Arif Kerem Göğüş Kimdir

Sponsorlu Bağlantılar

 • 14 Ağustos 2019 17:00
 • 45 Okunma
 • 0 Cevap

 1. 14 Ağustos 2019 17:00 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Türk ve uluslararası iş dünyasında, yenilikçi çalışmaları ve vizyonuyla önemli bir değer oluşturan Arif Kerem Göğüş 1990 yılında Ankara’da Dünyaya geldi. Kapadokya bölgesi Nevşehir eşrafından Göğüş ailesinin mensubu ve Ağır Ceza Mahkemesi başkanı, Nevşehir Avanos eski belediye başkanı Muharrem İlleez’in torunu olarak bu köklü ailedeki yerini aldı.

  Arif Kerem Göğüş lise eğitiminden sonra Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü burslu olarak kazandı. Arif Kerem Göğüş,Başarılı iki yılın ardından eğitimine Ankara Atılım Üniversitesi’nde devam etme kararı aldı. Ankara Atılım Üniversitesi İngilizce Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Sonra kendisine konferanslar verme teklifinin geleceği Atılım üniversitede okurken iş hayatına atıldı.

  Girişimci ve ticari ruhla çok genç yaşta Gayrimenkul, Enerji, İnşaat, Turizm ve Teknoloji alanında şirketlerini kurdu. Yüzlerce çalışan, onlarca proje ile markasını ulusal ve uluslararası arenaya taşıdı, şirketlerinin saygı ve güven barındıran bu marka değerini gün geçtikçe arttırdı.

  Göğüş markasının kurumsal çalışmalarını bu konuda Türkiye’nin en önemli isimlerinden aynı zamanda öğretim üyesi Bülent Erkmen tarfından yapıldı.

  Her zaman yaptığı işte “ilk ve en kaliteli olma” amacını belirlemiş olan Arif Kerem Göğüş, Türkiye’nin ilk “merkez residence” projesini geliştirerek yeni nesil Turizm ve Sağlık temalı Residence sistemini hayata geçirdi. İstanbul’un ve Ankara’nın en değerli lokasyonlarında Kentsel Dönüşüm ile Residence projeleri geliştirdi. üstün mimari ve mühendislik teknolojisiyle inşa edilen Residence’lar Avrupa’da 7 farklı dalda ödül aldı. yaşam kalitesi, kentsel dönüşüme katkı ve deprem güvenliği öncelikleriyle hayat bulan Trend Residence’ların kurucusu Arif Kerem Göğüş, ilk kez Los Angeles’da verdiği konferansta Trend sisteminin devamını yapacağını duyurdu.

  İstanbul, Anakara, Eskişehir, Samsun, Newyork, Los Angeles, Londra, Brüksel gibi birçok şehirde İş dünyası ve Üniversitelerin davetlisi olarak girişimcilik, başarı, disiplin ve ekonomi alanında konferanslar verdi.
   


  Yazan: macktry

  Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/08/2019 - 21:05