Çin Üretimi Telefonları Tartışıyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Alıntı: Romantik Prens göndermiş. >
suan telefonumda 1 gb hafıza kartı var tıkır tıkır calısıyor bana gelip çin malı neyin nesi belli olmayan telefonu övme ben pc den o çin malı telefona resim attım kb si büyük oldugu için açmıyor bana masal anlatma sen git kendini kandır ..!!!! sar değeri en yüksek telefonlar da çin malı telefonlar ne kadar oldugunuda açıklamıyorlar kapağınıda kanserojen maddelerden yapıyorlar

zahid 12 kardeşim bu telefonlar gercekden 200 kb den büyük resimleri açmıyormu...Sen kullanıyorsun...doğrumu söylüyorlar...sağlığa zararlımı bunlar. Romantik Prens doğrumu söylüyor.Yoksa yıpratma kampanyasımı?

Arkadaşım inanma böle şelere... 200 kb olayı die bşi yok. Sadece Wallpaper yapmak istediğin resmin 150 kb dan küçük olması gerek. Ayrıca SAR değerleri de abartılıcak kadar fazla değil. Kimseye bişi olmaz yani...

zahid12

zahid12

Üye
Arkadaşım inanma böle şelere... 200 kb olayı die bşi yok. Sadece Wallpaper yapmak istediğin resmin 150 kb dan küçük olması gerek. Ayrıca SAR değerleri de abartılıcak kadar fazla değil. Kimseye bişi olmaz yani...

helal kardeş

dede_06

Üye
6300 cın tuskılıdı nasıl kapanıyo

hll_clk

Üye
şidi bende bi anycool t828 var tmm mı? bu telefonu netten gittigiyordan 259ytl ye oldım ilk zmnlaR geyet memnundum aradan iki hafta geçti... telin şarj giriş yeri bozuldu bende telefoncudan yeni bir şarj aleti aldım ama bu farklı kutu gibi içine koyuyon bataryeyi şarj ediyo nese aradan iki üç hafta daha geçti internette bi kod wardı onu girdim anycool telefonlar içinmiş girdim telefon kapandı ve ne yaptıysam açılmadı üç telefoncuya baktırdım üçüde yapamadı ve şuanda dördüncüde onada dün sordum noldu niye bilmiyoz hala tamirde dediler yarın gel al dediler bende peki kesin yapılırmı dedim hayır hiç bir şey kesin deil inş yapılır dediler ama bnce kesin yapılımıycak sana demek istediğim boşa bu telefonları boşa savunma yaa belki sana savunma diyenlerin ağzının payını veriyosun ama durum ortada yani savunma diyorum ya sakın yanlış aNlasılmasın yani benim amacım bu telefonları birileri gözünde büyüttükçe birileri savundukça bu telefonu almak isteyen çok oluyor ve hepside pişman oluyorlar....SEN gerisini anladın bu telefonu savunma ama yardım ede bilirsin bu çok güsel bişey neyse benim sorunada bi çare bulursan mail adresim [email protected] şimdiden tşkr ettim sevgilerle...

ANYCAAL

Üye
Arkadaşlar bir forumda bir arkadaş bunları yazmış..Bu telefonlar da böyle patlama sorunu varmı?

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
Alıntı: Romantik Prens göndermiş. >
suan telefonumda 1 gb hafıza kartı var tıkır tıkır calısıyor bana gelip çin malı neyin nesi belli olmayan telefonu övme ben pc den o çin malı telefona resim attım kb si büyük oldugu için açmıyor bana masal anlatma sen git kendini kandır ..!!!! sar değeri en yüksek telefonlar da çin malı telefonlar ne kadar oldugunuda açıklamıyorlar kapağınıda kanserojen maddelerden yapıyorlar

zahid 12 kardeşim bu telefonlar gercekden 200 kb den büyük resimleri açmıyormu...Sen kullanıyorsun...doğrumu söylüyorlar...sağlığa zararlımı bunlar. Romantik Prens doğrumu söylüyor.Yoksa yıpratma kampanyasımı?

ben neden yıpratma kampanyası yapayım ki kardeşim kullandım bi süre biliyorum bu arada kullanın ve görün ben size almayın demiyorum çin malı telefonları geçende bi arkadaş almıştı aldığına bin pişman oldu

zahid12

zahid12

Üye
adam akıllı yadım...alttaki ling i tıkla orada oku da gör....kanıt iştemiştin kullanan birisi yazmış.bende alıntı yaptım koydum.......bilgi amaçlı neden kızdınki anlayamadım....???????

yazım kuralları yok forum kurallarına uymuyorsun karışık hiç bir şey anlaşılmıyor :bilmem:biraz düzgün ya neolur ya ben onu demek istemişdim

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Çin malı demiyorum çünkü illah bir eksiği oluor.

ANYCAAL

Üye
öle kardeş alıcaksan tvsi için al başka alma
Zahit kardeş ne oldu tv dışındaki özelliklerinde bir sorunmu çıktı....

--------------- Ekleme ---------------

Er

9 Ekim 2008; 2:09:24 http://www.maxicep.com/address.asp?memID=112665&mode=addindividual evet arkadaşlar simdi sıra bende :)

ben onca sene tel aldım sattım arkadaşlar arasında bu çin mallar denen teller hakkında acizane bir iki önerim var

1.ihtiyacınız olan özellikleri belirleyin
mesela kamarası iyi olsun bulutut :) olsun garanti olsun tv olsun diye

2.sonra bu istediginiz özellikte olan bir tel bulun

elekturonik ürünleri ve teknolojiyi bilmiyorsanız garantili cep alın
ben bekciyim tv olsun dedim cakma nokia n99i aldım 5-6 ay kullandım hiç sorun cıkarmadı tüm özellikleri faal olarak arkadaşa sattım
sonra baktım daha yeni modeller var aaa 2 hatlı aaaa cevirince susuyor aaaa amuda kalkıyor yeni aldım onda basladı sorunlar ceviriyon susmuyor yatırıyon kalkmıyor titre diyon kıbraşmıyor yani arızalı cıktı

şimdi pismanım 170 ytl lem gitti tabi :)

ama şimdi gereksinimlerim degişti

1. garanti olsun

2.servisi olsun

3.satılan malın arkasında teroris olmasın

vs. gibi uzuyor yani ucuz etin suyu kara olr derler bide pahalısa vardır bir hikmeti diye bir mal alırken mutlaka deneyin tafsiyem

Alıpda kullanan bir arkadaşımız bun yazmış acaba doğrumu demiş? anlayamadım arkadaşlar açıklarmısınız...Çin mallarından anlayanlara sesleniyorum

fatality_006

Üye
Arkadaslar ne oluyor yaw :) çinliler tel yapmış siz burda çinçan oynuyorsunuz bende tavsiye edenlerden değilim.. Birincisi ikinizde tamamiyle farklı mobiller kullanıyorsunuz .. Pişman olan arkadasım teli alırken baksaydın ya belleğine 193kb demek ki.. Sen savunan arkadasım bilgine kültürüne saygım var bilgisayarcıyım diyorsun 65K nasıl 65 milyon renk oluyor ... Bazı tellerde, çin malı dışında söylüyorum 656 345K son üç rakamı attım böyle ifade ediliyor... Tavsiye etmemek veya etmek konusunda ikinizinde hakkı var... tavsiye etmem çünkü adı üzerinde çakma bozulma ihtimali yüksek, tamam orjinal tellerdede bozulma ihtimali var ama çakmaya göre biraz daha zayıf... Tavsiye ederim çünkü, hiç adam akıllı telim olmadı özellik konusunda sınır ötesi ucuz olsun isteyenler için bir numaralı telefon... kişiye göre değişir... Ama illa ki çakma telefon arkadasımın dediği gibi sağlıklı değil bunu hepimiz biliyoruz ;) Saygılar .. YAZDIKLARINIZA MUALEFET OLMAK İÇİN DEĞİL FİKİR DARACIĞIMDAKİLERİ SİZLERLE PAYLASMAK İSTEDİM... AFFEDİN :)

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
Arkadaslar ne oluyor yaw :) çinliler tel yapmış siz burda çinçan oynuyorsunuz bende tavsiye edenlerden değilim.. Birincisi ikinizde tamamiyle farklı mobiller kullanıyorsunuz .. Pişman olan arkadasım teli alırken baksaydın ya belleğine 193kb demek ki.. Sen savunan arkadasım bilgine kültürüne saygım var bilgisayarcıyım diyorsun 65K nasıl 65 milyon renk oluyor ... Bazı tellerde, çin malı dışında söylüyorum 656 345K son üç rakamı attım böyle ifade ediliyor... Tavsiye etmemek veya etmek konusunda ikinizinde hakkı var... tavsiye etmem çünkü adı üzerinde çakma bozulma ihtimali yüksek, tamam orjinal tellerdede bozulma ihtimali var ama çakmaya göre biraz daha zayıf... Tavsiye ederim çünkü, hiç adam akıllı telim olmadı özellik konusunda sınır ötesi ucuz olsun isteyenler için bir numaralı telefon... kişiye göre değişir... Ama illa ki çakma telefon arkadasımın dediği gibi sağlıklı değil bunu hepimiz biliyoruz ;) Saygılar .. YAZDIKLARINIZA MUALEFET OLMAK İÇİN DEĞİL FİKİR DARACIĞIMDAKİLERİ SİZLERLE PAYLASMAK İSTEDİM... AFFEDİN :)

çok doğru yazmışsın kardeş :oke:

fatality_006

Üye
Haa birde bu sitede güvenlik kodu kırma programı inşaa edilmiş :) Burdaki programdan faydalanarak güvenlik kodumu kırsam.. Mobilim garanti dışına çıkar mı ? Tesekküler :)

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
şidi bende bi anycool t828 var tmm mı? bu telefonu netten gittigiyordan 259ytl ye oldım ilk zmnlaR geyet memnundum aradan iki hafta geçti... telin şarj giriş yeri bozuldu bende telefoncudan yeni bir şarj aleti aldım ama bu farklı kutu gibi içine koyuyon bataryeyi şarj ediyo nese aradan iki üç hafta daha geçti internette bi kod wardı onu girdim anycool telefonlar içinmiş girdim telefon kapandı ve ne yaptıysam açılmadı üç telefoncuya baktırdım üçüde yapamadı ve şuanda dördüncüde onada dün sordum noldu niye bilmiyoz hala tamirde dediler yarın gel al dediler bende peki kesin yapılırmı dedim hayır hiç bir şey kesin deil inş yapılır dediler ama bnce kesin yapılımıycak sana demek istediğim boşa bu telefonları boşa savunma yaa belki sana savunma diyenlerin ağzının payını veriyosun ama durum ortada yani savunma diyorum ya sakın yanlış aNlasılmasın yani benim amacım bu telefonları birileri gözünde büyüttükçe birileri savundukça bu telefonu almak isteyen çok oluyor ve hepside pişman oluyorlar....SEN gerisini anladın bu telefonu savunma ama yardım ede bilirsin bu çok güsel bişey neyse benim sorunada bi çare bulursan mail adresim [email protected] şimdiden tşkr ettim sevgilerle...

döndüm arkadaşlar. bazı sinir bozucular yüzünden banlanmışım. Neyse şimdi tekrar başlayalım. Arkadaşım senin aldığın şarj cihazı masaüstü bir şarj cihazı ve pek sağlıklı olmuyor bunlar. Bir de internetten aldığınız kod sebebiyle cihazı bozuyorsunuz sonra olur olmaz telefonculara bırakıyorsunuz elbette netice alamazsınız. Servis yardımı almanızı öneriyorum. Lütfen kendi hatalarınızı cihazlara yüklemeyin

Arkadaşlar bir forumda bir arkadaş bunları yazmış..Bu telefonlar da böyle patlama sorunu varmı?

Ben yaklaşık 4 aydır kullanıyorum telefon şarj esnasında ısınma bile yapmıyor. Buna karşın Sony Ericsson cihazım alev alev yanıyor. PDA cihazım keza yanıyor. Ama bu telefon ısınmıyor. Zaten ben Trident'imi de Sony mi de bilgisayara devamlı balı kullanıyorum. Mesajlarımı ve aramalarımı My Phone Explorer ve Trident Phone Explorer ile iletiyorum. Böylece cihaz bilgisayara bağlı kaldığı sürece şarj oluyor. Şarj cihazlarını nadiren kullanıyorum ama hiçbir sorun yok. Rahat olabilirsiniz

ben neden yıpratma kampanyası yapayım ki kardeşim kullandım bi süre biliyorum bu arada kullanın ve görün ben size almayın demiyorum çin malı telefonları geçende bi arkadaş almıştı aldığına bin pişman oldu

Bakın arkadaşlar halen şu merdiven altı diye tabir ettiğiniz cihazlarla Çin malı cihazları karıştırıyorsunuz. Gidin garantili cihazları alın bu arkadaş gibi canınız acımasın mesaj kalabalığıda yapmamış olursunuz atışmalarınız için

Zahit kardeş ne oldu tv dışındaki özelliklerinde bir sorunmu çıktı...

Bundan sonra almadan söyleriz telefonculara denetirler artık bize. ya kardeşim mantık lütfen mantık ya

Senin söylediğin K nın KB olma olayı sadece kapasite ifade etmek için kullanılır arkadaşım Örneğin 1024K demek 1 MB demek. Anlatabildim mi. "Çakma" dediğin telefonlar merdiven altı diye tabir edilenler. Benim bahsettiğim Çin malı telefonlar Vatan Bilgisayar Gol gibi büyük ve CİDDİ mağazalarda satılan 2 yıl garantili Trident Anycool ve Orite isimleriyle satılan ürünler. Dikkatini çekiyorum Trident ve Orite elektronik ürünleriyle zaten tanınıyordu. Örneğin dijital fotoğraf makinesi DVD Player vs. Anycool yeni bir ürün ama garantilisini alırsan sorun yok. Bende senin fikirlerine saygılıyım ama benim bilgilerimi çürütmeye kalkmadığın zaman

çok doğru yazmışsın kardeş :oke:

bozacının şahidi şıracı :bann:

Haa birde bu sitede güvenlik kodu kırma programı inşaa edilmiş :) Burdaki programdan faydalanarak güvenlik kodumu kırsam.. Mobilim garanti dışına çıkar mı ? Tesekküler :)

Evet kardeşim cihazına yazılımsal olarak müdahale edeceğin için garanti dışı kalacatır

DOGUS59

Üye
Arkadaşımız toplu savunma yapmış ara sıra da kontratak yapmış ama uğraşma kardeşim...alanların hepsi pişman yakında burada övgüler düzenlerde birer birer sıkıntılarını yazmaya başladıklarında sen de savunma olarak benimkinde olmuyor..diye yazarsın....sevgili ademaltintaş arkadaşım....senden ve iki kişden başka bu telefonları bu kadar övende bu forumda yok..........iyi müdafalar...

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşımız toplu savunma yapmış ara sıra da kontratak yapmış ama uğraşma kardeşim...alanların hepsi pişman yakında burada övgüler düzenlerde birer birer sıkıntılarını yazmaya başladıklarında sen de savunma olarak benimkinde olmuyor..diye yazarsın....sevgili ademaltintaş arkadaşım....senden ve iki kişden başka bu telefonları bu kadar övende bu forumda yok..........iyi müdafalar...

Kuvvete dayanamayan adalet aciz, adalete dayanamayan kuvvet zalimdir.

Bir de sözüm meclisten dışarı köpeklerin dudağı değdi diye deniz kirlenmez

mamix74

mamix74

Üye
ben 6233 kullanıyodum şimdi anycool t838 kullanıyorum vıdeo ve foto hakkındakilere katılmıyorum bu fiyata bu telefon varken diğerleri ancak kendimizi kandırmaktır ayrıca seyyar müzik seti

ANYCAAL

Üye
Bir zamanlar almancılar vardı...Teyp getirirlerdi.....Teypi ellerine alıp sonuna kadar açarlar ve çaddelerde yürürlerdi.Kafalarında bir de şapkaları vardı...DEMEKKİ ARTIK BU DURUM YENİDEN HORTLADI.....AL ELİNEANYCOOL OYUNCAĞI PARDON TELEFONU SONUNA KADAR AÇ YOLDA YÜRÜ.....................ADAMA NE DERLER...ALMANCIYA BAK BE NASILDA YÜRÜRYOR....HELAL OLSUN.....BÜTÜN MEKAN DİNLESİN YERGÖK SU DİNLESİN

lovestar

lovestar

Üye
Alternatif modeller bazen büyük markalardan daha kaliteli üretilebiliyor.Marka telefonlara dünyanın parasını bayılırken verdiğin fiyata alternatiflerden bi kaç tane fazlasını bile alabilirsin.Bi kaç arkadaşım kullanıyo bu tarz telefonlardan tv özelliği çok iyi.cam gibi görüntü alabiliyosun gayet net.bende sadece televizyon olarak kullanmak için alcam bitane.resime videoya uygulama oyuna n73 yeterli zaten...Ayrıca Allahın Çinlileri için birbirinizi kırdığınıza değmez bitirin bu gereksiz tartışmaları.Memnun olan vardır olmayan vardır.denemeden bilemezsinki.her adımını başkalarının söylediğine göre atarsan yuvarlanman an meselesidir...

tekin_58

Üye
bilgisayar tanımıyor

Üst Alt