Çin Malı Telefonlar İçin Bazı kodlar (güvenlik kodu değil)

Sponsorlu Bağlantılar

mustafa deniz

Üye
çi malı telefonlara oyun formatı nasıl atılıyo

mehmeteser66400

Üye
arkadaslar sizdeki nasıl birsey bilmem de bende cin iphone aldım ekranı orjinalinden güzel program oyun atabiliyorum sesi cok yüksek ve net cıkıyo gayet güzel memnunum sizin o dediginiz hepsi icin gecerli degil..

celik-iletisim

Üye
arkadaslar bu şifrelerin hepsi yanlış eger bişey arıyorsanaız ben telefoncuyum ekleyin ms nn adresimi [email protected]...

ErkanO87

Üye
esrarengiz bendede d2000 var 1,5 sene kullandım hiç bir hata vermedi ve hala abim kullanıyo

mehmet67899

Üye
1122 dir kardeş

--------------- Ekleme ---------------

:oke:1122 bence dene istersen

saban1996

saban1996

Üye
bu kodların hepsi olmuyor.

hesapcı

Üye
arkadaşlar bende trıdent t828 var internete giriyorum google facebook hepsi çinçe nasıl tr yapabilirim yardım

grosvega

grosvega

Üye
kardeşler çoğu arkadaş buraya sorunlarına cevap aramaya geliyor sizin terslemelerinizi dinlemeye değil .
Biraz daha saygılı olun lütfen....

rabrab052

Üye
kolay gelsin tking 6700 s diye bir telefonum telefon kodunu unuttum nasıl kırabilirim

MATRAKFURGAN

Üye
slm arkadaşlar ben trident wt-2 telefonumun ses ayarını bozdum yardımcı olabilecek birileri var mı acaba ses çok az çıkıyor şu anda duymakta güçlük çekiyorum yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür
:oke:

x_bjk_x

Üye
S.a Bende Mfu M09w Var Bunda Mühendis Ayarlarina İlk Başta Giriyordu *#856633# Ama Şimdi Girmiyor Kodu Girdiğim Halde Birşey Olmuyor Nasil Düzelte Bilirim !

İletişim : [email protected]

rıdvan bunlu

rıdvan bunlu

Üye
ıphone m var virus girdi format atmak istiyom muhendis ayrları ama yokmus yukarıudakını girdim ama olmadı yardımcı olurmusun us

kasagi

Üye
slm bn çin n96 ya orjinal nokia 96 versiyonu atabilirmiyim

yolcu20

Üye
Mühendis ayarlarına geri dön: *#110*01#
Fabrika ayarlarına geri dön: *#987#
COM portunu etkin kıl: *#110*01# -> Device -> Set UART -> PS Config -> UART1/115200
Fabrika ayarlarını ayarlama: *#987*99#
Konstrast ayarı: *#369#
software version: *#800#
software version: *#900#

*#0000#, *#0044# İngilizce Dİline Dön
*#0086#, *#0886# Cin Diline Dön
*#0084#, *#0966# Vietnam Diline dön

moden s500:reset*#881188# GALİBA FORMAT KODU DENEYEN ARKADAŞLAR YAZSIN DENEMEDİM FORMAT DİYE VERİLİYOR TELEFONCUDAN ALDIM TANIDIKDI.
----------------------------------------------------------------------------

arkadasım bu kodları nereye yazıcaz lutfen sölermısn ?

ya bakın konuya lutfen ya.......................

Ya Trident W-T6 ALmıstım 2gün Önce 1-2 aklıam takılan şey yuzunden hafıza kartını sıfırlamaya karar verdım. hafıza kartını sıfırladıkdan sonra GPS(navigasyon) acılmamaya başladı sımdı acamıyorum... Ya lutfen Nasıl geri getirbılrım... :(:(:(:(

AMOZONBİRD

AMOZONBİRD

Üye
Mühendis ayarlarına geri dön: *#110*01#
Fabrika ayarlarına geri dön: *#987#
COM portunu etkin kıl: *#110*01# -> Device -> Set UART -> PS Config -> UART1/115200
Fabrika ayarlarını ayarlama: *#987*99#
Konstrast ayarı: *#369#
software version: *#800#
software version: *#900#

*#0000#, *#0044# İngilizce Dİline Dön
*#0086#, *#0886# Cin Diline Dön
*#0084#, *#0966# Vietnam Diline dön

moden s500:reset*#881188# GALİBA FORMAT KODU DENEYEN ARKADAŞLAR YAZSIN DENEMEDİM FORMAT DİYE VERİLİYOR TELEFONCUDAN ALDIM TANIDIKDI.
----------------------------------------------------------------------------
Bu kodları J2000 TV WİFİ MOBİLE TELOFONDA UYGULANIYORMU.TELOFONUMUN KULAKLIK SESİ KAPANDI SES GELMİYOR BANA..YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

FG_

Üye
dolia E71 e nasıl format atarım yardımcı olurmusunuz:hmmm

kol@j

kol@j

Üye
teşekkürler makbule geçti

emeğine sağlık

zekiyildiz

Üye
bencede haklısın arkadaşım satın alırken sorun yok aldıktan sonra yok şöyle oldu yok böyle oldu
bence adam gibi kullanmayı bilmiyorlar
BENCE KULLANICI HATASI
BENDE N95 8 gb var 1 hafta oldu alalı bi sıkıntı görmedim
mesela ilk çıktığında n101 aldım şimdi onu sadece tv olarak kullanıyorum onunda bi sıkıntısını görmedim şimdi bi gprs ayarlarını yapmam kaldı
HAYAT BOŞ ÇİN MALI HOŞ
BİZİMKİLERDE YAPSIN ARKADAŞ
OXFORD VARDIDA BİZ Mİ OKUMADIK!!!!!!!

determined

Üye
Bende Nokia N8 aldım, şimdilik bildiğim tek sorunu telefon çalarken sessize alınamıyor ve sesi çok yüksek çıkıyor. Titreşimde de montta filan oldu mu hissedilmiyor.Wifi bağlantısı yapıyor ancak internete bağlanamıyorum.

ogr3

ogr3

Üye
arkadaşlar bu telefonların hepsi kaçak ayrıcada hepsi birbirini kopyaları yanlızca kasaları değişik kamerası hepsinde aynı vga ama hepsinde ayrı ayrı yazıyor.
Diğer bir konu video oynatmıyor.sesi yüksek ama kalitesiz.imei lerinin hepsi sahte en geç 2-3 ay içinde operatörler tarafından kapatılıyorlar.kesinlikle almayan hepsinde görüntülü konuşma var yazıyor.ama hiçbirinde yok.arkadaşlar bir denemenizi rica ediyorum.alın elinize bir nokia-s.e.-samsung-lg-mot vs.gibi telefonlarla 10 dakika bir konuşma yapın.sonra kendinizi rahatsız hissetmessiniz.ama bir çin malı ile bu süreyi konuşarak geçirin bakın arkadaşlar başınız ağrımaya başlayacaktır.lütfen bir deneyin.....bu sitede bangır bangır bağırıyorum hiç bir allahın kulu sar değeri açıklamaıyor.satıcılarda bilmiyor.ama onu kaçak getirenler.( g.antepde-nusaybinde-kiliste vb.sınır şehirlerinde ) çok iyi biliyorlar. Paralar cebe.radyasyon bizim gibi kullanıcılara.........hayırlısı olsun

bir de alıp kullanan bir arkadaşın forumlardan birine yazdığı yazıyıda ekliyorum
bende bugun aldım cıhazı ve hemen bugun yolladım .sarj ederken sarjı bozuldu sanırım ama zaten onyargılı oldugum cıhazdan tamamen sogudum.anycool t828. Bu cuhaz hıcbır sekılde sesız moda alınamıyor sesız dıe tabır edlıne mod tıtresım . :))) bu cok komık .aldıgım gun sarjının bozulması daha komık aldıgım satıcı yarın umarım kabul eder de bu seruvenden kazasız atlatırım kendımı.

Sesı yuksek evet ama dengesız bır yukseklık sozkonusu dıgerlerını bılemem ama bendekı gg dekının aynısıydı ve cıhaz ın dızaynı yatay sekılde hopororlerın ustune bır sey gelecek sekıldeyken ses zaten azalıyor..ekran cok gusel dıuyenler var bence degıl azıcık farklı bır acıyla goruntuyu dagıtıyor.telefonda buyuk yazılımsal sorunlar var :) bır hat dıgerınden daha az ses verıyor ama sonucta ıkısıde kısık ses verıyor

[sıze=4]ısın aslı buyuk hevesle aldım cıhazı ama ıste kısmet degılmıs sarjın bozulmasıda bahane oldu. Bırde elımde hala garıp bır plastık kokusu var.

Bu cıhazların sar degerı dusuk deselerde ıanmam gunde en az ıkı uc saat telefonla konusurum ama bunla cıdden konusurken ellerınızın ıcı bır tuhaf kımıs kımıs oluyor ve bıraz uzatınca basınız cıdden agrıyor
[/sıze]...bunu deneyenekadar bunları soyleyenlere yahudı mallarna nekadar guven olur onlar tamamen ekonomık amaclı kendılerı ıcın calısırlar dıodum ama malesef cın malları bır bocalama donemı ıcıınde bunu atlatınca emınımkı cok buyuk ve suan olduklarından daha ıyı bır yerde olacaklar ama bu sekılde hep kotu bır ımaj cızıyorlar

benım aldıgım arkadas ggden ustunde kutusundan yırtılmıs orjınal ımeısıyle yolluyordu aletı cakma fılan degıl ısteyen olursa pm den nıcıkını atabılırım saygılarımla
bu telefonları sar değerleri bir türlü bulunamıyor.almayın arkadaşlar sağlığınızı 3 kuruş için tehlikeye atmayın

aynen arkadaşa katılıyorum çok kalitesiz telefonlar şuda bi gerçek bizim insanlarımız ucuz telefon olsun taştan olsun mantığı ile ilerliyor çok yanlış piyasada 1000 i aşkın farklı modellerde çin telefonu var kendim telefoncu olduğum için biçok şeyi biliyorum size tavsiyem siz siz olun sakın çin malı almayın unutmayınki bunlar bozulduğu zaman anca yiğeninize yada çocuğunuz varsa ona oyuncak olur

Üst Alt