Çin Malı Tablet -Android 4.0.4 Yardım Lütfen ( build.drop sorunu )

Sponsorlu Bağlantılar

skr005

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı Tablet -Android 4.0.4 Yardım Lütfen ( build.drop sorunu )
arkadaşlar bende rexpo marka çin malı tablet var. cok da güzel kullanıyorum 1 saate kadar. yanlız forumların birinde açılmayan oyunlar için çözüm arıyordum cahilin biri build drop dosyasını değiştirirsek herşeyin olacağını söylemiş. bende hemen sazan gibi atlayıp build.drop dosyasını değiştirdim ve tablet kitlendi. tableti kapadım açarken android yazısı çıkıyor bekleyip duruyor. yani tablet açılmıyor. ne yapabilirim acaba lütfen yardımcı olun .bizimkilere bozdum dersem acayip sorun olur benim için yardımlarınızı beklıyorum acilen. tablet hiç acılmıyor. usb kablo ile pcyede bağlıyamıyorum bağlansam bişeyler yapabilirim o nu da yapamıyorum .

LÜTFEN YARDIM EDİN ŞU KARDEŞİNİZE YOKSA BAŞIMIN ETİNİ YERLER

- - - Eklendi - - -

tablete root felan hiç birşey yapmadım bilmiyorumda zaten yapmayı. allwinner a10 işlemci android 4.0.4 sürüm vardı

yasargungoren

Üye
orjinal yazılımını bul ve açılrken ses + ve pover tuşuna aynı anda basarak aç usb flash disk ile rom yükle yükleme metodu farklı olabilir ilk önce araştır

skr005

Üye
    Konu Sahibi
rom yükleme aynıda kardeş orjınal yazılımını bulmak çok zor ya :/. çin malı sonucta aradım taradım cok zor bulamadım . başka yolu yoksa mecbur garantiye göndericez

yasargungoren

Üye
root yapmadıysan ses + ve güç düğmesine aynı anda bas bir mesaj çıkaacak güç düğmesine üç kere arkaarkaya bas orjinal yazılıma dönmesi lazım benim tablette bu şekilde oluyor

l2031

Üye
ütfn gercekten bilen varsa acil yardım
etsin 5800 tlfnum var bunu joikuspot
programı kurarak wifi modem
yaptım.pıranha tab7 aldım görüyor
ama baglanamıyorum lg optimus ve
samsung note1 hiç görmüyor ama piranha göruyor baglantı
saglayamıyorum ne yapmam gerek
tablet bugun geldi sorunu
cözemezsem iade etcem

Üst Alt