Gorilla Glass 2 Koruyucu Jelatin

Sponsorlu Bağlantılar

SonyXperia

SonyXperia

Üye
    Konu Sahibi
Gorilla Glass 2 Koruyucu Jelatin
Arkadaşlar Lumia 920 telefonuma sizce koruyucu film almalı mıyım kılcal çizik gördüm bir iki tane korktum açıçası

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
bence al ben 620 ye taktım

-efşan

-efşan

Üye
Al gitsin.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
mat alma ama :)

luckysleven

luckysleven

Üye
koruyucu kullanmazsan bir gün ekranına güneş altında bakarsın üzerinin harita gibi olduğunu görürsün : )

ÖEY

ÖEY

Üye
Kesinlikle almalısın ama sakın mat alma. Şeffaf al:oke: Çizilmez diyenlere de inanma çiziliyor arkadaş, ben çok dikkatli kullanırım ama ben de bile ekranda 3 adet çizik vardı. Ondan sonra hemen şeffaf film taktırdım. Şimdi kafam rahat derdim ama telefon yok ortada :D :kop::ah

luckysleven

luckysleven

Üye
Kesinlikle almalısın ama sakın mat alma. Şeffaf al:oke: Çizilmez diyenlere de inanma çiziliyor arkadaş, ben çok dikkatli kullanırım ama ben de bile ekranda 3 adet çizik vardı. Ondan sonra hemen şeffaf film taktırdım. Şimdi kafam rahat derdim ama telefon yok ortada :D :kop::ah

servis ekran koruyucuyuda test etmiştir kesin : )

ÖEY

ÖEY

Üye
servis ekran koruyucuyuda test etmiştir kesin : )
Valla yakında ben onları teste tabi tutacam zaten az kaldı :nono: Mesela suyun altında yarım saat nefes almadan durabiliyorlar mı? veya ne bileyim Hilton'un 40. katından aşağıya düşdükten sonra hayatta kalabiliyorlar mı gibisinden testler (h):angry: Telefon hala gelmedi istanbuldan, ne kargoymuş yahu:ah

• Beğen
Tepkiler: PosiXGuARD
luckysleven

luckysleven

Üye
Valla yakında ben onları teste tabi tutacam zaten az kaldı :nono: Mesela suyun altında yarım saat nefes almadan durabiliyorlar mı? veya ne bileyim Hilton'un 40. katından aşağıya düşdükten sonra hayatta kalabiliyorlar mı gibisinden testler (h):angry: Telefon hala gelmedi istanbuldan, ne kargoymuş yahu:ah

kendin gelip teslim alsan daha mantıklı en azından istanbula gelmiş olursun gezersin : )

ÖEY

ÖEY

Üye
Valla sorma öyle yapsam daha iyiydi gerçekten :D

sekajmer

sekajmer

Üye
820 nin mat jelatinini söktüm hemen çizildi artık önemsemiyorum şeffaf jelatin sipariş ettim gelmedi daha hep oyun oynasınlar diye çocuklara veriyom çat pat düşürüyorlar ekrana vuruyorlar umrunda değil ekrandaki çizik kafamı bozdu umrumda değil :D buraya dikkat !! Güneş altındayken ekranin sol tarafında parmak izi gibi bir şey oluyor leke gibi zor çıkıyor elimle defalarca üzerinden geçiyorum geçiyor jelatin varken böyle sorunlarım yok kesin taktır bende taktıran telefon harita olmadan

Üst Alt