Cihazdan veri kurtarma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

mustafakocatas

mustafakocatas

Üye
    Konu Sahibi
Cihazdan veri kurtarma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Arkadaşlar sgs2 me yanlışla hard reset attım telefon hafızasındaki herşey gitti kurtarmak için ne yapmam lazım acil yardımlarınızı bekliyorum.

karayel90

karayel90

Üye
Sistemin daha önce yedeğini almışmıydınız almadıysanız herşeyiniz gitmiş olabilir belki daha farklı kurtarma yöntemleride vardır . . .

ozgur_473

Üye
yedigini aldıysanız kurtarabilirsiniz aldıysanız garantisine sorun

mustafakocatas

mustafakocatas

Üye
    Konu Sahibi
sistem yedeğini almadım aldıysamda bilgisayara da format attım gitmiştir. arkadaşlar lütfen yardım çok önemli 4 tane resim var geri kalanlar önemli değil benim için o 4 resmi kurtarim yeter. hafıza kartında DCIM diye bir klasör var içinde .arc ile biten dosyalar var araştırdım winrar açıyor dediler ama açmıyor. yardım lütfen.

ozgur_473

Üye
pc de pandora recovery programı ile bi tarat hafıza kartını bulması gerek ben pcde böyle formatta sonra veri kurtardım

RizeOnline

Üye
Cihazını Pc ye bağla harici bellek olarak algılıyor zaten. Veri kurtarma programlarından biri ile örneğin recuva ile cihazın sürücülerini tarat büyük ihtimal kurtarabilirsin.

----------Eklendi @ 23:18:22 ---------- Yazıldı @ 23:17:27 ----------

Açıkçası ben denemedim yarın bir deneme yapacağım ama bu şekilde mümkün olduğuna inanıyorum. Dükkandaki bir cihazda yapcam bu işlemi soylerim neticesini.

mustafakocatas

mustafakocatas

Üye
    Konu Sahibi
Cihazını Pc ye bağla harici bellek olarak algılıyor zaten. Veri kurtarma programlarından biri ile örneğin recuva ile cihazın sürücülerini tarat büyük ihtimal kurtarabilirsin.

----------Eklendi @ 23:18:22 ---------- Yazıldı @ 23:17:27 ----------

Açıkçası ben denemedim yarın bir deneme yapacağım ama bu şekilde mümkün olduğuna inanıyorum. Dükkandaki bir cihazda yapcam bu işlemi soylerim neticesini.

recovery programları ile denedim cihazı görmüyor. yani cihazın belleğini görmüyor. hafıza kartında olsa onu görüyor ama hafıza kartında değil.

RizeOnline

Üye
Kardeşim sorununu çözdüm. Galaxy S2 den veri kurtarabilmen için aşağıda yazacağım adımları aynen takip edersen verilerini kurtarabileceksin ok.
Ayarlar >>> Kablosuz ve Ağ >>> USB Yardımcı Uygulamarı>>>Belleği PC'ye bağla

Buraya kadar usb kablonu takma pc ye. Belleği Pc ye bağla ya tıkladıktan sonra iptal tusuna basma ve usb kablonu bagla o sekilde 2 harici disk olarak gorecektir senin cihazı bu sekilde de veri kurtarma programları algıyor usb bellek olarak ben denedim ve silinenleri geri alabildim arkadaşım inşallah sorununu çözersin...

• Beğen
Tepkiler: deli_cadi

egzantrik1453

Üye
Kardeşim sorununu çözdüm. Galaxy S2 den veri kurtarabilmen için aşağıda yazacağım adımları aynen takip edersen verilerini kurtarabileceksin ok.

Buraya kadar usb kablonu takma pc ye. Belleği Pc ye bağla ya tıkladıktan sonra iptal tusuna basma ve usb kablonu bagla o sekilde 2 harici disk olarak gorecektir senin cihazı bu sekilde de veri kurtarma programları algıyor usb bellek olarak ben denedim ve silinenleri geri alabildim arkadaşım inşallah sorununu çözersin...
Helal olsun. Gerçektende işe yaradı kurtardım. Sizin gibilerde olmasa gerçekten işimiz zor. O kadar moralim bozuktuki bizim ufaklığın videoları ve resimleri uçmuştu. Şimdi geri alabildim. Teşekkür ederim....

• Beğen
Tepkiler: RizeOnline

MrFa

Üye

üstad uzun zaman sonra sırf şu mesajına cevap vermek için girdim buraya :) teşekkür ederim, büyüksün.

• Beğen

mustafaozkr

Üye

eline diline sağlık bu harika oldu teşekkur edrım

• Beğen

altunay1

Üye
eline diline sağlık bu harika oldu teşekkur edrım

Ustam s2 d arkadaşlara yardımcı oldun samsung s3 telefonumda fotoğrafları yanlışlıkla sildim format atmadım galeriden sildim fotoğraflarımı kurtarmak
istiyorum yardım edersen çok sevinirim

ismailkaraoglu

ismailkaraoglu

Üye
telefoncularda bi baktır derim

By_eLeN

Üye
Recovry programlari kullanman lazim oncelikle win 7 veya vista cihazin olmali cunku direk flash disk olarak gormesi lazim xp de onu yapmiyor sonra flash gibi gosferip acabilirsin verilerin %80 kurtarirsin oda kesin degil

blacktalon

blacktalon

Üye
eger veri kurtaracaksan silinen verilerin ustune bisey yuklememen gerekiyor yuklersen cogu kaybolur sildikten sonra hemen pcye bagla ve recovery programi indir bi tane cogu aynı işi görüyor zaten

TheMadness

TheMadness

Üye
İyi ki cihazın hard brick olmamış. S2lerin recoveryleri bozuk.

RizeOnline

Üye
Ustam s2 d arkadaşlara yardımcı oldun samsung s3 telefonumda fotoğrafları yanlışlıkla sildim format atmadım galeriden sildim fotoğraflarımı kurtarmak
istiyorum yardım edersen çok sevinirim

Aynı işlemleri s3 te deneyebilirsin.

RizeOnline

Üye
Kardesim surekli girmedigimden foruma işlerim yoğun yani ancak şimdi gorebildim mesajını sanırım cihazın S3 tü bir adet var elimde bu aksam denerim bu aksam ya da yarın sana soylerim sonucunu kardesim. Nasıl yapman gerektiğini S2 deki gibi anlatıcam olursa eğer.

toot

Üye
bende Xperia s var o dediğin menü yok bulamadım resimleri kurtarmak için ne yapabilirim

Üst Alt