Çikolatalı Kurabiye "chococooky" yazı fontu

Sponsorlu Bağlantılar

tayren

tayren

Üye
teşekurler

cetoo64

Üye
nokia 603 e nasıl indirebilirim :(

cetoo64

Üye
nokia 603 e nasıl indircez yardım edebilir misiniz :(

akdenizahmet

akdenizahmet

Üye
    Konu Sahibi
nokia 603 e nasıl indircez yardım edebilir misiniz :(

bildiğim kadarıyla symbian belle işletim sistemi 603. Aynı yöntem geçerli olurmu bilmiyorum. Hafıza kartına fonts klasörüyle ilgili kısmı uygula. Umarım yardımcı olur..

GeoMatrix

Üye
Hafıza kartının E/resource dizinine attığın fonts klasörünü, kartı bilgisayara takıp veya yine hellocarbide yi çalıştırarak silersen eski haline gelir..
Not: "nosnr60.ttf"silinemiyor uyarısı alacaksın muhtemelen. klasörün ismini değiştirip silersen sorun hallolacaktr dostum..
Iyi forumlar..

Dostum söylediklerini harfiyen yaptım güzel oldu ellerine sağlık yanlız eski haline çevirmek için kartı pc ye bağlamak gerekiyor,xploreden değiştiremiyorsun dosya adını (muhtemelen kullanımda olduğu içindir) ek bilgi vereyim :)

- - - Eklendi - - -

Hafıza kartının E/resource dizinine attığın fonts klasörünü, kartı bilgisayara takıp veya yine hellocarbide yi çalıştırarak silersen eski haline gelir..
Not: "nosnr60.ttf"silinemiyor uyarısı alacaksın muhtemelen. klasörün ismini değiştirip silersen sorun hallolacaktr dostum..
Iyi forumlar..

Dostum söylediklerini harfiyen yaptım güzel oldu ellerine sağlık yanlız eski haline çevirmek için kartı pc ye bağlamak gerekiyor,xploreden değiştiremiyorsun dosya adını (muhtemelen kullanımda olduğu içindir) ek bilgi vereyim :)

akdenizahmet

akdenizahmet

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

valla dostum ben değiştiriyorum :)

redo99

redo99

Üye
:tşk:

font

Üye
galaxy miniden yapamadım yardım lütfen

cabirbinhayya

Üye
yya andrpid için olmuyor mu ??

jamoca34