Cep Telefonundan PC'yi Yönet (Phone Remote Control v5.2 + v5.1 + BRC v4)

Sponsorlu Bağlantılar

furkan3894

Üye
arkadaşlar benim telefonda wifi tok bilgisyarda bluetooth yok telefonun gprs ile pc yönetebilirimiyiz

ckarabulut

Üye
konuyla pek ılgılenen yok sanırım, herkes bıseyler yapmıs bulmus ancak ortak bı bılgı yok ya da yardımcı olabılecek kımse.. bende e72 ye yukledım programı, pc de bluetooth yok wifi uzerınden kullanıyım dedım ancak ozaman da pcye yukledıgım program com port hatası vermeye basladı dırek telden baglantı yapmayı denedım ancak bu seferde telde program acılmıyo... bıkac arkadas e72 decalıstırmıs programı bı yardımcı olabılırlerse sevınırım..

buarada bıraz zorlayınca calıstı program coook guzel bır program, ancak bır sure sonra out of range uyarısı vermeye basladı....

izaf

Üye
arkadaşım süper ama bu demo versiyon diyor yaklaşık 1 dakika sonra kendini kapatıyor nası yapabiliriz

killmachine21

Üye
arkadaş anlatım çok eksik rezalet yani ben 5800 kulanıyorum oluyormu bilmiyorum üstelik ben wi-fi ile baglanmak istiyorum ama anlatım yok nasıl olacak bilmiyorum biraz ilgilenin ayıp ya :SSS :nono::nono::nono::off::off::off:

Necmati

Necmati

Üye
süpermiş arkadaşım .
benim telefona olmuyomuş tüh :D

ikayhanlar130

Üye
wifi ile yapamayanlar için anlatıyorum
1-bilgisayardan programı açın settings'e gelin oradan WiFi bölümüne tıklayın ve enable wifi connections'un yanındaki kutucuğa tıklayıp işaretleyin
2-enable wifi connections'ın altındaki set custom port(optional) kutucuğunda işaret varsa kaldırın
3- apply basın daha sonra programın üstünde not connected please connect from phone to unknown Bluetooth(COM?) or WiFi (.....) yazan yerde ... lı yerde yazan ip numarasını bi yere yazın aklınızda tutun (:54868 li kısım hariç)
4-telefondan programı açın ve settingsten wifi settingse basın ip yazan kısma bilgisayardan bulduğumuz yani 3. adımdaki aklımızda tuttuğumuz ip adresini yazalım ve saveye basalım sonra connect wifi'ye basın oradan wlan ağını seçin bu kadar inşallah herkes yapabilir..

najanaja

najanaja

Üye
kardeş ben wifi üzerinden bağlanmaya çalışıyorum tel N8 bütün ayarlar tamam ama com lu bi hata weriyo bi bilgin warmı acaba

Uploaded with

----------Eklendi @ 21:23:41 ---------- Yazıldı @ 21:23:20 ----------

Uploaded with

najanaja

najanaja

Üye
bişey paylaşıyosun arada bi bakarsın yaaaa.

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

erdemanil06

erdemanil06

Üye
yav arkadaş güzel bir program bulmussun ama bide takip etsen iyi olur:vur: . select phone yazısı hiç bir şekilde yanmıyor.:off: konunun içinde yazan bütün yöntemleri denedim ama yapamadım yapanlar yardımcı olabilirlermi??

maraz fati

maraz fati

Üye
bilgisayarda bluetooht yok ama genede çalışırmı :S

kupa kartalı

Üye
saol

kaancıkım

Üye
teşekkürler

serkandag58

Üye
select phone tıklanacak durumda değil acaba sorun nedir :D

atalaylar2011

Üye
slm arkadaşlar telefonum c5-03 programları kurdum fakat pc işletim sistemi windows 7.NET Framework 2.0 çalışmıyor ancak 4 olanı çalışıyo ama select phone sönük duruyo tıklanmıyo.zahmet olmazsa baştan hepsinin kurulumunu ayrıntılı yazar mısınız?remote control un kuruluşunu falan yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

delux_28

Üye
wifi ile yapamayanlar için anlatıyorum
1-bilgisayardan programı açın settings'e gelin oradan WiFi bölümüne tıklayın ve enable wifi connections'un yanındaki kutucuğa tıklayıp işaretleyin
2-enable wifi connections'ın altındaki set custom port(optional) kutucuğunda işaret varsa kaldırın
3- apply basın daha sonra programın üstünde not connected please connect from phone to unknown Bluetooth(COM?) or WiFi (.....) yazan yerde ... lı yerde yazan ip numarasını bi yere yazın aklınızda tutun (:54868 li kısım hariç)
4-telefondan programı açın ve settingsten wifi settingse basın ip yazan kısma bilgisayardan bulduğumuz yani 3. adımdaki aklımızda tuttuğumuz ip adresini yazalım ve saveye basalım sonra connect wifi'ye basın oradan wlan ağını seçin bu kadar inşallah herkes yapabilir..

Herşey tamam bağlan dedğimde
security Exception: java.lang.securityException: Application not authorized to access the restricted API
böyle bi uyarı geliyor...

nizzmo45

Üye
nokia5250 de başarılı teşekkürler

Djmustafa67

Üye
bu programin register kodu nedir allah askina yardiiiimmm

pesimistick

pesimistick

Üye
çoooook teşekkürler gerçekten çok kullanışlı wifi üzerinden biraz bağlantı yavaş gerçekleşiyo ama olsun

----------Eklendi @ 01:46:32 ---------- Yazıldı @ 01:45:42 ----------

bu programin register kodu nedir allah askina yardiiiimmm
program register kodu istemiyo ki kardeş

----------Eklendi @ 01:49:11 ---------- Yazıldı @ 01:46:32 ----------

Herşey tamam bağlan dedğimde
security Exception: java.lang.securityException: Application not authorized to access the restricted API
böyle bi uyarı geliyor...

güvenlik duvarı ayarlarından yada bilgisayardaki yönetici ayarlarından kaynaklanıyo olabilir kardeşim

nolurya

Üye
arkadaşlar 5800 olurmu acapa lütfen cevap bekliyorum ... :(

Üst Alt