Xperia Z film çiziği

Sponsorlu Bağlantılar

orhan424

orhan424

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Z film çiziği
XZmin kendi filmi çizildi ya.Elimden düştü her tarafı çizik çizik.Ben xznin kendi filminin üzerinden yeni bir film çeksem çizikler gözle görünürmü? Hatta arkasında bile küçük çizikler var.

Adilx05

Adilx05

Üye
Dediğin Kadar Çoksa Maalesefki Görünür :( Ama Satmayacaksan Sonuçta Bi Sorun Yok :oke:

By_Casparov

By_Casparov

Üye
kendi filmi derken koruyucusu mu ?

Invoke

Invoke

Üye
kendi filmi derken koruyucusu mu ?

Xperialar üzerinde zaten koruyucu film oluyor, ondan bahsediyor.

- - - Eklendi - - -

Maalasef, görünür. Nasıl bir çizik ki? Onlar öyle çok çizik çizik olmuyorlar, 1.5yıldır Ray var ben de o üzerinde ki koruyucu film hala duruyor.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
hmm anladım

orhan424

orhan424

Üye
    Konu Sahibi
Yani telin her taranfında gözle görüne bilen çizikler.Telefonu kapatıp ışığa tutunca çok aydın görüküyor.Zaten Xperia Z kendi koruyucu filmi bir şey değil.Elle ekrana dokununca bile hiss ede biliyorum.Bu da beni çok rahatsız ediyor.

Invoke

Invoke

Üye
Çıkar o zaman filmi, ama sony yazın gider, çünkü film üzerinde Xperia Zde sonra garantinde gidebilir. Yapacak bir şey yok gibi.

orhan424

orhan424

Üye
    Konu Sahibi
Çıkar o zaman filmi, ama sony yazın gider, çünkü film üzerinde Xperia Zde sonra garantinde gidebilir. Yapacak bir şey yok gibi.

Üzerinden yeni bir film çeksem?
Sony yazısının gitmesini istemiyorum da.

Invoke

Invoke

Üye
Üzerinden yeni bir film çeksem?
Sony yazısının gitmesini istemiyorum da.

Çek dene, ama görünür :D

- - - Eklendi - - -

Kardeşim, sen bunu mu çizdin yoksa bunu mu çizdin yoksa bunun üzerindeki dandik ilk aldığıında üzerinde olan uyduruk jelatini mi?

orhan424

orhan424

Üye
    Konu Sahibi
Vidyodaki çıkardığı filmi çizdim.Azeriyim de iyice anlatamıyorum

Invoke

Invoke

Üye
Anlat kardeşim, anlarım ben(az biraz) ama anlatacak pek bir şey yok gibi. O filmi çıkartma garantin ve sony yazın gider. Çizik ne kadar bir çizik çok mu rahatsız ediyor? Ya öyle kullanacaksın ya da üzerine bir film daha al istersen. Ama yine de belli eder altta kalan çizik.

- - - Eklendi - - -

Ama daha az belli eder. Al bir film zaten ucuzdur, dene bak, nasıl duruyor.

orhan424

orhan424

Üye
    Konu Sahibi
4.5tl.Tamam ozaman yenisini çekdirerim

Invoke

Invoke

Üye
çekdir ama üzerine, onu çıkartmadan :)

orhan424

orhan424

Üye