Casus Telefon Call Magic 2.0

Sponsorlu Bağlantılar

boldoroz

Üye
arkadaslar bu program ıcın basıt bır ıngılızce yeterlı bence hıc bıse anlamadıysanız bıle bu konudakı yazıları bastan sora bır okuyun anlarsınız zaten

ceyhun durak

ceyhun durak

Üye
iyiymiş işime yarar

--------------- Ekleme ---------------

güzel program denedim çalışıyo kardeşimi dinlememde işime yarıyo

axulu

Üye
ben denedim çalışmıyo arkadaşlar. casus telefon programı almak istiyosanız güvenli yerlerden almanızı tavsiye ederim. ben bu casus telefon işini çok araştırdım sonunda karşımda muhattap bulabileceğim bir firma buldum. şu anda kullanıyorum ve çok işime yarıyo. bu internetten indirilen veya piyasada ucuza satılan programlar hiç bir işe yaramıyo. ilgilenen varsa adresini incelesin.

Zaten tv de gordugumuz de bu senin verdigin sitede bahsedilen programdi.Bana kalirsa bu verilen program konferans ozelligini açiyor gibi oyle ayarliyor gibi.ve mesela ben kendi telefonuma yukledim hanimin telefonu dinlesin beni diye ayarladim beni aradigi zaman anlasiliyor yada biraz daha inceleyeyim.Yaanliz senin dedigin tamamen dogru programin ismide call magic yani sihirli aramak cevaplamak gibi senin verdigin sitedeki programi ariyorum bulursam ne aala saolasin yinede bulursam dedim para verip almak isime gelmiyor.zaten program bazinda hiç bi seye para vermem herkes gibi :op: iyi bakin kendinize

:utanarkadaslar cumlelerimin ne basi ne sonu belli okuyan anlayamiyor Fransa dayim Turkce zorlugu çekiyorum.Cumle kuramiyorum kuruyorumda ne oznesi nede yuklemi dogru yerinde kusuruma bakmayin :vur

sibelkozan

Üye
Programı yükledim denedim evet full sürüm. Fakat anlatıldığı gibi bir program değil. Yüklemeyi yaptım. Arama yaptığımda karşı telefon otomatik olarak açılıyor. Açılırken arama yapan numara gözüküyor. Açıldıktan sonra arama simgesi ekranda gözüküyor. Bunun herhangi bir gizliliği yok. Teşekkür edenlerin bir çoğunun kurup kullanmadığını düşünmekteyim.

askınpasa

Üye
ya arkadaşlar tüm uygulamaları yükledim rneğin 2 tane sybıan cebim var gerçek te devar 6600 ve 6680 var 2 sinede yükledm olmuyo prgramarıyom karşıyı arıyom karşıtarafta ne otomatik açılıyo nede anlamdım yhff yapan biri varsa lütfen yassın 2 tarfa yükşlüyoz ama kimşn nosjöff anlatın

mantikxx35

Üye
tşkr ler gözüm denicem bakalım olcakmı

rapperfaruk

Üye
işe yaramıooooooooooo:@

prenscin

prenscin

Üye
bu programın aynısı ve türkçeside var bende ismi telekulak maxicep te zaten var telekulak

Thales

Üye
Teşekkürler...

icep

icep

Üye
arkadaşlar bu program sadece yüklediğiniz telefonu aradığınızda otomatik açıyor başka bir özelliği yok.
fazlaheveslendmeyinşuyazılarınızabayılıyorumnalaşılmıyoyahastayımbaende yazayımşifreyiçüzünbakalım.....................
nasıl anlatım şeklidir bu ya sizin bu yazılarını okumak için bir pc daha alıcam yaaaa

CEMOKA77

CEMOKA77

Üye
casusluk yapıtığımız telefonun haberi oluyomu. yani yönlendiğimiz. olmuyosa güzel. teşekkürler

edep

edep

Üye
kardes cok güzel bir program eline saglık ama yükledim denedim olmuyor acaba ayarını mı yapamadım.

gram

Üye
kontör yiyomu ? :)

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
traş...

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
n95 e uysa iyidi
güzel paylaşım saol

adagirist28

Üye
teşekkürler

fkunak

Üye
süpeeeeeeeeeeeeeeeeer bir program tşkrlr

exporter28

Üye
paylaşımın için teşekkurler.

ozkana

ozkana

Üye
açıklama süper/pro süper/sende ssüpersinnnn !!!!!! :P

TURKUMcesurum

Üye
ben bu iste cok yeni oldugumdanmidir nedeni bilinmez sis programlarini ve sertifika suresi dolu prgl
hic birini yukleyemedim ama gercekten paylasmak guzel merci

Üst Alt