Cep Telefonundan PC'yi Yönet (Phone Remote Control v5.2 + v5.1 + BRC v4)

Sponsorlu Bağlantılar

amene

Üye
abi süpersin

mehteren

Üye
kardeş kayıt yokmu bunda demo dio

fbagrega

fbagrega

Üye
eline sağlık hocam 10 numara bi program e71 de mükemmel çalışıyor

command_failed

Üye
öncelikle Program için çok saol teşekkürler..
sağ tık özelliği yokmu benmi bulamıyorum acaba ?
:hmmm

naniq1

naniq1

Üye
slect phone etkin değil nasıl yapıcaz?

caca41

caca41

Üye
sorunlu oznıtelıkler eksık dıye bı hata werdı nasıl halledıcez :S

mabdussamed

mabdussamed

Üye
Teşekkürler elinize sağlık

1Ceko

Üye
arkadaşlar yapmayı başardım telefonum samsung d900i v5.2 kurdum bilgisayarıma telefonada 3.0 setupunu attım sonra com3 portundan bağladım eğer samsung'u olup araştıran varsa bellki yardımcı olabilrm bu arada select phone falan seçmedim gerekte kalmadı.

talha430

Üye
ben bu telefona atmam gereken telefonun destekleyecegi jar dosyasını bulamadım yardımcı olursanız. Sevinirim

waskom

Üye
Kardeş süper program teşekkürler. Salondaki plazma´dan bilgisayarı kontrol ediyorum. Film izlerken süper oluyor süreklli odaya gidip gelmeme gerek kalmıyor.

Teşekkürler

ankgs1

Üye
nokıa 6303 de kaldırırmı çok güzel bir konu saoll :oke:

--------------- Ekleme ---------------

nokıa 6303 de olurmuu konu güzel teşekkürlr

solsubi

Üye
Teşekkürler E71 Başarılı

prodigidea

Üye
teşekkürler n79 da kullanıyorum güzel;)

crazyboy-212

Üye
bluetooth u olmayan arkadaşların bilgisayarı wireless destekli bi modem kullanıyorlarsa o ağdaki ip adresini yazıp girebilirler, daha önce söylendimi bilmiyorum ama hatırlatmada fayda var :)

--------------- Ekleme ---------------

tabii wireless li telefonu olan kullanıcılar

dossts

dossts

Üye
Mükemmel bir pro eski sürümünü kullanmıştım bu dahada deli bişey . sağol gardaş . N73 DE sorunsuz çalıştı . :oke:

smarty17

Üye
Sanırım biraz kurcalasanız çok kolay bulursunuz....

Ya gelip burada bir de artistlik yapmış iyi güzelde! kendi aldığı ekran görüntüsünde bile o kısımlar aktif değil! Bu nasıl bir paylaşım! :sopa:

Neyse yardımcı olayım...

PC'ye programı kurduktan sonra çalıştırın.
O kısımlar aktif olmasa dahi, telefonu seçmeden , direk cep telefonuna programı (jar) kurduktan sonra Cep telefonundaki programda Settings'den ayarları yapın (Wifi için sadece PC'nin IP Adresi (aynı ağdaki)) sonra direk Wifi'ye girip bağlantıyı sağlayın.

Dikkat! PC'deki firewalla izin verin.
Nokia 5800'da mouse çalışmıyor ne yazık ki! :bann:

vedat533

vedat533

Üye
saol

snbastra

snbastra

Üye
beyler bende "could not locate the BRC client.Is the phone application running" diye bir uyarı çıkıyor select phoneda telfonumu (samsung gts5233a) tıkladığım zaman.bağlanamıyorum pcye var mı bu olayı çözen?

lor24

Üye
ben kuramadım ıp adres filan dio tlf seçme yerinde de tıklamıoo :( hellp meee

axaturk

axaturk

Üye
e65 hem blotut hem wifi de başarılı ama belli bi süre sonra satın al diye hata veriyo
yindede çok çok teşekenenenekürler

Üst Alt