çin malı telefonlarda internetten video izleme dal içeri

• 12 Mayıs 2011
  • 7692 Okunma
  • 16 Cevap

1. Eminmki herkes çin telefonlarda netten video izlemeyi düşünmüşsünüzdür.

Cevabı bizde

BOLT 1.7 İSLİMİ PROGRAMI TELEFONA KURUYORUZ JAR UZANTILI
    BU PROGRAM BİR WEB TARAYICISIDIR. OPERA MİNİ GİBİ
    İNTERNETTE GİRDİKTEN SONRA YOUTUBE SEÇİYORUZ BOLT UN KENDİ MENUSUNDEN
    İSTEDĞİMİZ VİDEOYU BULUYORUZ. PLAY TUŞUNA BASIYORUZ ALTTABİ YAZI GELCEK CANCEL DİYORUZ
    ONAYLAMIYORUZ YANİ. VİDEOYU TEKRAR PLAY YAPIYORUZ YÜKLENDİKTEN SONRA İZLEYEBİLİYORUSUNUZ TEK SORUNU TAM EKRAN OLMIYOR

HAYIRLI OLSUN

Alıntı Değildir Kendi Emeğim
    Emeğe Saygı +++ rep :oke:

Yazan: oweo911
    inssurgent bunu beğendi.
  2. eline sağlık

3. eline sağlık

4. bende olmuyor çünkü benim cep ne jar ne jad ne sis ne varsa hiçbirini açmıyor

5. :D sen çağın gerisidne kalmışsın kardeş

6. ellerıne saglık

7. teşekkürler

8. i phone j8.. var bende dediğini yaptım tam video doluyor yanı acacak tel kendnı kapatıyor acıyor.. biraz araştırdım ram mın denmıymış neymış bişiler bişiler anlamadım gitti telin kendı hafızası 80 mb memory up prosunu kurdum bi de bööle yapiym dedim yine yalan oldu.. bi yardım edin size zahmet arkadaşlar

9. sağol

10. program nerde karfeş?

11. saol

12. kardeş bende j8kullanıyorum bende takır takır izletiyo bilemeyefcem vallaha sizdeinternetten bulab,lrisinz programı

13. konuyu açan arkadaş..bende de BLACKBERY 9700 var .her türlü siteye girebiliorum .hatta bolt browser 1.5 i denedim kurulumunu da önce hafiza kartına attım bilgisayardan sonra kurmayı denedim kuruldu.ama telefonun menüsünde bolt die bişi cıkmadı??? nasıl yapcaz bilgi verirmisin kardeşim.şimdiden teşekkürler.opera mini zaten kurulu gelio telefonda.yani nasıl yapcaz anlatırsan sevinirim.

14. senin telefonda java yüklüyse javanın dosyasının i.ine gelir kardeş

15. kardeş bu dediğini yaptık sürekli yüklüyor press play start video diyor sonra tekrar yüzde olarak yüklüoo hep başa sarıooo bnde anlamadım valla çözüm var mı :S

16. Oveo kardeş ben Bolt'u kurdum IPHONE m9 var bende fakat dediğin gibi olmuyor. internetten video izlemek için youtube giriyorum videoyu çalıştırıyorum sayaç %100'e kadar saydıktan sonra ekran kararıyo ve proğram dışarı atıyo..

17. Cin iphonelere oliyormu bu

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
11/12/2018 - 05:02