Çin Malı Telefonlar İçin Bazı kodlar (güvenlik kodu değil)

Sponsorlu Bağlantılar

xxejderxx

Üye
s.a arkadaşlar benim çok acill bi sorunum war şu anda trident t10 telefonu kullanıyorum telefonu açıyorum açılış mesajı falan geliyor sonra telefon açılır açılmaz donuyor bunun sebebini bilen kimse yok mu weya ne yapmam gerek.. çok acill..

baar_

Üye
kardeş bide sana bunu güvenlik kodu döyleyim 1122 hepsinin ki budur lazım olanlar yapabilir çin malı telefonlar ıcın :D

ak98ak98

Üye
evet kot oymuş denedim oldu tşk. bana vermeyip diyer isteyene versende tşk.

huso003

Üye
:yuru:yuru:yuru:yuru:box:box:box:kop::kop::kop::kop::kop::kop:

--------------- Ekleme ---------------

|-):ehe:kop::naughty::naughty::megafon:(h):heyo:

sondefa15

Üye
ARKADAŞLAR BU TELEFONLARIN HEPSİ KAÇAK AYRICADA HEPSİ BİRBİRİNİ KOPYALARI YANLIZCA KASALARI DEĞİŞİK KAMERASI HEPSİNDE AYNI VGA AMA HEPSİNDE AYRI AYRI YAZIYOR.
DİĞER BİR KONU VİDEO OYNATMIYOR.SESİ YÜKSEK AMA KALİTESİZ.İMEİ LERİNİN HEPSİ SAHTE EN GEÇ 2-3 AY İÇİNDE OPERATÖRLER TARAFINDAN KAPATILIYORLAR.KESİNLİKLE ALMAYAN HEPSİNDE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA VAR YAZIYOR.AMA HİÇBİRİNDE YOK.Arkadaşlar bir denemenizi rica ediyorum.Alın elinize bir nokia-s.e.-samsung-lg-mot vs.gibi telefonlarla 10 dakika bir konuşma yapın.sonra kendinizi rahatsız hissetmessiniz.AMA bir çin malı ile bu süreyi konuşarak geçirin bakın arkadaşlar başınız ağrımaya başlayacaktır.LÜTFEN BİR DENEYİN.....Bu sitede bangır bangır bağırıyorum hiç bir allahın kulu SAR DEĞERİ AÇIKLAMAIYOR.SATICILARDA BİLMİYOR.AMA ONU KAÇAK GETİRENLER.( G.antepde-nusaybinde-kiliste vb.sınır şehirlerinde ) ÇOK İYİ BİLİYORLAR. PARALAR CEBE.RADYASYON BİZİM GİBİ KULLANICILARA.........HAYIRLISI OLSUN

BİR DE ALIP KULLANAN BİR ARKADAŞIN FORUMLARDAN BİRİNE YAZDIĞI YAZIYIDA EKLİYORUM
bende bugun aldım cıhazı ve hemen bugun yolladım .sarj ederken sarjı bozuldu sanırım ama zaten onyargılı oldugum cıhazdan tamamen sogudum.anycool t828. bu cuhaz hıcbır sekılde sesız moda alınamıyor sesız dıe tabır edlıne mod tıtresım . :))) bu cok komık .aldıgım gun sarjının bozulması daha komık aldıgım satıcı yarın umarım kabul eder de bu seruvenden kazasız atlatırım kendımı.

sesı yuksek evet ama dengesız bır yukseklık sozkonusu dıgerlerını bılemem ama bendekı gg dekının aynısıydı ve cıhaz ın dızaynı yatay sekılde hopororlerın ustune bır sey gelecek sekıldeyken ses zaten azalıyor..ekran cok gusel dıuyenler var bence degıl azıcık farklı bır acıyla goruntuyu dagıtıyor.telefonda buyuk yazılımsal sorunlar var :) bır hat dıgerınden daha az ses verıyor ama sonucta ıkısıde kısık ses verıyor

ısın aslı buyuk hevesle aldım cıhazı ama ıste kısmet degılmıs sarjın bozulmasıda bahane oldu. bırde elımde hala garıp bır plastık kokusu var.

bu cıhazların sar degerı dusuk deselerde ıanmam gunde en az ıkı uc saat telefonla konusurum ama bunla cıdden konusurken ellerınızın ıcı bır tuhaf kımıs kımıs oluyor ve bıraz uzatınca basınız cıdden agrıyor
...bunu deneyenekadar bunları soyleyenlere yahudı mallarna nekadar guven olur onlar tamamen ekonomık amaclı kendılerı ıcın calısırlar dıodum ama malesef cın malları bır bocalama donemı ıcıınde bunu atlatınca emınımkı cok buyuk ve suan olduklarından daha ıyı bır yerde olacaklar ama bu sekılde hep kotu bır ımaj cızıyorlar

benım aldıgım arkadas ggden ustunde kutusundan yırtılmıs orjınal ımeısıyle yolluyordu aletı cakma fılan degıl ısteyen olursa pm den nıcıkını atabılırım saygılarımla
BU TELEFONLARI SAR DEĞERLERİ BİR TÜRLÜ BULUNAMIYOR.ALMAYIN ARKADAŞLAR SAĞLIĞINIZI 3 KURUŞ İÇİN TEHLİKEYE ATMAYIN

ne sacmalıyon anlamadım ama sen kendın bır kazık yemıssın bahaneyı cınlere atıyon ben yaklasıt 4 senedır kullanıyor sarjda bozulmadı bataryasıda 4 gun gıdıyor

yasar_begen

yasar_begen

Üye
arkadaslar bana bı yardım edın ya cın malı c7 00 aldım cok guzel ama telefonun bekleme ekranı yanı masa ustunde saat tarıh ve oparator bılgılerı var eyvallah tamam ama onun harıcınde dıger kısa yol tuşları var bunlar mesela wıfı vıdeoplayer muzık calar resım gosterıcı ınternet gıbı kısa yollar var ben bunları kaldırmak ıstıyorum bı turlu basaramadım bılen arkadaslar lutfen yardım etsınler tesekkurler

yer6faresi

yer6faresi

Üye
ellerine sağlık saol :)

yalovahayat

yalovahayat

Üye
Selam arkadaşlar radisson A968 çin malı mı bilmiyorum ama ekran kalibrasyonu bozulduğu için fabrika ayarlarından bir türlü çıkamıyorum acil yardım..
Tel. kapalıyken format atılıyor mu ?

crzm

Üye
yazıyorum ama hiç bişey olmuyo ki kareden sonra arama tuşuna basıyrum mecburen öylemi yapıyoruz

nesto3

nesto3

Üye
telefonu türkçe yapan program war mı?

ysssf

Üye
arkadasım bnm cakma war n97 ımeı tutuyor bır yıldırda hıc hata yok tek sorun işletim sistemi yardımcı olnda bır s60 atam ya

toyotavits

Üye
Bende c3 kullanıyorum çok güzel ses kalitesi orjınalden farksız.
Yazılım hatası var sadece isimler,i tıklıyorum kamera açılıyor.
Onuda iade edip değiştirecem.

deathgazer

deathgazer

Üye
babam bana sahte i phone 4 aldı ben sadece nete girip oyun oynıcam yani bu telefon iyi mi

GEN-X

Üye
Selam arkadaşlar.Benim telefonum cin malı ''Trident MB-880T'' dün akşam bu kodlardan birini girdim ve telefonum kapandı şimdide açamıyorum yardım edermisiniz...

flyhacker

Üye
arkadaslar bana yardimci olabilirmisiniz
cep barcelona giris password unutum yardim edebilirmisiniz sindiden tesekurler

q-omer

Üye
Bende Bir Tane Çin Malı Galaxy S2 Var ama Bu Kodların Hiçbiri Çalışmadı . İşletim Sistemi Android Yazıo Ama Android Market Felan Yok Sadece Androide Resimlerini Benzetmişler Bildiğim Kadarıyla. Javası Var Ama 5 Para Etmez. Uygulamaları Yüklüyor Diyo Açmıyo. Wifiye Tıklıyorum Sadece OK Yazısından Başka Bişey Yoktur.Cihaz Ukala Bişey 250 Kb Hafızası Var Buna Başka Bir İşletim Sistemi Kurabilirmiyiz. ?

rüzgarn oğlu

Üye
arkadaşlar ben 1 hafta önce concord 7800 aldım on numara telefon mükemmel sesi çıkıyom şarjıda süper gidiyor tavsiye ederim ..

muratlive

Üye
tabii. windows 7 starter kurabilirsin mesela.:=))

ofy6335

Üye
cin malı t2i var imeisi,ni nasıl değiştire bilirim

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
media tek mt 6225 bende ekhizmet kulanılamıyor diyor nereden bulamıbilir tv calışmıyorda ben tv icon görünmüyor menüde

Üst Alt