Cepte MSN kullanmak kaç kontör?

Sponsorlu Bağlantılar

zafeer

Üye
vala bende bi msn var çok zaman dır kullanıom hiç sorun yok nekadar girer sen gir 1 kontor gidio link yok ama kanka msn die yaz google ye gelio kanka adres die yazıo üstünde ok hadi kolay gelsin

HUSKY10

HUSKY10

Üye
Teşekkürler.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Msn programlarına göre değişiyor saatte 2 kontür harcayanıda var. 12 saate 2 knt harcayanıda var.

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
Kardeş bilgin için sagol ben 3500 ve 6300 da e budy i kullanıyom kontür yiyo iyi kötü beleş diyenler yalan söylüyo yani beleşi yokkkkkkkk malesef ama bulursanız biriniz haberinizi beklerim

hilmixs

Üye
bende n73 var avea hattım var nasl bir msn önerirsinz ??acil yardım şimdiden dikkate alanlara teşk ederm ;)

***zWrC***

***zWrC***

Üye
bende n73 var avea hattım var nasl bir msn önerirsinz ??acil yardım şimdiden dikkate alanlara teşk ederm ;)

gir telefonun uygunsa indir.Bence en uygun msn programı. :yuru

ugurhane

Üye
Arkadaşlar avea ile bağlanan arkadaşlarım msnye bağlandıklarında msn deki kişi sayısı ne kadar fazla ise ilk başlangıçta ona göre fazla kb indireceğinden köntör fazla yer. Sadece en çok sevdiğiniz arkaşalarnız için bir msn adresi oluşturun. Omsn adresine en fazla 5 kişi listesi olsun. avea da 60 kb 1 köntör. İlk bağlandığınızda yaklaşık 5 kişilik listeye 15-16 kb gidiyor geriye kalıyor 40-45 kb. Eğer bağlantı kopukluğu yaşanmaz ise bu sizi yaklaşık bir 10 dk idare ediyor. Devamlı yazışma yapılması durumunda. ondan sonraki 60 kb da 20 dk rahat yazışıyorsunuz.toplam 30 dk da 2 köntör gitmiş oluyor yani .

dogandoganay

dogandoganay

Üye
arkadaslar ben 6233 de giriorujm ebuddy de ama her giriş 8 konöt :S daha ucuz bi program yokmu bu arada turkcell'den giriorum:S

--------------- Ekleme ---------------

yaavvv arkdaslar aveada ebuddy de 6233 de yaklasık 1 saaat durdum 44 kontör gitti turkcellde 8 kontör gitti bu bir kontörlük msn programları hangileri??

serar1993

Üye
yalnızcailk girişte 2kontör sonra bedava

m2stafa

m2stafa

Üye
ne 1 kontör gitmesi 15 dk durdum 6 kontörümü yedi.
daha az yiyen bir msn bulursan sevinirim.

turkcell de kaç kontör gidiyor bende girdim 15 dk durdum 6 kontör gitti.
daha ucuz kontörlü bir msn bulabilirmisiniz?

aasi_lady

Üye
mrb ebuddy den msn girmek her telde oluyormu ?ve ben samsung l760 kullanıyorum burdan msn nasıl girebilirim.turkcel hattından bu ebuddy msn girmek ne kontor olur.yardımcı olursanız sevinirim.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Samsunglar hakkında bildiğim şey sanırım .jad uzantılı dosyaları çalıştırıyor. eğer .jar yada .jad uzantılı dosyalardan birini çalıştırıyorsa bu adresten veya adresinden ebuddy progragmanı indir. Kablo veya oluyorsa bluetooth yoluyla bunu telefonuna yükle. Önce ebuddy kullanmak için bir hesap açmalısın. Zaten kurunca senden bu hesabı açmanı isteyecek. sonrasında ayarlar bölümüne girip Msn yada Facebokk hesaplarını ekleyebilirsin. Msn hesabını eklediğinde msnye girecektir. Birden fazla msn yada facebook yada aol yada icq hesabı ekleyebilirsin. Kontör meselesini tam bilmiyorum. Benim 9 milyona filan 100 mb lik internet üyeliğim var türkcellden. Msn kullanıyorum, mirc kullanıyorum bazen, operadan filan internete giriyorum, bazen buralardan filan küçük jar programlarda indirdiğim oluyor. Genelde yetiyor bana 100 mb bir ay. Sadece msn kullanaksan 50 mb anca biter zaten. Bünde 1 mblik konuşma yapamazsın bile.

darkman81

darkman81

Üye
bilgi için tşkrler

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Sadece msn kullanaksan 50 mb anca biter zaten. Günde 1 mblik konuşma yapamazsın bile.

enzo78

enzo78

Üye
cepte ebuddy i kullanırken ılla gprs ten mı gircez...normal wıfı den ebuddy kullanma ımkanımız yok mu??

sarsbio

Üye
Aynen Kardeşim Wifi Den Kulanma Şansımız Yokmu :S

SilentOne

SilentOne

Üye
saolun

Kingmortall

Kingmortall

Üye
kuruş diyecektin heralde

nokia 6303c

nokia 6303c

Üye
arkadaşlar zaten bir kere msn ye bağlanırken 5 kontör gider diyelim mesela ama bağlanıp mesajlaşmadığınız zaman kontörünüz felan gitmez

hem zaten internete bile girerken telefon ilk başta girdiği zaman ücretlendiriyor ama sonra başka bir yere daha girene kadar kontör gitmiyor

Mikroppppp

Üye
Merhaba ben c3 te kullanıyorum e buddyi ama ancak vifi de calısıyor vodafone uzerinden baglanamıyorum bılgısı olan varmı?

Üst Alt