Ekonomik telefon önerisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

purupak

purupak

Üye
    Konu Sahibi
Ekonomik telefon önerisi ?
Telefonum bozuldu bozulacak fiyat olarak beni zora sokmayacak kamerası iyi olan fiyat olarak da 3 -4 arası bi telefon önerebilir misiniz?

MartianHan

MartianHan

Üye
Merhaba hocam telefondan beklentileriniz tam olarak nedir ? Eğer fiyat performans ürünü arıyorsanız size kendi kullandığım Casper ın vıa e30 telefonunu önerebilirim çoklu kamera özelliği mevcut benim açımdan açıkçası tatmin edici kasma vs de yapmadı kullandığım süre bazında bakarsak ii günler.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yerli Cihazlar Genelde Uygun Olur. Diğer Yeni Çıkan Oppo Bilmem Neydi O Reeder Tarzı Cihazlarda Var Ama Garanti yada Yazılım Konusunda Çok Bir Destek Bekleme. Fiyat Aralığına Göre 2.el yada Sıfır Tercih Edebilirsin
Burdan Kıyasla Bak

gonyalı

gonyalı

Üye
Yerli Cihazlar Genelde Uygun Olur. Diğer Yeni Çıkan Oppo Bilmem Neydi O Reeder Tarzı Cihazlarda Var Ama Garanti yada Yazılım Konusunda Çok Bir Destek Bekleme. Fiyat Aralığına Göre 2.el yada Sıfır Tercih Edebilirsin
Burdan Kıyasla Bak
bende epey kullanırım genelde
epey epey iyi bu konuda
epey epeyliğin hakkını veriyor
kısaca epey epey iyidir

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bende epey kullanırım genelde
epey epey iyi bu konuda
epey epeyliğin hakkını veriyor
kısaca epey epey iyidir
Epey İyi Değil Telfeon İyi :zzz: Belirli Marka Modelleri Oradan Şiy YapıpSonrada Şiy Yapıyorsunuz. Bende Telefonun Ekranını Kırdım Bugun :ah Napsam Bilmiyorum Yeni Ekran 500 600 den Aşa Değil Maalesef Satsam Yenisinimi Alsam Yoksa Ekranımı Değiştirsem:zzz:

• Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: Coolwhisper ve gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Epey İyi Değil Telfeon İyi :zzz: Belirli Marka Modelleri Oradan Şiy YapıpSonrada Şiy Yapıyorsunuz. Bende Telefonun Ekranını Kırdım Bugun :ah Napsam Bilmiyorum Yeni Ekran 500 600 den Aşa Değil Maalesef Satsam Yenisinimi Alsam Yoksa Ekranımı Değiştirsem:zzz:
kıy paraya ekran değiştir öbür türlü canın yanar yeni telefon almak pahalıya patlayabilir
ha vestel e 5 alırım diyosan olur
gerisi hem pahalı hem de dandik

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
kıy paraya ekran değiştir öbür türlü canın yanar yeni telefon almak pahalıya patlayabilir
ha vestel e 5 alırım diyosan olur
gerisi hem pahalı hem de dandik
Android 10 Mu O Cihaz Yok Daha Neler? Venus V7 Android 9?

Yeni Ekran Alsam 600 700 Gider.Hadi Ben Değiştirsem Desek Zararda Olurum Bence.Kaldıkı Yan Sanayı Olacak Ekran. En İyisi Satabilirsem Satayım Gider Başka 2.El Cihaz Alırım :bilmm

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper