cepten facebook videolarını izlemek isteyenler buraya çok kolay bir yöntem...

Sponsorlu Bağlantılar

haydut_04

Üye
    Konu Sahibi
cepten facebook videolarını izlemek isteyenler buraya çok kolay bir yöntem...
evet arkadaşlar başlıkta dediği gibi facebook videolarını izlemek çok kolay...​

öncelikle yapmanız gereken dan opera mini nin herhangi bir sürümünü indiriyoruz..benim tavsiyem opera mini 6 dır ...önceliklke opera mızdan facebook a giriyoruz... adres kısmına girip m.facebook.com/... kısmını touch.facebook.com diye degiştiriyorsunuz...şimdi istediginiz video nun üstüne tıklayıp indiriyoruz...

not= arkadaşlar sadece facebook a direk yüklenmiş videoları indirebiliyoruz...yani youtube yada dailymotin bağlantılarını indiremiyoruz...

şimdi geldi indirdigimiz video yu izlemeye... bunun için core playere ihtiyaç olucak...çünkü indirdigimiz videolar .mp4 formatında iniyor...:allalla::allalla::allalla:

arafatgenc

Üye
süpersiniz inşalah olur

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
evet ben m.facebook tan giriyorum videolar iniyor core playere gerek yok benim tel mp4 açıyor

dj eşref

Üye
vermıs oldugun bılgıler ıcın sagol ama bunu zaten bılıyorduk bu kadar ezıyet cekecegıne bolt browserden bak daha ıyı yok vıdeo yu ındır ınerken bekle yok core playerden ac....... demı haksızmıyım.....

haydut_04

Üye
    Konu Sahibi
hem mp4 formatında oldugu için kaliteli de

coldman41

coldman41

Üye
inş. olur :dry:

Joker.

Joker.

Üye
aynı işlem telefonu n kendi tarayıxıındasa oluuo m.face.... Gerisini bilirsiniz faceye eklenmiş videoları indiriyor

yetmeez

Üye
emeğine için sağol..

Mehmet0532

Üye
süpermiş saol

ChatLaqqCocuk

ChatLaqqCocuk

Üye
TşkkrLer.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Eklenmiş videoları telefonun kendi tarayıcısı da indiriyor

haydut_04

Üye
    Konu Sahibi
konuyu hortlatma arkadaşım ta 2011 mayısta açtım konuyu uyan :)

kralveben

kralveben

Üye
dostum bunu biliyoruz ama yinede sagl sonuc olarak bizlere yeni bişeyler kazandırmak adına açmışsın bu konuyu duşunmen ve emek vermen zaman ayırman bunlar cok guzel şeyler EMEGINE SAGLIK

Üst Alt