Çin malı tabletler için root !!!

Sponsorlu Bağlantılar

omero4141

Üye
arkadaşlar ben bizzat denedim oyulor.game killer da denedim ortalığı kasıp kavuruyorum paralarımlan.amma lakin oyunun eğlencesi kalmıyor....?!

emre_ordulu

Üye
huawei vision telefonuma olurmu

ferat_1127

Üye
arkadaşlar benim tablet piranha business tab 7 usb ile pcye bağladığım da pc onu tanımıyor ne yapmalıyım.:-(

badb0y06

Üye
hepsini oku kardeşim, çözümü vardır belki

sitesinde destek bölümü var

bu siteden tabletinin ismini bulup giriyorsun

bendeki bu sanırım

p423 olan sendekini bulman lazım yanlış yükleme yaparsan sorun çıkarır :)

bu aslında rom ama tablette, tablet hakkında yazan yerde

Çekirdek sürümü
3.0.8+
root@ubuntu #65
Mon Sep 10 11:34 ... yazıyor

%100 emin değilim ama rootlu :)

gelelim senin sorununa, pc tanımıyorsa livesuit programında Usb driver yazar, ordan bir şekilde tanıtacaksın ben rom yüklerken tanıtmıştım bir şekilde, hatta indirdiğim bir dosyada anlatımı vardı araştırır bulursun

tanıttıktan sonra ise bütün işlemleri bitir, livesuit programı açık ortada kutu olacak, oraya kadar gelirsen devamını yazıyorum

tabletin arkasında reset yazan tuşa 4-5saniye basılı tut, basılı tutarken usb kablosu pcde bağlı olsun daha kolay olur, usb kablosunu tablet ucunu tablete bağla bekle 10saniye falan(reset tuşundan elini çekmiceksin hiç) ekrana kutucuk gelecek (geldiyse bırakabilirsin) onu getirebilirsen 2kere ok diceksin 2-3dk sonra ekrana uyarı resmi gibi çok küçük bir kutu daha geliyor, işlem bitti

deepcash

Üye
piranha ultra tab 9 başarısız

wegas23

wegas23

Üye
s.a cedrix 771 model tablettim mevcut android 4.4 yüklu acaba onu android 5 yapamam mi yazılım filan yükleyemem mi ? ( 512 mb ram )