CES 2016: Lenovo’dan Oyun Tutkunları İçin Ideapad Y900 Duyurusu Geldi

Sponsorlu Bağlantılar

BRKTNL

BRKTNL

Üye
    Konu Sahibi
CES 2016: Lenovo’dan Oyun Tutkunları İçin Ideapad Y900 Duyurusu Geldi
Lenovo, CES 2016 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda oyun tutkunları için özel olarak geliştirilen güçlü donanıma sahip Ideapad Y900 bilgisayarlarını duyurdu.Bilgisayarların her geçen gün artan grafik ve işlemci gücüyle 2018’e kadar 35 milyar dolara ulaşması beklenen oyun sektörüne Lenovo yeni güçlü bilgisayarlar ekledi. IdeaPad Y900, dilediğiniz yerde sınırsız oyun keyfi yaşayabileceğiniz ve mutlaka görmek isteyeceğiniz bir ürün. Mükemmel bir oyun deneyimi için ideapad Y900 ile yüksek CPU gücü ile artırılmış performansın, yüksek hafızanın ve tek turbo tuşuyla geliştirilebilen GFX’in tadını çıkaracaksınız.

En mükemmel oyun performansı için dört çekirdekli 6. nesil Intel Core i7 K serisi işlemcisi, NVIDIA GTX 980M grafikleri ve mekanik, çok renkli klavyesi ile 17 inç’lik bu dizüstü bilgisayarla en zorlu savaşlara girebileceksiniz.IdeaCentre Y900 RE ve Lenovo Y27g RE Kavisli Oyun Monitörü

Lenovo’nun donanımdaki uzmanlığını lider oyun markası Razer’in oyun teknolojisi ve Chroma ışıklandırma efektleriyle birleştirerek oluşturduğu ilk ürünleri, Razer edisyonluIdeaCentre Y900 RE (Razer Edition) ve Lenovo Y27g RE Kavisli Oyun Monitörü oldu.

IdeaCentre Y900 RE, kullanıcıların Y900’de tanıyıp çok sevdiği kolay güncellenip yükseltilebilirlik ve yüksek performans gibi özelliklerini aldı ve bunları dört çekirdekli altıncı nesil Intel Core i7 K serisi işlemci ve dual NVIDIA GTX 970 grafiklerle birleştirdi. Üstelik şimdi IdeaCentre Y900RE kullanıcıları tüm bunların yanında Razer Edition stiline, Razer Chroma klavye ve faresine ve Razer Chroma çok-renkli ışıklandırma efektlerinlerine de sahip olacaklar. Oyun severlere en mükemmel oyun deneyimini yaşatabilmek için Lenovo tarafından ilk kez üretilen 27 inç’lik FHD VA kavisli oyun panelinde kendinizi oyunun içinde hissedeceksiniz. Günümüzün ilk kavisli oyun monitörlerinden olan Y27g, 144 Hz yenileme hızına ve 8 ms. tepki süresine sahip.IdeaCentre 610S: Projektörlü Kompakt Ev Bilgisayarı

Lenovo, IdeaCentre 610s’i yepyeni bir aile eğlence deneyimi sağlayacak şekilde yeniledi. IdeaCentre 610s, ayrılabilen kablosuz projektör seçeneği ile gelen dünyanın ilk kompakt ev bilgisayarı oldu. Şimdi herhangi bir duvarı anında 100 inç’lik ev sinemasına çevirebilir ve bilgisayarından en sevdiğiniz videoları oynatabilir, tatil fotoğraflarınızı gösterebilirsiniz. Son derece şık, portatif, yüksek performanslı bu bilgisayar, Windows 10 işletim sistemine ve bir masaüstü bilgisayarının tüm işlevselliğine ve gücüne sahip. Boyut olarak kendine benzeyen rakiplerini, güçlü 6. Nesil Intel Core i7 işlemcisi, NVIDIA GTX 750Ti 2GB GDDR5 grafikleri, 16GB DDR4 hafızası ve 2TB’lık depolama alanı ile alt etmeyi başarıyor. Üçgen yapısı ve metalik gövdesi ile bu güçlü cihaz ev dekorasyonunuzun şık bir parçasını oluşturuyor.

Lenovo Kişisel Bilgisayar Grubu Başkan Yardımcısı Johnson Jia, konuyla ilgili şunları söyledi:“Inovasyon Lenovo’nun en önemli özelliği ve bizler kullanıcılarımızın beklentilerinin önüne geçecek yeni bilgisayarları hayal etmek ve yaratmak için çalışıyoruz. Bunu başarmak için, gerçek bilgisayar ihtiyaçları olan gerçek insanları tasarımlarımızın merkezine koyuyoruz. Onları mutsuz eden noktaları bulup bilgisayar deneyimlerini iyileştirecek daha hızlı, daha hafif daha güçlü cihazlar üretiyoruz.”
CES 2016: Lenovo’dan Oyun Tutkunları İçin Ideapad Y900 Duyurusu Geldi - MaxiCep
 
smh60

smh60

Üye
Parası yetmeyen oyun tutkunlarını napacağız :ehe
 


Üst Alt