çin malı telefonlarda internetten video izleme dal içeri

Sponsorlu Bağlantılar

oweo911

oweo911

Üye
    Konu Sahibi
çin malı telefonlarda internetten video izleme dal içeri
Eminmki herkes çin telefonlarda netten video izlemeyi düşünmüşsünüzdür.

Cevabı bizde

BOLT 1.7 İSLİMİ PROGRAMI TELEFONA KURUYORUZ JAR UZANTILI
BU PROGRAM BİR WEB TARAYICISIDIR. OPERA MİNİ GİBİ
İNTERNETTE GİRDİKTEN SONRA YOUTUBE SEÇİYORUZ BOLT UN KENDİ MENUSUNDEN
İSTEDĞİMİZ VİDEOYU BULUYORUZ. PLAY TUŞUNA BASIYORUZ ALTTABİ YAZI GELCEK CANCEL DİYORUZ
ONAYLAMIYORUZ YANİ. VİDEOYU TEKRAR PLAY YAPIYORUZ YÜKLENDİKTEN SONRA İZLEYEBİLİYORUSUNUZ TEK SORUNU TAM EKRAN OLMIYOR

HAYIRLI OLSUN

Alıntı Değildir Kendi Emeğim
Emeğe Saygı +++ rep :oke:

• Beğen
Tepkiler: inssurgent

haktan65

Üye
eline sağlık

esatece

esatece

Üye
eline sağlık

erg123

Üye
bende olmuyor çünkü benim cep ne jar ne jad ne sis ne varsa hiçbirini açmıyor

oweo911

oweo911

Üye
    Konu Sahibi
:D sen çağın gerisidne kalmışsın kardeş

sonyugur

Üye
ellerıne saglık

senveben1234

Üye
teşekkürler

cenga_86

Üye
i phone j8.. var bende dediğini yaptım tam video doluyor yanı acacak tel kendnı kapatıyor acıyor.. biraz araştırdım ram mın denmıymış neymış bişiler bişiler anlamadım gitti telin kendı hafızası 80 mb memory up prosunu kurdum bi de bööle yapiym dedim yine yalan oldu.. bi yardım edin size zahmet arkadaşlar

religious

Üye
sağol

taner104

Üye
program nerde karfeş?

alexfarrow

Üye
saol

oweo911

oweo911

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bende j8kullanıyorum bende takır takır izletiyo bilemeyefcem vallaha sizdeinternetten bulab,lrisinz programı

defsirdeva

Üye
konuyu açan arkadaş..bende de BLACKBERY 9700 var .her türlü siteye girebiliorum .hatta bolt browser 1.5 i denedim kurulumunu da önce hafiza kartına attım bilgisayardan sonra kurmayı denedim kuruldu.ama telefonun menüsünde bolt die bişi cıkmadı??? nasıl yapcaz bilgi verirmisin kardeşim.şimdiden teşekkürler.opera mini zaten kurulu gelio telefonda.yani nasıl yapcaz anlatırsan sevinirim.

oweo911

oweo911

Üye
    Konu Sahibi
senin telefonda java yüklüyse javanın dosyasının i.ine gelir kardeş

aycann_

Üye
kardeş bu dediğini yaptık sürekli yüklüyor press play start video diyor sonra tekrar yüzde olarak yüklüoo hep başa sarıooo bnde anlamadım valla çözüm var mı :S

isosun

Üye
Oveo kardeş ben Bolt'u kurdum IPHONE m9 var bende fakat dediğin gibi olmuyor. internetten video izlemek için youtube giriyorum videoyu çalıştırıyorum sayaç %100'e kadar saydıktan sonra ekran kararıyo ve proğram dışarı atıyo..

levo_Fb

Üye
Cin iphonelere oliyormu bu

Üst Alt