Çin Malı Telefonlar İçin Yeni Versiyon PC Suite - Kurulumlu - China Phone Suite + Driver

Sponsorlu Bağlantılar

halo01

Üye
teşekkür

kruseman

Üye
uyarıların ve dikkatli yaklaşımlarından ötürü tebrikler sana katılıyorum fakat hani o jan jan lı tutkulasrımız olmasaya hep bu yüzden tşk...

korutürk

Üye
Emeğine sağlık ama birde nasıl çalıştıgını anlatsan çok iyi olur..kurulumda hata veriyor çünkü..

ibrgor

Üye
driver dosyasını pc suıtin içine at işlem tamam sadece driver ı bilgisayara gösterin telefon ve hafıza kartını iki flah bellek gibi görüyor isteddginizi atın mp3 film audıo ne isterseniz

KaaN-23

Üye
Bu Program Sorunlu Galiba :S:S Çalışmıyor

SBG_5020

SBG_5020

Üye
Tsk elerine saglik.

osmancan71

osmancan71

Üye
saolasın

djmtr

Üye
Saolsaolsaol

--------------- Ekleme ---------------

Tamam saol kardes

MadloveR2

Üye
ARKADAŞLAR DRİVER KLASÖRÜNÜ PC SUİTE KLASÖRÜNÜN İÇİNE ATIN DAHA SONRA KURULUMU YAPIN.TELEFONU BİLGİSAYARA KABLOSUYLA BAĞLADIKTAN SONRA BİLGİSAYAR OTOMATİK OLARAK MODEM DİYE TANIR. YÜKLEME KLASÖRÜNÜ PS SUİTE İN İÇİNE ATTIĞIMIZ DRİVER KLASÖRÜNÜ GÖSTERİP TANITIN. KURULUM BİTMİŞTİR. PROGRAMI AÇIN SETTİNGS KISMINA COM PORTUNU GİRİN VE KULLANILMAYA HAZIR. EĞER TELEFONU BİLGİSAYARA TAKIP COM PORTUNU SEÇTİKTEN SONRA BİLGİSAYAR OTOMATİK OLARAK TANIMAZSA BİLGİSAYIM ÖZELLİKLER DONANIMA TIKLAYIN ORDA USB DEVİCE SEÇENEĞİNDE SORU İŞARETİ GÖRECEKSİNİZ. ONA SAĞ TIKLAYARAK SÜRÜCÜYÜ YÜKLE DEYİN VE PC SUİTE KLASÖRÜNÜN İÇİNDEKİ DRİVER KLASÖRÜNÜ GÖSTERİN KURULUM BU KADAR ARKADAŞLAR. SORUSU OLAN VARSA [email protected] adresine yazarsa yardımcı olmaya çalışırım.

fbhalil

Üye
teşekkürler

argon75

Üye
Merhaba arkadaşlar ben bunu indirip kurdum ama birtürlü bağlanamadım. Biraz foruma baktım ama bulamadım (gözümden maçmış olabilir) telefonum trident mb 330 t. Nasıl bağlanabilirim. Acaba yardımcı olursananuz sevinirim

MadloveR2

Üye
Merhaba arkadaşlar ben bunu indirip kurdum ama birtürlü bağlanamadım. Biraz foruma baktım ama bulamadım (gözümden maçmış olabilir) telefonum trident mb 330 t. Nasıl bağlanabilirim. Acaba yardımcı olursananuz sevinirim
arkadaşım 3. sayfada anlattım kurulum ve bağlantısını ordan bakarsan yapabilirsin

muratti_2941

muratti_2941

Üye
ARKADAŞLAR BEN TRİDENT MB-1300 ALDIM HARIKA BIR TELEFON.FAKAT TEK HANDIKAPI KAMERASI AMA YINE IYI CEKIM YAPIYOR.MAXİCEP TEN DE SOFTWARE İNDİRDİM BİLGİSAYARA BAGLANIP İSTEGIM İŞLEMI YAPABILIYORUM.
ANCAK TELEFONU KAPATIP BIR SURE SONRA YAKLAŞIK 1 DK. SONRA NO ya 3 İLE 5 SN BASILI TUTUP YEŞİL RENKTE DONEN OKLAR CIKIYOR VE AYNI ANDA PC DE DOSYALAR HEM HAFIZA KARTI HEMDE TELEFONUN KENDI HAFIZASINI KONTROL EDILEBILIYOR...
GULE GULE KULLANIN...

Arkadaşlar pc de acmak ıcın telefonu kapatıp bır dakıka sonra 5 sn no dugmesıne basılı tutun ve yeşil donen oklar cıkınca baglacaktır.garanti...

Linkten rapıd share dekı ındırılen dosya bozuk....

oktay_demirel

Üye
tesekkurler

ferdaışık

Üye
arkadaş resimli anlatım nerde hani yok öyle bişey orda

mahiragalardan

mahiragalardan

Üye
doğru söyledin kenan trident var bende ses mükemmel ucuz hmde garantili tv yi fazla kullanmasamda güzel nokıa bi dokunmatik ekran bi de haporlör koydu kaç tl olduğunu herkez bilyor

murtimits

Üye
teşekkürler

damatferat184

Üye
cok super sagulun

xm5

xm5

Üye
içi boş rar yinede emeğine sağlık

mufti1974

Üye