Telefondan facebook videolarını seyretmek (symbian s60 v3 opera mobile 11)

Sponsorlu Bağlantılar

qundy

Üye
    Konu Sahibi
Telefondan facebook videolarını seyretmek (symbian s60 v3 opera mobile 11)
Telefondan facebook videolarını seyretmek icin ... bildiginiz üzere opera bircok marka ve modelle birlikte symbian s60 v3 telefonlarda da calısan bir internet tarayıcısı, cok kullanışlı ve hızlı bir browser olmakla birlikte, opera'nın bu sürümü ile facebook videolarını telefonunuza mp4 olarak kaydedip seyredebilirsiniz, indirdiginiz bazı mp4'leri Real Player calıstırmayabilir onun icin Core Player i tavsiye ederim. aynı sürümün türkçe ve ingizlice olanını ikisinide denemenizi tavsiye ederim. Nokia E71 de denedi. ücretsiz olan bu tarayıcıyı yuklemek icin opera nın sitesinden marka ve modelinize uygun sürümü yükleyebirisiniz

Nokia E71 icin link

----------Eklendi @ 10:01:38 ---------- Yazıldı @ 09:55:12 ----------

Core Player

core player s60 3rd ( keygni icindedir ) önce pc den Coreplayerkygeni calıstırıp telefonunuzun 15 haneli imei/seri numarasını girip , platform kısmından versiyonunuzu secin ve generate deyin. cıkan kodu bir yere not edin, Core player i telefonunuza yukleyin calıstırdıgınızda sizden bu kodu isteyecektir kodu girip Core player i kullabilirsiniz.

byilmazZ

byilmazZ

Üye
Ben opera mini kullaniyorum videolari acmiyor, sadece indiriyor. Operaya gomulu mediaplayer ekleseler kimse yarisamaz Operayla

----------Eklendi @ 10:03:29 ---------- Yazıldı @ 10:02:26 ----------

sen baska bir hosta yukle, adminler, modlar siteye yukleyeceklerdir.

qundy

Üye
    Konu Sahibi
Evet dogru real player cok az videoyu oynatıyor digerlerini ya oynatmıyor yada sadece ses dosyası olarak calıyor , bunun icinde biraz ugrasıp dosyaları core player ile acıyorum, bolt browser in media playeri var ama denedigimde cok agır calısıyordu ve de ses yoktu. dedigin gibi tek eksikleri mediaplayer onuda ya adobe halledicek ya da opera .
Ben opera mini kullaniyorum videolari acmiyor, sadece indiriyor. Operaya gomulu mediaplayer ekleseler kimse yarisamaz Operayla

byilmazZ

byilmazZ

Üye
Bolt un yazilimi cok karisik. Bolt ile facebook a girdigimde, hesabim kilitleniyor, zaten chat de calismiyor.

• Beğen
Tepkiler: qundy
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Core Playerı bi deneyelim teşekkürler

qundy

Üye
    Konu Sahibi
Core Player

core player s60 3rd ( keygni icindedir ) önce pc den Coreplayerkygeni calıstırıp telefonunuzun 15 haneli imei/seri numarasını girip , platform kısmından versiyonunuzu secin ve generate deyin. cıkan kodu bir yere not edin, Core player i telefonunuza yukleyin calıstırdıgınızda sizden bu kodu isteyecektir kodu girip Core player i kullabilirsiniz.

----------Eklendi @ 10:28:42 ---------- Yazıldı @ 10:24:53 ----------

facebook cevrimici chat icin Ebuddy i deneyin oldukca verimlidir.
Bolt un yazilimi cok karisik. Bolt ile facebook a girdigimde, hesabim kilitleniyor, zaten chat de calismiyor.

byilmazZ

byilmazZ

Üye
ana mesaja ekle linki

----------Eklendi @ 10:29:26 ---------- Yazıldı @ 10:28:43 ----------

ben facebook chat i kullaniyorum :)

qundy

Üye
    Konu Sahibi
ilk defa bi foruma link calışmıyor :) dışında bişey yazıyorum acemiliğimi mazur görün. facebook chat de veri akışı pek saglıklı olmuyor sohbet sırasında ulaşmayan cevaplar özel mesaj olarak geliyor hesabıma. Ebuddy ile aynı anda hem msn hem facebook sohbet acabilmekte ayrı bi avantaj
ana mesaja ekle linki

----------Eklendi @ 10:29:26 ---------- Yazıldı @ 10:28:43 ----------

ben facebook chat i kullaniyorum :)

byilmazZ

byilmazZ

Üye
Denemek lazim :) msn kullanmadigim icin boyle bir programa hic ihtiyac duymamistim :)

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
herkes ebuddy diyor ancak ben slick ve nimbuzz kullanıyorum dosya transferinden sesli aramaya kadar mükemmel fonksiyonları Var

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
ustam bolt amarikan şirketine ait bit proğram sen ordaki face ye girme hatta ordaki tüm sık kullanılanları sil hemen üçüncü sekmede adres ekle var oradan facebook.com.tr yaz yani girdiğin tüm sayfalara tr ekle o yüzden hesabın kilitleniyor eğer böyle yaparsan face sana bir kere güvenlik sorusu soruyor onları yanıtla sora sayfaya girersin daha sonra sayfayı sık kullanılanlara da ekle menu kısmından ok..

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
:P::ehe

hüseyinyalcin

Üye
:ağlarım:

bmwengin

bmwengin

Üye
arkadaşlar opera mini + ebuddy ve x facebook ile facebooka sorunsuz girer facebook chat yapabilir videoları izleyebilir
ne biliyim her şeyi yapabilirsiniz. x facebook mobil cihazlar için videoları mp4 e çevirip indirtiyor.
ama dikkat bedava değil.

detaylı bilgi ve cepten giriş için;

Üst Alt