Tüm Çin Malı Telefonların Gizli Kodları (Digiphone Dahil Hepsi)

Sponsorlu Bağlantılar

huseyin_o_erdem

Üye
bnada ağ ayrlarıyla oynarken oldu çin işi bitir işi i phone var bende bi yardım plss

Ben epeyce arastirma yaptim sunlari yazmislar..
fakat benim telefonda *#3646633# ya da *#9646633#
tuslayinca engineer mode filan gelmedi.. baska bir sey kodlamak gerekiyor. bulamadim..
Not allowed to dial?
1. insert 2 sim card in phone
2. enable 2 sim card
3. disable wlan
4. press *#3646633#
5 press 10:rf menu
6. gsm
7. info
8. set up dcs1800 (set and press ok button!)
9. reboot
10. check 2 sim enable?
11. setting GSM prefered (not WLAN)
turn off
turn on
Hope that this help you.

----------Eklendi @ 15:15:17 ---------- Yazıldı @ 14:30:01 ----------

ben wg6 icin bir engineer code buldum arkadaslar *#36951#
saygilarimla

----------Eklendi @ 15:26:51 ---------- Yazıldı @ 15:15:17 ----------

aciklamayi bu sekilde de yazan olmus...
put 2 chips on cell
Disable WLAN.
1-enter in factory mode *#3646633#
2-go to RF Test Tool
3-choose GSM, confirm OK!
4-go to Power scan
5-Select Band DCS1800 click OK
6-the cell frozen
7-wait for 3 minutes testing
8-while testing connect to a pc using the USB cable (do NOT select ANY of the options appearing on the cell screen)
9-Click the CENTER button of the cell until you go back to principal menu
10-go to settings/network settings and choose GSM Preferred or any other option (except WLAN only!!)

In this way the cell does not reboot, and the wifi application stays off, so the option can now be changed...

yasar_begen

yasar_begen

Üye
arkadaslar selam bende nokıa c7 aldım tabı cın malı buda bendekı sorun ana ekrandakı kısa yolları yanı masa ustu kısa yolları kaldırmak ıstıyorum bılen arkadaslar varsa bana yardım edebılırmı tesekkurler

ceyhun03

ceyhun03

Üye
ya arkadaşlar bendede bir tane çin malı n95 var bunun sesi az cıkıyor artırmasın bilen varmı ????? aciiil yardım:hmmm

----------Eklendi @ 10:36:23 ---------- Yazıldı @ 10:34:54 ----------

----------Eklendi @ 10:40:19 ---------- Yazıldı @ 10:38:06 ----------

arkadaslar selam bende nokıa c7 aldım tabı cın malı buda bendekı sorun ana ekrandakı kısa yolları yanı masa ustu kısa yolları kaldırmak ıstıyorum bılen arkadaslar varsa bana yardım edebılırmı tesekkurler

kardes bendede n 95 var kalkmıyor ???? :((((

korkor123456

korkor123456

Üye
bu kodların hiç biri işime yaramadı

yasinxus

yasinxus

Üye
*#856633# yi de deneyebilirsiniz

KeviNXMitnicK

Üye
Arkadaşlar Dün 3 adet ÇİN MALI C5 Aldım. Kendim de C5 Kullanıyordum ve halen kullanmaktayım. Sitedeki bütün kodları denedim ama yeni aldığım C5 lerin Mühendislik Ayarlarına Giremedim. Gizli Kayıt Fonksiyonunu Çalıştırmam için gerekli. Ayrıca 1 tanesi KAYITSIZ çıktı. USB Kabloyu Takınca direk ŞARJ oluyor, COM PORT olarak kullanamıyorum, kullanabilirsem kayıt işini kendim yapabiliyorum.
Yeni Çin Malı C5 lerin mühendislik veya gizli kodunu bilen var mı? Birde USB Kabloyu takınca COM PORT olarak nasıl kullanabilirim?
Yardımcı Olursanız ÇOK Sevinirim.
Teşekkürler.

yolcuemre01

Üye
aga bnm tel de n97 ama kaçak wifiye baglanırken işletim hizmetleri denetlemek dior. hanqi kodu kullanmam lazım.

mathamara

Üye
ARKADAŞLAR 1 HAFTADIR HER Bİ KODU DENEDİM HERBİ HEALTH I YAPTIM ????
Arkadaşlar bende çift hatlı tv li bitane var , USB den COM bağlantısı vermiyor. Tüm kodları denedim ama mühendis menüsünede girmiyor.
Elinde 2012 üretimi çift hatlılar için mühendis menüsü kodu olan cevaba yazabilirmi acaba. Yada müh.menü olmadan COM portu nasıl aktif ederiz , bilgisi olan varmı? Derdim pc nin telefona depo mumalesi yapması. Sadece Depo olarak açıyor , com yok,, işletim sistemim win7.

rüzgarn oğlu

Üye
concord 7800 var bende kodlar işe yaradı :)

asikonyali

Üye
selam ustalar...
bende arabistandan gelme çin malı 2 adet nokia c2 1 adet de x2-02 model telefon var...
bu telefonların dil seçiminde TÜRKÇE yok ingilizçe fransızca arapça ve farsça var...
bu telefonları nasıl türkçeleştirebilirim yardım ederseniz sevinirim

Heroata

Heroata

Üye
Tsk

Üst Alt