Çin Malı N95 ve Diğer Çin Malları İçin Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

TşK EDiYoRMuSuN

• Kullanılan toplam oy
    39
  • Anket kapatılmış .
MoRPHiNe689

MoRPHiNe689

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı N95 ve Diğer Çin Malları İçin Oyunlar
ARKaDASLAR KONU DAHA ÖNCE AÇILDI BİLİYORUM AMA KİMSEYE YARARI OLMADI ÇÜNKÜ ARKADASIMIZ KONUYU AÇTI VE GİTTİ ARTI RAR: ŞİFREYİ BİLE VERMEDİ YANİ YARDIM BİLE ETMEDİ UMARIM BU KONUDA SİZE YARDIMCI OLMUSUMDUR

Çin Malı Telefonlar İçin Oyun
( Trident , Orite , Anycool, Digiphone , Day Mobile , Letus , Candans N99i N95 )

Arkadaşlar Çin Malı Telefonlar için oyun bulmak büyük bi sorun...

Şu an için Çin Malı N95 modeline uygun oyunlar bulundu...
Oyunlar N99i modelinde kendim denedim çalışmıyor

KoNu: ALINTIDIR... ama ben birazda bilgilendirmeler attım içine

Diğer marka çin malı telefonlar için denenmemiştir...
Lütfen çalışmıyor diye sitemde bulunmayınız.
Yakında oda çıkar

ÇIN MALI TELEFONLARIN YAZILIMLARI MODELDEN MODELE DEĞİŞİYOR . N95 MODELINDE ÇALIŞIYOR KESİN OLARAK

N95 İÇİN OYUN YÜKLEME

USB KABLOSUYLA GAMES KLASÖRÜNE OYUNU AT

YÜKLEMEDEN SONRA MENULERDEN MYNES'i SEÇ

N-GAMES'TE MYNES İ AÇ

OYUNA BAŞLA.

NOT: ama n99i games klasörü ben bulamadım menüde mynes yok n99i çalışmıyor kesin ama bulan varsada solesin ve otekilerinde ben size deneyin derim

şifre yok indir hemen dene arkadasım kendi uploadımdır.

LiNK:

SELAMETLE

• Beğen
Tepkiler: telciali......, osi_61, xloacme ve 16 diğerleri

musti13

Üye
Konuyu ben açmıştım.silmişler
rar içinde sıfresı- , anlatımı herseyi vardı..

al ondan sonra kendi uploadım de.. birde üzerine karalama yap.

ne güzel iş

okan_okan_

Üye

musti13

Üye
ilgilenen arkadasın görün işte..

@okan_okan_ tridentte öyle bi klasör yok. Bu oyunlar N95 için uygun
bende de trident var. Şansımıza küselim

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Cin malı çakma telefonları almamanızı şiddetle tavsiye ederim en fazla 6 ay kullanabilirsiniz...

n95_47

Üye
arkadaşlar bir kişi bunu lütfen ayrıntılı olarak anlatsın walla yapamadım şimdiden tşk

--------------- Ekleme ---------------

mynes falan ne anlamadım
lütfen anlatın oyunsuzluktan öldüm

DJ_AOA

Üye
ya kardesim bende tek hafuza kartina baglaniyor ve oraya atigim zaman desteklenmiyor diye bir yazicikiyor

ya arkadaslar bende nokia n95 8gb var ama games diye bir klasör yok jar veya sis dosyasini kurmuyor ! mesala java oyun yükledim hafiza kartina normalinda ototmatik desteklemesi gerekiyor ama dosya bilinmiyor yazyior!!

mail: [email protected]

olivetti

olivetti

Üye
telefonu oyun oynayacağım diye alacaksanız çin malı almayın.

zahid12

zahid12

Üye
oyunu sevmem telefonda galerisi ii olsun gerisi hava cıva

degerli43

degerli43

Üye
Bunlar çin malı için özel oyunlar değil eski atari oyunları bu oyunlar şimdi mp4 player larda var. yani bunlar eski nintendo atari oyunları

manyakcocuk44

Üye
n99i de bi programları felan çıksa çok güzel olur :D

baba_yorgun1989

Üye
Cin malı apple var bende oyun atmak istiyorum yardım

moy67

Üye
n95 de gamees klasörü yok

Odysseus

Odysseus

Üye
Cin malı çakma telefonları almamanızı şiddetle tavsiye ederim en fazla 6 ay kullanabilirsiniz...

Şiddetle tavsiye etmeye gerek yok zaten beğenen alır almayana daalana da kimse söz söyleyemez

delıcıozgen

Üye
slm ben foruma yenı katıldım ve sıze bu çin malı ve uzun suredır konuşulan soruyu cevap lıyacam
bende cook uyraştım ama buldum çin malı telefonlara şu şekilde oyun atılıyor önce nes uzantılı oyun buluyoruz sonra ya hafıza kartı yada telefon hafızasındaki belleye atıyoruz ondan games ögesıne atıyoruz ondan sonra (yanı kopyalayın yadsa dırek atın )ondan sonra telfon dakı dandık oyunların olduuğu yerı acın orada eğer simulator games yazan yerı bulduysanız ıs bıttı enson orayı açıyoruz ve lıst yazan yerı açıyoruz ve oradakı oyun lar ıste bukadar basıt benı dınledıınız ıcın tesekkur ederım deneyın oluyo benmde anycool t838i var onda oldu :D:d:dartık gerısı sıze kalmıs yakıda msn yı bulursam sıze gene bılgılerımı arz edecem teşekkurlerinizi bekliyorum

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Güzel.

ergunbaba

Üye
:(ya bende yapamadım çözüm bulun lütfennnnn anycool f888 benimki
eposta:[email protected]

farukcicek

farukcicek

Üye
tşklrr

yunusemre432

Üye
Arkadaşlar emege saygım sonsuzdur cinmalı matsu t828 oyun istiyorum lütfen yardım oyun ve nasıl telefona atıp kurcaksak yazarsanız ben ve sitemizdeki diğer t828 kullanıcıları icin büyük bir yardım olur şimdiden tşk ederim

Arkadasım deliceozgen e cok tesekkur ediyorum arkadaşım pekı nes uzantılı oyun nerden bulcaz

ARKADASLAR İŞİNİZE YARARMI BİLMEM AMA NES UZANTILI OYUN BULDUM MATSU T828 VE DİĞER CİN MALI MODELLERİCİN UYGUN OYUN LAR BU SİTEDE VAR GİRİN DENEYIN İCİNİZE YARAYA BİLİR

Üst Alt