapanlar var ama onlarda. Asosyal dahiler. Arastir george hortz ! :) yani ugrasmaya deymez yanlis bisi indirirsiz tele yazik olur
Hem android cihazlarda tele yuklenmis net istemeyen oyunlarda hile yapman icin cihaz rootlu olmali cifte sorun... gerci kimi apk ve obb ler editli oluyor :)

akanemrullah

akanemrullah

Üye
    Konu Sahibi
Hocam serverden geliyor iste bilgiler seni n gmail hesabini gorunce server sana bi dizi cod gonderiyor ve o codlar uygulama tarafindan islenip ekraninda gozukuyor aslinda sadece snn telde gorsellik icin olan dosyalar var. Hili olmaz online oyunlarda pc de yapanlar var ama onlarda. Asosyal dahiler. Arastir george hortz ! :) yani ugrasmaya deymez yanlis bisi indirirsiz tele yazik olur
Hem android cihazlarda tele yuklenmis net istemeyen oyunlarda hile yapman icin cihaz rootlu olmali cifte sorun... gerci kimi apk ve obb ler editli oluyor :)
Anladım
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: lostarceus

jongass

Üye
Hile var arkadaşlar post burda dursun. Mobilden nasıl fotoğraf atılacağını çözer çözmez koyacağım tarafımca ss alınmıştır bunlar nasıl yapiyor pekala?? Server tabanlı olduğunu ben de biliyorum ama adamlar aşmış abi

T.serdar

Üye
Hile var arkadaşlar post burda dursun. Mobilden nasıl fotoğraf atılacağını çözer çözmez koyacağım tarafımca ss alınmıştır bunlar nasıl yapiyor pekala?? Server tabanlı olduğunu ben de biliyorum ama adamlar aşmış abi

Nasil bisey link koyar misin

ridvan487

Üye
Arkadaşlar size 4 adimda CLASH OF CLANS ta mücevher kazanma taltiğini soylicem...
1) öncelikle google playdan WHAFF REWARDS programini indirin...
2) sonra programi açin ve sağ ust kösede bulunan LOGİN yazisina basip facebooktan baglanin...
3)Facebooktan baglandiktan sonra sizden kod isteyecek ve şu kodu yazin ''' AG75261'''...
4) para kazanmaya baslamak icin orda bulunan istekleri yapip para kazanmaya baslayin..
TOPLAM PARANIZ 12$ OLUNCA BU PARAYI GOOGLE PLAY KODUNA CEVIRIP 1200 MUCEVHER ALABILECEKSINIZ...
BEN YAPTIM SUPER BISI..

lostarceus

lostarceus

Üye
Arkadaşlar size 4 adimda CLASH OF CLANS ta mücevher kazanma taltiğini soylicem...
1) öncelikle google playdan WHAFF REWARDS programini indirin...
2) sonra programi açin ve sağ ust kösede bulunan LOGİN yazisina basip facebooktan baglanin...
3)Facebooktan baglandiktan sonra sizden kod isteyecek ve şu kodu yazin ''' AG75261'''...
4) para kazanmaya baslamak icin orda bulunan istekleri yapip para kazanmaya baslayin..
TOPLAM PARANIZ 12$ OLUNCA BU PARAYI GOOGLE PLAY KODUNA CEVIRIP 1200 MUCEVHER ALABILECEKSINIZ...
BEN YAPTIM SUPER BISI..
Oyundan.Ban sikintisi vardir gibime geldi :D

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Güvenilir mi? Ban durumu olabilir mi 4 inşaatcim var 8. Seviye köyüm hersey full emegimin boşa gitmesinden korkuyorum

lostarceus

lostarceus

Üye
Güvenilir mi? Ban durumu olabilir mi 4 inşaatcim var 8. Seviye köyüm hersey fu ll emegimin boşa gitmesinden korkuyorum
Valla bilemicem ben 83 lvl lim hic bisekilde riske bile atmamak icin bisi denemyorum manuel okcularla altin kasiyorum :)

gss_adnan

gss_adnan

Üye
En iyisini yapyosun bn 80 lvlim

Femef

Üye
Bilgilrr sunucudan geliyirsa acaba sunucuya hile yapan yokmudur bence yapanlar vardir arkadasimda oyunun ilk baslarinda fredoom çalismis yesil tasla gelismis ama güncellediler oyunu iste

aydinuzun

aydinuzun

Üye
bulursanız banada söyleyin hep beraber ban yiyek :ehe:ehe:ehe:ehe:bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann:

GreaTH

GreaTH

Üye
Oyunda Hile Yapan Var Fakat Tadini cikaramadan Ban Yiyorlar Ban Yemeden Hile Yapamazsiniz Sunucular Ust duzey Korunuyor :)

• Beğen
Tepkiler: T.serdar
jojo_va

jojo_va

Üye
Bırakın artık hile merağını clash ı hileli yapınca ne yapacaksın sanki seni hiç farketmicekler.Oyunun birkere zevki kalmaz.Hilesi var ama korumalar çok sağlam açık hemen kapatılıyor.Bırakın artık bu hile işlerini.

Üst Alt