cep telefonunuzun açılış sesi besmele olsun...

Havvali

Havvali

Üye
    Konu Sahibi
Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla...
Bu işlemi yapabilmeniz için:
telefonunuz hackli ve telefonunuzda x-plore yüklü olmalıdır...
İşlemin yapılışı:
İlk önce indirdiğimiz besmele.zip dosyasını x-plore ile e ya da c ye çıkarın ve klasör içindeki 101F8763.txt dosyasını c/private/10202be9 klasörüne kopyalayın daha sonra startup klasörünü c ye kopyalıyın bu kadar artık telefonunuz besmele ile açılacak...
İlave1:
Eğer başka açılışlar denemek isterseniz 'diğer açılış sesleri' klasöründeki istediğiniz açılış sesinin nul l.mp3 ses dosyasını c/startup klasörüne kopyalayın 'değiştirilsin mi?' sorusuna evet demeniz yeterli...
İlave2:
Kendi açılış sesinizi eklemek için en fazla 10 saniye uzunluğundaki mp3 dosyasının adını nul l (iki l arasında arasında bosluk olmasın) yapın ve c/startup klasörüne kopyalayıp 'değiştirilsin mi?' sorusuna evet demeniz kafidir...
Sonsöz:Telefonumun besmele ile başlamasını çok istiyordum başlangıç sesini değiştiren bi program buldum onun üzerinde biraz oynama yaptım. Memnun kalacağınızı umuyorum hayrını görün...
Dualarınızı esirgemeyin...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: 8Taner8, DarkredBlue61, muhammed4949 ve 9 diğerleri
Havvali

Havvali

Üye
    Konu Sahibi
anlatımda beğenmediğiniz ya da anlatamadığım yer varsa sorabilirsiniz...
34 kişinin ilgisini çekmiş ne mutlu bu sayıyı çok severim istanbulu hatırlatır bana ve 13 ü...

• Beğen
Tepkiler: 8Taner8
ismail

ismail

Üye
Evet beğenmediğim yer var :)
Anlatım yazını koyu veya başka renk yapar mısın kanka?
Ükumak için gözlerimi yormam gerek :)
Besmelede güel olur ama başka sesler denicem :D

• Beğen
Havvali

Havvali

Üye
    Konu Sahibi
Evet beğenmediğim yer var :)
Anlatım yazını koyu veya başka renk yapar mısın kanka?
Ükumak için gözlerimi yormam gerek :)
Besmelede güel olur ama başka sesler denicem :D

Tamam dostum hemen kalınlaştıracağım ya da yazıyı değiştireceğim :) yorumun için teşekkür ederim :)...

• Beğen
Havvali

Havvali

Üye
    Konu Sahibi
yazının rengini deniz yeşili yaptım :)

• Beğen
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Allah razı olsun.

• Beğen
Symbianize

Symbianize

Üye
Allah razi olsun

• Beğen

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Dosyayı veritabanımıza ekledim.Sorun yaşamadan indirebilirsiniz.

• Beğen
farukiurfi

farukiurfi

Üye
teşekkürler

• Beğen
metintoroo

metintoroo

Üye
Allah razı olsun kardeşim...

• Beğen
ByKatre

ByKatre

Üye
Teşekkürler

• Beğen

panep

Üye
usta dehşetsiniz allah hepinizden razı olsun

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
emegine sağlık.

• Beğen
zaman5632

zaman5632

Üye
emeğine sağlık

• Beğen

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt