Cep telefonu tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oguz96968

oguz96968

Üye
    Konu Sahibi
Cep telefonu tavsiyesi
Bana ses kalitesi iyi olan
WiFi olan
3g li
700 lirayı geçmeyecek bir telefon önerebilir misiniz?
(5800 önermeyin.)

ÖZGÜNBEY

ÖZGÜNBEY

Üye
NOKIA 5730 XpressMusic

futbol123

futbol123

Üye
nokia e55 al bnce harika bir telefon

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
N79
N82
5730XM
N85 Geçebilir Ama süper telefon bi bak derim :)

oguz96968

oguz96968

Üye
    Konu Sahibi
n79 ve n85 i sıfır olarak bulabilir miyim?

laveled

laveled

Üye
bence eğer acelen yoksa 22 haziranda iphone hd çıkacak ucuz olacağı söyleniyor(ne kadar ucuz olur orası malum)

laveled

laveled

Üye
walla ne kadar ucuz olur bilmemem geçenlerde gastede okumuştum yeni cıkan iphone ucuz olcak die ama piyasada iphonenin fiyatları belli iphone 3g nin fiyatları bile 750 civarında iiknci elleri. haberin detayları burada

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
N79 ve N85'i zaten sıfır olarak bulursun anca .2.eli nadiren bulunuyor.İstanbulda Çok yerde vardır Tam bilmiyorum ama
Electro World Veya Darty'ye bak derim :)

oguz96968

oguz96968

Üye
    Konu Sahibi
n82 yi sıfır bulur muyum bide n82 n79 arasında kaldım.

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
N82'yle N79 arasında kaldıysan hiç düşünmeden N79 al Aradaki fiyat farkı çok saçma hiç öyle ahım şahım bir fark yok .Hatta belki N79 daha iyi bile olabilir. N79 Şuan 615 lira civarı ben 599'a Electro World'ten aldım Antaresten ..İstiyosan bi bak hatta Özelden Numaramı veriyim birlikte bakalım :P

SertEser

Üye
nasıl n79 n82 den daha iyi neresi iyi söylesene bi fm transmitteri var .n79'un camı çabuk kırılıyor diyolar tuşları çabuk düşüyor diyorlar. N82 en az sorun çıkartan cihazlardan. n82'nin xzenon flashı yeter tüm özelliklerine n79'un.

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
N82'Nin bir kere tuş takımı berbat..Camı kırılıyo diyenlerinde Nasıl kullandığını görmek lazım 4 arkadaşımda var Daha bi tane sorun çıkaranı görmedim ..Yani aradaki fiyat farkı içinde Ahım şahım bişey yok.....N82de sadece Xenon Flaş var daha iyi .N79 da da Dediğin gibi Fm Transmitter.. Bunlar birbirini götürse ..Aradaki fiyat boşta kalır .. ;) Yani pek bi ahım şahım fark yok ..

Edit:Ha bide Tuşları mı düşüyomuş...İnternette bile rastlamadım öyle bir yoruma.. Tek rahatsız oldukları konu camın biraz kalitesiz olduğundan Çabuk çizilmesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...