Cesare Prandelli Florya Metin Oktay Tesisleri'ni Gezdi

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Cesare Prandelli Florya Metin Oktay Tesisleri'ni Gezdi
Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Cesare Prandelli bugün akşam saatlerinde İstanbul'a geldi, Prandelli İstanbul’a indikten sonra Florya Metin Oktay Tesisleri’ne geçti.

Deneyimli teknik adam, Florya’da İdari Menajer Cenk Ergün, Sportif Koordinatör Erdal Keser ve kulüp çalışanları tarafından karşılandı. Kaleci Antrenörü Claudio Taffarel ve kaptan Sabri Sarıoğlu ile de görüşen Prandelli daha sonra tesisleri gezdi ve çalışanlarla tanıştı.

GS TV’ye açıklamalarda da bulunan Cesare Prandelli Galatasaray'a geldiği için çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Öncelikle tesisleri gezdim. Oldukça güzel ve teknolojik bir tesis. Kulübün ne kadar başarılı olduğu tesislerinden belli. Gelecek planlarımızı yarın konuşalım" diye konuştu.

Galatasaray’ın yeni teknik direktörü Cesare Prandelli, yarın sabah da tesislerde, futbolcular ve çalışanlarla tanışacak. Deneyimli teknik adam için daha sonra Türk Telekom Arena’da imza töreni düzenlenecek. Prandelli, kendisini 2 yıllığına Galatasaray’a bağlayacak sözleşmeyi Başkanı Ünal Aysal’ın da katılacağı törenle imzalayacak.

• Beğen
Tepkiler: -India-

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
gsli değilim ama bu adam gs yi champions yapar

semihguney

semihguney

Üye
Adam ''Tam futboldan elimi ayağımı çekiyordum kimse beni tercih etmez sanıyordum bi baktım Galatasaray kapımı çaldı hiç durur muyum çok güzel para veriyorlar düşünmeden kabul ettim.'' diyor. En azından ben dediklerinden bunu anladım bi cacık olmaz bundan. Pek sanmıyorum ama ınşallah hayırlısıyla şampiyon yapar bizi.

• Beğen
Tepkiler: -India- ve Kingmortall