Cep telefonunuz için ücretsiz MSN Messenger

Sponsorlu Bağlantılar

isaq19077

Üye
n97 yok mu yaw msn

karizmanyaq

karizmanyaq

Üye
kardes bn yukledım ama sorunlu baglanmıyo msn hata verıoyoo

ceyhuns

Üye
insallah çalısır dostum

maho_42

Üye
arkadaşlar bnm telefonum nokia 3600 silde msn proğramını indirdim ama msnyi açmıyo uyarı diyo network ayarlarınnı düzenliycekmişin nası yapcam bu ayarlar nerde acaba yardımcı olursanız sewinirim

g1gfe4ds2

Üye

Güzel paylaşim soğol...

(-_-)

(-_-)

Üye
u800 de çalışır mı acaba ???

_style_69

Üye
icerigi guncellme ayri dioo o nedir bilen yazrmi ltfnn.....

kayzer_soze7

Üye
Allah razı olsun kardeşim inşallah açar

hakanbektas_yd

Üye
nokıa nın 3120 classic modelini destekleyen msn programı yok mu arkadaşlar

ilo53

ilo53

Üye
arkadaslar bu msn programı ımeı numarasını kaydetıyormus ebuddy yada nımbuz yukleyın hem msn facebook konusma pencerı fılan var. tavsıye edrm bayadır ebuddy kullanıyorum. ındırmek ıcın telefonun tarayıcısından wap.ebuddy.com ebuddy programını nımbuzu ıse dan ındırebılırsınız telefon tarayıcısından pc dende ındırebılırsnz

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler :oke:

kernekli_44

Üye
arkadaşlar nokia n81 8gb msn programı arıyorum yardımcı olun

ates.80

Üye
slm benim tlf samsung star s5233 wife. tlf alırken wife olan her tlf.da msn girilebildiğini söylediler malesef vodofone ve turkcell desteklemediğini söylüyor:(( kullanabilmem için bir format varmı acaba? bilgilendirirseniz sevinirim.

abcd17

abcd17

Üye
Arkadaşlar Bu Program sorunsuz çalışıyor mu bazı sürümlerinde 'cant allow login' hatası veriyordu...:hmmm

same_tim

same_tim

Üye
N 95 desteklemedi........

thehero660

thehero660

Üye
Saol Kardesim Güzel Paylasım

tlgcn38

tlgcn38

Üye
ücretsiz denmez buna. parası olana ucuz denir :) kullandığın kadar öde de denebilir..

okankoc

okankoc

Üye
Abonelik yok, aylık ücret yok! Yükle ve muhabbete başla... EKONOMİK!
CepteMSN'i tüm operatörlerden kısa numara ile yükleyerek telefonunuza kurulumun bedeli 1 SMS/2 kontördür.
Kullanmaya başladığınızda ise sadece GPRS operatörünüz tarafından ücretlendirilirsiniz.
GPRS bağlantısında sadece gönderip aldığınız yazışmalarınız ücretlendirildiğinden binlerce kelimelik bir yazışma yapsanız bile ancak birkaç kontör harcamış olursunuz.

Detaylı Bilgi
kardes 5 kez yükledim ama bir türlü acamadım:bilmmyardımcı olursan sevinirim

pamly

Üye
teşekkürler

xex_687

xex_687

Üye
Çok sağol

Üst Alt