Çin malı tabletlere format atmak kapsamlı anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

emrah8267

Üye
    Konu Sahibi
Çin malı tabletlere format atmak kapsamlı anlatım
Merhaba çin malı alwinner a10 diye aldığım tablet açılışta android yazısında donup kalıyor.
ses açma tuşu ile aştığım zaman ekranda karnı açılmış bir android adam simgesi ve ünlem işareti geliyor.
bilgisayara usb ile bağlantı kurduğumda malesef tanınamıyor.

alvinner a10 1.5 ghz android 4.03 kurulu gelmişti
1 dosyalarını nereden indirebilirim
2 nasıl format atabilirim

Lütfen Bi Arkadaş Detaylı Anlatsın

oqlahoma

Üye
arkadaşım tabletin markası ne onyo mu

emrah8267

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım tabletin markası ne onyo mu

resmini yollayabilirim sadece üzerinde hiçbirşey yazmıyor
satın alırken alwinner a10 olarak sattılar
resimi buradan ekleyemedim mesaj olarak sana yollayabilirim

emrah8267

Üye
    Konu Sahibi
güncel

handsome5234

Üye
Kardeşimin tablet i markası onyo nasıl format atabilirim ses açma kısma ve açma kapama tuşu var başka bir şey yok.forumda yazan i denedim olmuyor

- - - Eklendi - - -

Şekil koymuş bilerek yanlış girmiş sonra yanlışlıkla modeli unuttuma tıklamış şimdi modelide sormuyor.bugün arkadaşın telefonunda da aynı sorun oldu format attım i9003

- - - Eklendi - - -

Ama tablette ses açma kısma ve açma kapama tuşu var başka bir şey yok.menü kamera tuşu filan.forumda ses kısma sonra açma tuşuna basın başlangıç ekranı gelinceye kadar diyor.ama başlangıç ekranı gelmiyor.

- - - Eklendi - - -

Kullanıcı adı şifre soruyor gmail hesabını yazıyorum herşey doğru olmasına rağmen açmıyor.aynı hesap benim telefonda kardeşimin tablette 2 arkadaşımın telefonunda var kullanıyor.

astrapool

Üye
Çin tabletlerinin çoğunda reset düğmesi vardır.Tabletin kenarlarına iyice bakın küçük bir iğne deliği vardır.Tıpki modemlerdeki gibi.Ataç ucuyla yada bir iğne yardımıyla cihazın reset tuşuna yaklaşık 10 saniye basılı tutun.Cihaz yeniden başlayacaktır.Eğer açılırsa format atabilirsiniz.Bende Stormax tablet vardı.Bu şekilde yaptım düzeldi.Sonra ayarlardan format fabrika ayarlarına dönüştürdüm.SORUN ÇÖZÜLDÜ...Umarım işin çözülür.Sinir bozucu bir durum... :)

Üst Alt