çizik koruyucu film varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

jason

Üye
    Konu Sahibi
çizik koruyucu film varmı?
sx1 imize nerden bulabliriz bu filmleri bilenler acele yanıtlasın....... :help: :( :help:

symbianboy

Üye
şimdiye kadar hiç görmedim ama kılıflar var sadece

luckyesref

luckyesref

Üye
emin değilim ama yetkili cep telefonu satıcı bir tanığın varsa onlardan isteyebilirsin.

jason

Üye
    Konu Sahibi
satan yer biliyormusunuz

balli31

balli31

Üye
walla ben elazıg dayım ve aynı sorunları yasadım ama 4 ytl ye bir koruyucu jel aldım süper hem çizikleri kapatıyor hemde çizilmesini engelliyor...

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
Originally posted by balli31@Oct 29 2005, 03:45 PM
walla ben elazıg dayım ve aynı sorunları yasadım ama 4 ytl ye bir koruyucu jel aldım süper hem çizikleri kapatıyor hemde çizilmesini engelliyor...
[post=201601]Quoted post[/post]​

nası bi jel bu? adı sanı nedir

teenwolfx

Üye
evet bu jel in adı ney aw sadece koruyucu jel desek bulabilirmiyiz bende de aynı dert var.

D3N1Z

D3N1Z

Üye
jel mel yaş ayak alacan kılfı kemerine geçireceksin ohhh :D

ruh hastası

ruh hastası

Üye
Originally posted by D3N1Z@Oct 29 2005, 06:44 PM
jel mel yaş ayak alacan kılfı kemerine geçireceksin ohhh :D
[post=201655]Quoted post[/post]​
bende bügünsordum bazı yerlere öle şey bizlerdeyok dediler

balli31

balli31

Üye
yaw arkadaşlar zaten jel diyince vermezler telefoncuya gidip 6600 için koruyucu şeffaf bant varmı diyeceksiniz...

geygey

Üye
arkadaşlar ben istanbuldayım sx1 i haziranda aldım 4-5 ay oldu ama ekranında tek bi çizik yok ama yolda yürürken inanmaya caksınız ama mahallenın weletleri birbirlerine taş atıyorlardı sx1ime taş geldi joystıckin sol tara fına geldi yeşil tuuş artık basmaz oldu we onun üzerindeki secenek tusuysa çatladı tuş takımını kaça değiştirirler siyehını taktıracam.da

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by geygey@Nov 2 2005, 09:02 AM
arkadaşlar ben istanbuldayım sx1 i haziranda aldım 4-5 ay oldu ama ekranında tek bi çizik yok ama yolda yürürken inanmaya caksınız ama mahallenın weletleri birbirlerine taş atıyorlardı sx1ime taş geldi joystıckin sol tara fına geldi yeşil tuuş artık basmaz oldu we onun üzerindeki secenek tusuysa çatladı tuş takımını kaça değiştirirler siyehını taktıracam.da
[post=203372]Quoted post[/post]​
sende çok şansızmışsın ya geçmiş olsun

cmert

cmert

Üye
Originally posted by geygey@Nov 2 2005, 09:02 AM
[post=203372]Quoted post[/post]​

böyle şeyler ancak türk filmlerinde olur sanırdım :D valla çok büyük şanssızlık.artık veletlere gerekeni yapmışsındır.alttakı tuş boardını komple değiştirmen lazım.fiyat hakkında bi bilgim yok.

fatality85

Üye
valla çok üzüldüm yaw, çok yazık olmuş, ben diplex alıcam bakalım ekran ciziklerine nasıl gelecek...

bu arada yurt dışında koruyucu filmler var ama tr de nerde var bilmiyorum haftaya bir bakmak lazım sirkeci tarafına...

guvenbs

Üye
arkadaşlar ben sx1 imin çizik olanının ekranını hafif ıslak pamukla silip şefaf koli bantını muntazam bi şekilde tel ekranına yapıştırdım tam boyutlarda. Arada pamuktan kalan ıslaklık bantı yapıştırdığınızda yayılıp çizik olan yerlere gömülüyor ve ekrandaki çizikleri %80 e kadar temizleyebiliyor. Tek eksik yanı ekranınızda cok ince bir bant olarak gorunuyor olması..

jason

Üye
    Konu Sahibi
guvenbs peki bant kalacakmı?çıkacakmı?koruyucu jel istanbulda bulabilirmiyiz kadiköy tahtakela vs semtlerde gören alan duyan varmı aksesuarcılarda falan,yada şeffaf kılıf satan yer bilen sx1 ciler jet hızıyla cevaplasın sx1cilerin menfaatine AT AVRAT SX1 ve yakında sx2(SXG75) saygılar infazcı....

tiantik

Üye
hala bu jel hakkında bir billgi, bi haber yok mu??!?!?!?!

jason

Üye
    Konu Sahibi
valla ben görmedim ama yinede araştırırım ok sizde araştırın.....

yakusa69

Üye
<div class='quotetop'>(jason &#064; Oct 23 2005, 10&#58;29 PM) [post=197811]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
satan yer biliyormusunuz
[/b][/quote]
evet eminönü tahtakaledeki telefon aksesuarı satan bir dükkanda görmüştüm.Orayı araştırman lazım.

achilles_kenan

Üye
yaw hiç olmadı gidin bir saatçiye nası olsa adamlar saatlerin camlarınındaki çizikleri kaldırmak için kullanıo aynı olay cep tel ekranları içinde geçerli...

Üst Alt