Chatbox Özelliği Forum İçin

Sponsorlu Bağlantılar

Forum İçin Chatbox(sohbet) Özelliği Olsa Nasıl Olur Sizce

• Kullanılan toplam oy
    13
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Chatbox Özelliği Forum İçin
meraba arkadaşlar forum için chatbox yani diğer adıyla sohbet uygulaması olsa nasıl olur forumda biliyorum daha öncede dile getirilmişti ama onaylanmamıştı.Nedeni ise mesaj sayımızın artacağı için sebep gösterilmişti yanlış hatırlamıyorsam bir kaç resimle örnek verilirse şöle olabilir he şunuda ilave etmek istiorumda yöneticiler isterse hiç bir zaman mesaj kasma gibi bir şeyde olamaz hem foruma renk gelir böle bir özellik ile diğer bazı forum sitelerindende farkımız olmuş olur

eğer örneklerle anlatılacaksa özelliği var resimde gösterimiştir her aşaması @Ozan böle bir özellik olsa nasıl olur karar yinede sizin ama yetki verilse yaparım buna ben gönüllüde olurum bizzat

Ozan

Ozan

Admin
Bunu daha önce defalarca konustuk ancak yapmama konusunda kararliyiz.

Forumdaki aktiflik kavramini aslinda doğası geregi sadece forum içi konular ve mesajlarla yasatmaya devam etmek istiyoruz. Chatbox ise bunu tamamen egale edecek bir ozellik.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve Murat Alper
Serhan

Serhan

Üye
Ben benzerini sitemde kullanıyorum az kişide bile çok küfür vb. oluyor temizliyoruz milyonların arasında küfürlerin temizlenmesi imkansız

asigsasi

asigsasi

Üye
kesinlikle hayır seçeneği de ekleseydin ankete :)

cihanata_1

cihanata_1

Üye
böyle birşeyin yapılacağını sanmıyorum istediğiniz kişi veya kişilerle özelden sohbet edebiliriniz:)

Baydırman

Baydırman

Moderator
kontrolü zor olur.

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çok Uzun İş Bu Habire Birinin Aktif Olması gerek

JustWatch34

JustWatch34