Çin malı tabletler için root !!!

Sponsorlu Bağlantılar

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Kardes bende de Pro 2000 tablet var,deniycem olursa burdan cevap vericem :)

murataxoy

Üye
Kardes bende de Pro 2000 tablet var,deniycem olursa burdan cevap vericem :)

Arkadasım ben Probook PRBT120 tablet ile az once biraz ugrasarak da olsa yaptım... Su an cihaz root oldu. Biraz kasılma var ama tabletten mi roottanmı anlayamadım henuz... Ama sonuc olarak olay çalışıyor sıkıntı yok...

0MG90

0MG90

Üye
Benim tablet bilgisayara bağlanmıyor ben nasıl root yapabilirim ?

Qrdap

Qrdap

Üye
peki unroot yapabilirmiyiz.programla?

strk92

Üye
    Konu Sahibi

theruhix

Üye
arkadaşlar dediklerin aynısını yaptım oldu yani root ama rootlandığını nasıl anlıycam bilgisayarda hata almadan oldu .s ama tqabletten nasıl anlıycam

azsxd

azsxd

Üye
Programa bagladıgında sol tarafta root yazısı yeşil ise root olmuştur,kırmızı ise kurulmamıştır ,anlamında.

strk92

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar dediklerin aynısını yaptım oldu yani root ama rootlandığını nasıl anlıycam bilgisayarda hata almadan oldu .s ama tqabletten nasıl anlıycam

emin olmak için marketten root checker indirebilirsin

qeqoo

Üye
4.1.1 android işlemli çin malı tabletim var onada root olurmu

webiksir

Üye
exper marka tabletlerde işe yarıyor, teşekkürler.

123123123t

Üye
bende mobee s900e tablet var ve bu programın 2.3.4 ünü bile indirdim ama malesef işe yaramadı

- - - Eklendi - - -

bende mobee s900e tablet var ve bu programın 2.3.4 ünü bile indirdim ama malesef işe yaramadı

cooldishes

Üye
arkadaş açıklaman dan dolayı teşekkürler ama unroot etmek istersek bu işlemnasıl olacak bi yardım edersenizz

strk92

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş açıklaman dan dolayı teşekkürler ama unroot etmek istersek bu işlemnasıl olacak bi yardım edersenizz

unroot olayına bakmadım root yaptıktan sonra gerek duymadım. ama vaktim olursa bi bakarım

burak0102

Üye
rootu yaparken kırmızı çarpı çıkıyor ne yapayım kardeş

hasanyangel

hasanyangel

Üye
dark a9745 tabletim var ama rootlayamadım olmuyor yapmıyor. :(

selimozcelık88

Üye
Arkadaslar bende root yazisi kirmizi gözüküyor ve root yazisina bastiktan sonra hata veriyor kirmizi root yazisi cikiyor

omero4141

Üye
kardeş bişey sorcam bu işlemi yapınca supersu programı geliyomu.ben game killer diye bir uygulama var ya oyunda hileler yapıyo

omero4141

Üye
furkan kardeş bak onu yapabilmen için şunu da kurman gerek Zhuo Da Shi 2.2.12.Bende game killerı kurdum böylelikle