CD siz DVD siz format atmak çok kolay! [Resimli Anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

naturelnomad

Üye
çok teşekkür ederim, cd den formatlayamıyordum. ilaç gibi geldi...

debila_beto

debila_beto

Üye
bu programı koyan arkadaş sizin ip adresinizi aldım
sorun su dediğiniz işlermleri yaptım elimde ingilizce 3 gblık bir ıso formatlı win 7 vardı hersey tamam programı d ye kurdum program kurulum dosyalarını c ye kurdu zaten o secenegi değiltiremiyosun işlem bitti yeniden baslatılsın mı dedi evet dedim sonra bndeki win rahmetlı ne dos gelio ne bios acılırken 1 uzun 2 kısa dıııt sesi hddyı cıkarındaca aynı 1 yıdır kullandıgım 1tlb lık hatddısk ıcınde 600 gblık oyun 200gb fılım hepsi gitti nie cd rw bozuldu ama win yukleyelım diye eger o hddde acılmazsa calısmazsa size dava acıcam bn furkan ozdede ankara barosu 127352345 sayılı avukat 5453174168 nom kendinize ii bakın şimdilik

fthpkr

Üye
sorun su dediğiniz işlermleri yaptım elimde ingilizce 3 gblık bir ıso formatlı win 7 vardı hersey tamam programı d ye kurdum program kurulum dosyalarını c ye kurdu zaten o secenegi değiltiremiyosun işlem bitti yeniden baslatılsın mı dedi evet dedim sonra bndeki win rahmetlı ne dos gelio ne bios acılırken 1 uzun 2 kısa dıııt sesi hddyı cıkarındaca aynı 1 yıdır kullandıgım 1tlb lık hatddısk ıcınde 600 gblık oyun 200gb fılım hepsi gitti nie cd rw bozuldu ama win yukleyelım diye eger o hddde acılmazsa calısmazsa size dava acıcam bn furkan ozdede ankara barosu 127352345 sayılı avukat 5453174168 nom kendinize ii bakın şimdilik

heheh :) arkadaşım şakamısın sen ya :)

alexsandır

alexsandır

Üye
Allah RAZI OLsun ellerin dert görmesin İNŞALLAH :D abicim

MorgenSterN.

MorgenSterN.

Üye
    Konu Sahibi
Açılırken boot etmeyin. anlattığım gibi pc yi normal acıp formatı setup dosyasını calıstırarak yapmalısınız.

Daha saglıklı yoluda var win7 / XP kuracaklar uneetbootin kullanmasın .iso dosyasını deamon tools programi ile acıp direk setup tıklayarak formata baslasın pc resetlemeniz bile gerekmicektir.

cirkinn

Üye
iyi de arkadaşım bu şekilde format atamazsın sadece olan windowsun üstüne yeni bir windows yüklersin. daemon tools a falanda gerek yok winrar ile açsanda aynı şekilde olur.

covar

covar

Üye
sanmıyorum cünkü format atmak icin pc acıp kapatmak gerekli

taraplili1

Üye
Bakın avukat arkadaşım burası forum sitesi bilgi paylaşılan bi yer . adam sana bu programı zorlamı kurdurdu. anlamadan bilmeden hdd nin yedeğini bilgilerini yedeğini almadan ne diye kurarsın .adı üzerinde windows kurduruyor. gelelim dediklerinize bu anlatıaln direk windows üzerine kuruluyor kurulan programda türkçe yönergeler var onların takip etseydin hdd ni bölümleseydin.Gelen bios sinyaline bakılırsa donanımsal bi sorunun olmuş.ekrarn kartını ve remleri sök tekrar tak olmadı googlede arat bios sesli sinyalleri de bak bakalım ne bozulmuş ws yani sen bu işi tam olarak bilmiyorsun..tehditkar tavırlarla bir yere varamazsın..böyle avukatlık olmaz her kese dava aç .. bende elektrik teknisyeniyim herkesi çarpayım mı yani... bırak allah aşkına gelmeyin kardeşim böyle forumlara

MorgenSterN.

MorgenSterN.

Üye
    Konu Sahibi
Çirkinn;
Eger usb uzerınden gosterırsen windowsun uzerıne kurmazsınız saf bir format atmıs olursunuz. 3 yıldır bu yontemle format ıslerımı halledıyorum.İşe yaramayan ve denemedıgım seyıde paylasmam 5 yıllık uyeyım sadece kalıtelı paylasımlar yaparım.Profilimden bakabılırsıniz.

covar;
Formata başlayınca bilgisayar aralıklarla kendini 3 kez resetliyo zaten kafanda soru işareti oluşmasın. :)

Taraplili1;

Gerekli cevabı yerime vermişsiniz bu tür insanlar bilgi paylaşımından yoksun ve bilmeyen kişilerdir. Avukatım dava edicem diyor, baştan kaybediyor. Biz yapın diye kimseyi zorlamadık sorumluluk kendisine ait. Bunu bilmeyen bir avukat nasıl avukatsa...

memooooo

Üye
kardeş teşekkürle win7 iso 32bit lazım

Türe

Türe

Üye
Allah razı olsun kardeşim eline sağlık

recocan96

Üye
saol

serkanoloji

serkanoloji

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]zahmet vermişsin kardeş eline sağlık.[/SIZE][/COLOR]

---------- Eklendi @ 19:14:59 ---------- Yazıldı @ 19:13:17 ----------

[COLOR=""][SIZE=""]driver problemini nasıl çözeriz. Varmı önerin.[/SIZE][/COLOR]

Avunyali

Üye
Yalnız Kardeş O Dediğin Daemon Toolsla Yaptığın DownGrade Diskleri Biçimlendirmiyor yani ;)

---------- Eklendi @ 10:59:07 ---------- Yazıldı @ 10:56:49 ----------

heheh :) arkadaşım şakamısın sen ya :)

adam avukat ama bi boku yapamaz ... Devam Çünlü Windows 7 Programı Microsoft Programı İndirme veya upload etme müsadesini verdi ... Sadece ******i para Sen Dava Aç Bnde Açarım Bende Mühendisim

rkbr

Üye
merhaba bana yardımcı olursanır çok sevinirim...kendim format atmak istiyorum fakat ilkkez denicem bana windows isonun linkini yollarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

muratengin25

Üye
Bana win7 iso nun linkini atın

Lord Of The Red

Lord Of The Red

Üye
deamoon bes para etmez poweriso veya ultraiso kullanmanızı tavsıye ederım.

mitrefix

Üye
bu bilgisayarın görüntüsünü böyle nasıl yapıyolar programın adı ne.

---------- Eklendi @ 21:33:44 ---------- Yazıldı @ 21:32:56 ----------

programın türkçesi yok mu

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
arkadaş harikasın sen ya ellerin dert görmesin

Üst Alt