Chrome Ram Kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Chrome Ram Kullanımı
Sadece bir tane sekme açsam bile 6 tane işlem çalışıyor v ramı çok kullanıyor sizde ram kullanımı nasıl?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
aynen bende farkettim bu durumu ve anlamış değilim

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
aynen bende farkettim bu durumu ve anlamış değilim
1 sekmede 6 tane gelmesi sorun değil uzantı eklenti gpu tarayı falan açılıyor ama ram kullanımı sanki çok fazla gibi geld bana.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
1 sekmede 6 tane gelmesi sorun değil uzantı eklenti gpu tarayı falan açılıyor ama ram kullanımı sanki çok fazla gibi geld bana.

şuan bir sekme açık görev yöneticisinde 11 tane gözüküyor. toplam 150 200 ram götürüyor. sizinki yine iyi herhalde :) çözüm yok gibi ama bir sorun çıkaracağını pek sanmıyorum

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
şuan bir sekme açık görev yöneticisinde 11 tane gözüküyor. toplam 150 200 ram götürüyor. sizinki yine iyi herhalde :) çözüm yok gibi ama bir sorun çıkaracağını pek sanmıyorum
En üsteki çubuğa sağ tıkla görev yöneticisini aç ne var ne yok bak bi eklenti falan var heralde.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
arka pilan işlemcide 11 tane, uygulamalarda 1 tane chrome gözüküyor. bendeki win8 o yüzden sana yabancı gelebilir dediklerim. o 11 taneden bazıları 1 mb 2 mb filan boyutunda.

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
SS atsana bende win8 kullanıyorum :)

cyborg78

cyborg78

Üye
senin gene iyi, bende 5 sekme açık chromda , opera tarayıcıda açık, onda'da 3 sekme , firefox tarayıcıda açık onda'da 2 sekme açıkta, skype açık böle uzyo gidyo ne ramlar işlemciler harcıyom üüü .d :pc:

Üst Alt