Civcivin gagasında saç var

Sponsorlu Bağlantılar

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Civcivin gagasında saç var
Arkadaşlar bizim civciv çok sağlıklı gelişiyordu fakat benim deli kardeşim saçlarını yoluyor.Civcivde ne bulursa yediği için saçı yemiş.Baktım yarısı dışardaydı saçın bende çok yavaş çektim gelmedi bi kere daha çektim öttü bende korktum bir şey olur diye kestim saçı kısalttım kısaltabildiğim kadar şimdi ne olacak bu hayvana?İnşallah ölmez zaten minik değil büyüdü bayağı.

Haluk.

Haluk.

Üye
Arkadaşlar bizim civciv çok sağlıklı gelişiyordu fakat benim deli kardeşim saçlarını yoluyor.Civcivde ne bulursa yediği için saçı yemiş.Baktım yarısı dışardaydı saçın bende çok yavaş çektim gelmedi bi kere daha çektim öttü bende korktum bir şey olur diye kestim saçı kısalttım kısaltabildiğim kadar şimdi ne olacak bu hayvana?İnşallah ölmez zaten minik değil büyüdü bayağı.

Kardesine sopa atmak lazim. İnsallahh iyilesir

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
kardeşinin yoldugu saçlar yemeklerin içinden çıkmaya başlarsa durum daha da vahim olur

Haluk.

Haluk.

Üye
Benim tavsiyem bi anda butun saci bi anda cekebiliyorsan cek yoksa bu boyle olmaz yada civciv saci topak haline getirip yutabilir olmaz sa sen topak haline getir

FK5896

FK5896

Üye
bence bir şey olmaz. sokakta beslenen bir sürü civciv var neler yiyolardır kim bilir

Haluk.

Haluk.

Üye
bence bir şey olmaz. sokakta beslenen bir sürü civciv var neler yiyolardır kim bilir

Sokakta degil onlar. Baslarinda da insanlar oluyor. Ne yedikleride belli ayrixmca sen bi ince ip yutsan bi kismi karninda diger kismi disarda düşun bakalım