chrome ve operada hikaye izleyemiyorum

Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
    Konu Sahibi
hikayelere opera ve chormedan tıkladığımda izleyemiyorum. kullanıcının profiline yönlendiriyor. instagramın windows store uygulamasındada durum aynı. internet explorer edgedede durum aynı.

yukardaki linkte

olarak gösteriyor fakat kullanıcının profiline giriyor. çerezleri geçmişi temizledim. bilgisayar güncel.
windows 10 kullanıyorum. amacım bilgisayardan hikaye izlemek. başka bir eklenti kurmadan.

ayrıca 2 ayrı hesaptan denedim yine olmadı.
Mesaj birleştirildi:

bu arada profiline girdiğimde başa tutturduğu hikayeleri izleyebiliyorum. sadece üstteki yeni hikayeleri izleyemiyorum.
Mesaj birleştirildi:

adobe flash player ve java script açık
Mesaj birleştirildi:

vpn ile giriş yapınca düzeldi. nasıl bir coğrafyadayız biz?

Son düzenleme:
  • Şaşırdım
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
3 tarafı sularla kaplı coğrafyadayız.

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: Kavalcılı Köyün Faresi ve gonyalı
fatihmentes

fatihmentes

Üye
Artık izlenmiyor maalesef

• Düşünceli
  • Üzüldüm
Tepkiler: Kavalcılı Köyün Faresi ve gonyalı

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt