Çin Malı Telefonlar İçin Bazı kodlar (güvenlik kodu değil)

Sponsorlu Bağlantılar

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı Telefonlar İçin Bazı kodlar (güvenlik kodu değil)
Mühendis ayarlarına geri dön: *#110*01#
Fabrika ayarlarına geri dön: *#987#
COM portunu etkin kıl: *#110*01# -> Device -> Set UART -> PS Config -> UART1/115200
Fabrika ayarlarını ayarlama: *#987*99#
Konstrast ayarı: *#369#
software version: *#800#
software version: *#900#

*#0000#, *#0044# İngilizce Dİline Dön
*#0086#, *#0886# Cin Diline Dön
*#0084#, *#0966# Vietnam Diline dön

moden s500:reset*#881188# GALİBA FORMAT KODU DENEYEN ARKADAŞLAR YAZSIN DENEMEDİM FORMAT DİYE VERİLİYOR TELEFONCUDAN ALDIM TANIDIKDI.
----------------------------------------------------------------------------

• Beğen
Tepkiler: kol@j, suskun_56, m.aligs ve 4 diğerleri

DOGUS59

Üye
ARKADAŞLAR BU TELEFONLARIN HEPSİ KAÇAK AYRICADA HEPSİ BİRBİRİNİ KOPYALARI YANLIZCA KASALARI DEĞİŞİK KAMERASI HEPSİNDE AYNI VGA AMA HEPSİNDE AYRI AYRI YAZIYOR.
DİĞER BİR KONU VİDEO OYNATMIYOR.SESİ YÜKSEK AMA KALİTESİZ.İMEİ LERİNİN HEPSİ SAHTE EN GEÇ 2-3 AY İÇİNDE OPERATÖRLER TARAFINDAN KAPATILIYORLAR.KESİNLİKLE ALMAYAN HEPSİNDE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA VAR YAZIYOR.AMA HİÇBİRİNDE YOK.Arkadaşlar bir denemenizi rica ediyorum.Alın elinize bir nokia-s.e.-samsung-lg-mot vs.gibi telefonlarla 10 dakika bir konuşma yapın.sonra kendinizi rahatsız hissetmessiniz.AMA bir çin malı ile bu süreyi konuşarak geçirin bakın arkadaşlar başınız ağrımaya başlayacaktır.LÜTFEN BİR DENEYİN.....Bu sitede bangır bangır bağırıyorum hiç bir allahın kulu SAR DEĞERİ AÇIKLAMAIYOR.SATICILARDA BİLMİYOR.AMA ONU KAÇAK GETİRENLER.( G.antepde-nusaybinde-kiliste vb.sınır şehirlerinde ) ÇOK İYİ BİLİYORLAR. PARALAR CEBE.RADYASYON BİZİM GİBİ KULLANICILARA.........HAYIRLISI OLSUN

BİR DE ALIP KULLANAN BİR ARKADAŞIN FORUMLARDAN BİRİNE YAZDIĞI YAZIYIDA EKLİYORUM
bende bugun aldım cıhazı ve hemen bugun yolladım .sarj ederken sarjı bozuldu sanırım ama zaten onyargılı oldugum cıhazdan tamamen sogudum.anycool t828. bu cuhaz hıcbır sekılde sesız moda alınamıyor sesız dıe tabır edlıne mod tıtresım . :))) bu cok komık .aldıgım gun sarjının bozulması daha komık aldıgım satıcı yarın umarım kabul eder de bu seruvenden kazasız atlatırım kendımı.

sesı yuksek evet ama dengesız bır yukseklık sozkonusu dıgerlerını bılemem ama bendekı gg dekının aynısıydı ve cıhaz ın dızaynı yatay sekılde hopororlerın ustune bır sey gelecek sekıldeyken ses zaten azalıyor..ekran cok gusel dıuyenler var bence degıl azıcık farklı bır acıyla goruntuyu dagıtıyor.telefonda buyuk yazılımsal sorunlar var :) bır hat dıgerınden daha az ses verıyor ama sonucta ıkısıde kısık ses verıyor

ısın aslı buyuk hevesle aldım cıhazı ama ıste kısmet degılmıs sarjın bozulmasıda bahane oldu. bırde elımde hala garıp bır plastık kokusu var.

bu cıhazların sar degerı dusuk deselerde ıanmam gunde en az ıkı uc saat telefonla konusurum ama bunla cıdden konusurken ellerınızın ıcı bır tuhaf kımıs kımıs oluyor ve bıraz uzatınca basınız cıdden agrıyor
...bunu deneyenekadar bunları soyleyenlere yahudı mallarna nekadar guven olur onlar tamamen ekonomık amaclı kendılerı ıcın calısırlar dıodum ama malesef cın malları bır bocalama donemı ıcıınde bunu atlatınca emınımkı cok buyuk ve suan olduklarından daha ıyı bır yerde olacaklar ama bu sekılde hep kotu bır ımaj cızıyorlar

benım aldıgım arkadas ggden ustunde kutusundan yırtılmıs orjınal ımeısıyle yolluyordu aletı cakma fılan degıl ısteyen olursa pm den nıcıkını atabılırım saygılarımla
BU TELEFONLARI SAR DEĞERLERİ BİR TÜRLÜ BULUNAMIYOR.ALMAYIN ARKADAŞLAR SAĞLIĞINIZI 3 KURUŞ İÇİN TEHLİKEYE ATMAYIN

• Beğen
Tepkiler: İbrahimEsşiz44

qndula

Üye
selama rkadaslar benim bir ricam var ben anucool t818 aldım mesajda t9 dilini kapatamıyorum yardımcı olurmusunuz bide format atmak istedimde 1122 yapıorum olmuor orjinal telefon kilid kodunu örene bilirmiyim simdiden saygılar ve teşekkürler qndula

sunny--boy

Üye
tesekkürler kardes

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
TEşşekkürler.

Odysseus

Odysseus

Üye
selama rkadaslar benim bir ricam var ben anucool t818 aldım mesajda t9 dilini kapatamıyorum yardımcı olurmusunuz bide format atmak istedimde 1122 yapıorum olmuor orjinal telefon kilid kodunu örene bilirmiyim simdiden saygılar ve teşekkürler qndula

mesaj yazarken küçük harfle en yazana kadar kare tuşuna bas

alistada

Üye
Trident mb-880'de bu (software version: *#900#) kod'u denedim Blutooth'u açtı.. Bu kodlar mayın tarlası gibi farklı birşeyde olabilirdi her kod'u denememek lazım

esrarengiz_20

Üye
kardeşim ya ne uraşıyorsunuz su çin telefonlarıyla insanlar yani çinliler vatandaş kullansın diye yapmış üretmiş markası ne olursa olsun her neyse sorun o değil arkadaşlar memnun olanlar var olmayanlar var arkadaş madem memnun olmayacaktın neden aldın ve şimdi burda başını ağrıtıyorsun kardeşim siz nekadarda bozuluyor yok kaçak yok 2-3 ay içinde öperatör tarafından kapanacak desenizde yine kullanan kullanacan ben ise TV MOBİLE D2000 markalı 1 yıldır kullanıyorum daha bir sorununu görmedim belki haklısınız ama defolu olanlar var bunlara dikkat etmelisiniz bence boş yere neden kafanızı agrıtıyorsunuz kapanacaksada boş vrin kapanana kadar kullanın bir yerinizden birşey mi eksilecek boş yere milleti korkutmayın

4yhan

4yhan

Üye
Arkadaş hakli bende superfone sf9080 kullaniyorum gayette memnunum daha sorun yasamadım. Begenmeyecektiniz neden aldiniz.

sdgergerge

Üye
Arkadasım harıkasın ama
Trident Mb 888-T için gizli ayar şifresini biliyormsun ?

kul-75

Üye
arkadaşım bendede d2000 var açma kodu soruyor kodu bilmiyoruz . bana yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekürler

ozan261

Üye
digiphone t828 aldım ve ınanın cok cok memnunum... ıstedıgım hersey var... memnunumda gerısı bos laf... yok almayın yok su yok bu.... kafayı ymısınız olum sız... bırakın mılletı rahat, kfasını karıstırmayın ınsanların.... ısınıze yarayacaksa alın elektonık ısı bıraz sans ısıdır... hadoı kalın saglıcakla... cınlılerı kotuleyecegınıze onların yaptıklarının yarısını yapmaya calısın...

cankurt-68

Üye
Trident mb-880'de bu (software version: *#900#) kod'u denedim Blutooth'u açtı.. Bu kodlar mayın tarlası gibi farklı birşeyde olabilirdi her kod'u denememek lazım
kardeş bende denedim blutooth kople kapandı fabrika ayarlarına dönmem lazım bilen varmı teşekkürler:vur

DİGİPHONE_1

DİGİPHONE_1

Üye
selam
arkadaşlar telefon kodları diye adlandırdığınız kodları eğer telefonunuza girerseniz telefonunuzun güvenliği kaldırılmş ve garanti dişi kalmış sayılır.Bu kodlar service post kodlarıdır telefona girildiği an telefon yazılımı update yapmiş gibi işlem yani yazılım update modu safe moduna geçer b işlemde en ufak bir oynama contak servis yani servis dişi kalır telefonunuz kapanır ve açılamaz.Yeniden yazılım yüklemeniz gerekir..Bu tip kodlar telefonun EPROM fazlası ile yüklenmenize neden olacak bazı kodlar yolar bu kodlar çinmelı telefonlarda servis dışı kalmasına neden olur POWER OFF yani yazılımın kapanması ve açılmaması gibi biz ayrıca tüm telefonlara yazılım atmak için milyonlarda tl cıhazlar alıyoruz eger sizin dediğiniz gibi olsa idi 2 kodla müşterinin telefonuna özelikler katardırk.. benden demesi sakın denemeyin zaten çin malı kulanıyorsunuz ve telefonunuz çöker. iyi şanslar. h açökerse bana gönderin derim :P

--------------- Ekleme ---------------

selam
geçmiş olsun telefonunu bozmayı başrmısın:) Şimdi elini cebıne at ve paranı al bir servisin yolunu tut ve yazılımını atır telefone parayda ver tabiki..:)

gizemli77

Üye
Arkadaşlar trident t828 cep telefonu 2.nci kullanıcısıyım. Arama ayarlarında yönlendirme işlemlerinin hepsini eşimin telefonuna yaptım. Etkin hale geldi. Komple yönlendirmeleri iptal etmeme rağmen(pasif edildi yazısına rağmen) gerçekte yönlendirme devam ediyor(şunu belirteyim eşimi. Sorun birisi beni aradığında telefonumu arayan tarafından 1 kez çalıp meşgule düştüğünü belirtiliyor. Başka telefonda kendi telefonumu aradım. Gerçektende aramada bir kez çalıyor ve meşgule düşüyor. Bu arada bir kez çalma telefonda çalma sesi yok

--------------- Ekleme ---------------

onbak

onbak

Üye
Çinliler bu telefonları kendi ülkelerinde kullanmıyor onların herşeyi çok saglam olur ama dışarıya buralara defolu hatalı korsan basit ürünleri satıyolar hem ticari hem eskiden beri gelen düşmanlıklarının delilidir bu.

sezer19950

Üye
slm arkadaşlar bennde dığıphone t828 var sarjı dayanmıyor ne yapabilirim formatla alakası fln varmı format nasıl atılır.t828 kullanan arkadaşlar varsa [email protected] ekleyin lütfen .tşkler

güven25

güven25

Üye
Kardes bende bır tane cin malı n95 8gb var telefon hafızası vıruslu ve fotograf falan cektıgınde kaydedıyor ama blutut ıle alındıgında gostermıyor mp3 de resımde bos dıyor telefonu fabrıka ayarlarına dondersem ımeı sıde fabrıka cıkısı olurmu

mio16

Üye
slm bende lexus 7300 var kulaklık profilinden çıkartamıyorum yardımcı olabilirmisiniz????

ersinni

Üye
arkadaşlar n95 8gb ahize sesi kısık nasıl açabilirim

Üst Alt