CD siz DVD siz format atmak çok kolay! [Resimli Anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

qweratomic

qweratomic

Üye
Teşekkürler güzel anlatım ilk defa görüyorum.

samet051

Üye
görünmüo resimler lütfen yerdımmm

conear

Üye
kardeş benimki hata veriyor windows üzerinde çalışmak istiyor falandi o hata werio nabayım

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
arkadaşlar acil bir soru
benim pc sürücü virüs yada donanım nedniyle format görmüyor.
bende win7 cd var bu yöntemle tertemiz normal frmat gibi yapmam mumkunmu. istersem cd deki win7 dosyasını iso ya cevirebilirim. en iyisini siz söyleyin temiz format şart yoksa tamire versem 30 tl en az gider.

muqiwara

muqiwara

Üye
ßilgilendirme İçin Teşekkürler.

maksut28

Üye
kardeş iso dosyası arıyorum kaç gündür bulamadım.. yardımcı olma imkanın var mı ?

somurtukk

somurtukk

Üye
tşk

duan

Üye
arkadaşım dosyayı paylaşırmıısn başka sitelee güvenemiyorum

MorgenSterN.

MorgenSterN.

Üye
    Konu Sahibi
Paylaşamam ama bir ipucu vereyim google a "mydigitallife" yaz ilk gelen siteye gir bulabilirsin.

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Ben win8 pro kuruyorum. C ve D sürücüm dolu. Sistem C de yüklü. C ye format atıp win8'i oraya kuracağım ama yapamıyorum nasıl yapılıyor anlatır mısınız?

Şimdiden :tşk:

- - - Eklendi - - -

Bir de video ekleyeyim:
[video=youtube;tx4U1X4QU9k]http://www.youtube.com/watch?v=tx4U1X4QU9k&feature=youtu.be[/video]

- - - Eklendi - - -

DvD'ye yüklesem sil, biçimlendir vb. seçenekler çıkar mı?

KILLERAMIL

Üye
Tesekkurler

berkantozer77

Üye
hacı win 7 iso yu nerden bulcam diyenlere :

Google gir windows 7 ultımate iso . yaz karşına çıkanlara bak hepsi ingilizce ama anlarsın :D Pro ultımate ye göre daha iyi o yüzden ultımate yazın fakat isteyenler professional yazabilir :D

furkankucuk96

Üye
Hangi Harddiske yükliyeceksen o hardiskin içindeki gereksiz şeyleri sil 30 GB lık yer silmen gerekiyor sildikten sonra format atabilirsin

maraz1014

Üye
sa kardeş senin değin gibi yapcam ama iso dosyasını bulamadım bulunca senin dediğin gibi yapınca masaüstü senin resimdeki gibi olurmu ? bi el atsan sevinirim

snn_2506

Üye
hocam böyle bir format yok sen sistem üzerine sistem kuruyorsun bir önceki sistemi hiç bir şekilde silemezsin....

xxlargexx55

Üye
Çok saolasın 1 gb ram olan minibook'uma kurdum bir gebze hızlandı

oRoCHiMaRu

Üye
Kardeşim emeğine sağlık fakat 1. yöntemde yaptıgın format atmak değil windowsun üstüne tekrar windows kurmaktır.

narinlord

Üye
kardeşim banada link atarmsn :)

0MG90

0MG90

Üye
Eline sağlık çok yararlı bir paylaşım olmuş :)

lyon_69

lyon_69

Üye
teşekkürler

Üst Alt