Cep Telefonu İçin Tavsiye? ACİLL

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GhostRiderX

GhostRiderX

Üye
    Konu Sahibi
Cep Telefonu İçin Tavsiye? ACİLL
Arkadaşlar 1 haftaya kadar telefon alacam.şimdiye kadar aklımda galaxy s plus almak vardı.ama internette ve arkadaşların tafsiyelerini dinledikten sonra şüpede kaldım.galaxy w ve galaxy s plus arasında kaldım.sizce hangisi daha iyi.ilerde keşke demek istemiyorum heryönüyle düşünün.

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa

cyber

cyber

Üye
galaxy s plus bence amoled ekran ve ekranı daha büyük

MasteLaa

MasteLaa

Üye
S Plus öneririm..Xperia Neo veya Neo V ye de bakabilirsin kardeşim :)

GhostRiderX

GhostRiderX

Üye
    Konu Sahibi
hız konusunda ve şarj konusunda galaxy w daha iyi dediler

- - - Eklendi - - -

S Plus öneririm..Xperia Neo veya Neo V ye de bakabilirsin kardeşim :)
spot telefon alacağım için samsung dan başka seçeneğim yok :bilmm

Otroligt

Otroligt

Üye
S Plus bence de :good:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
hız konusunda ve şarj konusunda galaxy w daha iyi dediler

- - - Eklendi - - -

spot telefon alacağım için samsung dan başka seçeneğim yok :bilmm
Alacağın yerde onun spotu yok muymuş :hmmm Ama bu ikisi arasında adı üzerine S plus derim ;)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
s plus almalısın

GhostRiderX

GhostRiderX

Üye
    Konu Sahibi
beyler bu konuyu açtığımda çarşıdaydım.s plus alacam diye kararlaştırdım . telefoncuya girdim s plus a 650 tl dedi, galaxy s advance'a 620 dedi sonra bi daha şüpede kaldım.aldığım bilgilere göre bu telefonda yeni çıkmış.arkadaşlar fazla kullanıcısı yok o yüzden telefon hakkında fazla bilgimiz olmadığı için sorunu çıkabilir dedi ve tafsiye etmedi sizden son bi iyilik istiyorum acaba hangisini tercih etmeliyim? herşey için tşlker...:bye2:

O-Xan

O-Xan

Üye
Galaxy S'in Plus ve Advance'sini ilk defa senden duydum. Bunların sıfırını mı buldun ? Telefonu aldığın yer sağlam mı bari bi yamuk falan çıkarsa...

GhostRiderX

GhostRiderX

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S'in Plus ve Advance'sini ilk defa senden duydum. Bunların sıfırını mı buldun ? Telefonu aldığın yer sağlam mı bari bi yamuk falan çıkarsa...

isimlerini yanlış yazmadımsa böle olması lazım adam açılmamış kutudan verecek.sağlam gibi duruyor :D telefonlarda sıfır. s plus 650 diyor Advance 620 diyor ikisi arasında kaldım

- - - Eklendi - - -

++++++GÜNCEL++++++

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt