çekmeli deri kılıf telefonda iz yapıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Starsley

Çakma kılıf bunlar

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
hepsiburadaki şeffaftan alacağım valla banada toz tutmaz gibi geliyor zagg+ bu şeffaf kılıf telefon kale gibi olur

newgamer

Üye
c6-01 de çekmeli deri kılıf arka kapakta çok hafif iz yaptı bunu nasıl geçirebilirim?!

meg1ddo

meg1ddo

Üye
benim c7 im Bugün yürürken delik eşofman cebimden düşüp 5 mtre boyunca beton zeminde sürtüne sürtüne kaydı ve sonuç: o ince çelik çerçevede 2 yerden, kameranın üstu kısmındaki plastik bölümde 2-3 yerden, yine kenardaki plastik çerçevede 2-3 yerden çizik ve soyuklar oluştu:( şu an yastayım, telefonun değerinin 250 tl düştüğünü hissediyorum adeta :( tek tesellim üst yüzeyde ve ekranda herhangi bir çiziğin olmaması , o da gorilla glass sayesinde oldu galiba, arkadaşlar ben bi yerde görmüştüm çizikleri kapatan bi ürün vardı gerçi genelde arabalar için kullanılıyordu ama telefona da uygulanabilir mi Acaba bilen varmı? ...

newgamer

Üye
Bu iz şeye benziyor, hani sıcak kahve yada çayı masanın falan üstüne koyduğunda bardağın izi çıkar ya onun gibi ve bu kahve leksini geçirmek için şöyle bir çözüm var, dökülen yerin üzerine biraz kolonya döküp yakıyorsun 1-2 saniye sonra elindeki ıslak bezle ( önceden hazırladığımız) siliyoruz ve lekeden eser kalmıyor. Aynısı telefon içinde işe yarayabilir ama kim cesaret edip yapabilir?! :) o ayrı. Çözüm yokmu telefondaki kılıf lekesini geçirebilecek?

assortik

Üye
arkadaşlar bence deri kılıf kullanın yoksa en ufak bir kazada telefonun ekranını gazi edersiniz benim gibi :) c7'min ekranı kırıldı. Fay hattı gibi geçiyor mübarek telefondan soğudum. valla :) tamam çizilmez camdır inandık ama kırılmaz olduğunu unuttutk :)) bence deri kılıf en iyisi

----------Eklendi @ 12:02:35 ---------- Yazıldı @ 12:00:45 ----------

Hem gorilla glass hikaye bence. telefonum parke zemine ve sadece 2 metre yükseklikten düştü. zemin taş beton vs. olsaymış ekran felan kalmazmış herhalde :)