Cihan Güçlü - Kimdir Hayatı Biyografisi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Cihan Güçlü Hayatı Biyografisi

-14 temmuz 1980’de İzmir’de doğdu.
-13 yaşında akordeon dersleri aldı.
-14 yaşında evde babasının gitarını eline aldı ve bir daha da bırakmadı.
-1992’de Galatasaray Lisesi’ni kazandı.
-1996’da İstanbul Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı gitar bölümüne girdi.

-Aynı yıl sahnede şarkı söyleyip gitar çalarak profesyonelliğe ilk adımını attı.
-İstanbul’da ve Yalova’da birçok mekanda sahne aldı.
-Liseyi bitirdikten sonra İstanbul Devlet Konservatuarı Klasik Gitar bölümünü kazandı.2007 yılında mezun oldu.
-Bu süre zarfında hem stüdyo müzisyenliği,hem de besteci ve aranjör olarak birçok reklam jingle’ı,tiyatro ve film müziği yaptı.
-2009 yılında başladığı Haliç Üniversitesi Konservatuarı Türk Musikisi dalındaki yüksek lisans eğitimine halen devam etmektedir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt